Treść opublikowana przez blutucz
-
kontrolka klockow hamulcowych-czy jest mozliwosc ej wylaczenia bez wymiany klockow?
Witam. Zaswiecila mi sie kontrolka od klockow hamulcowych. Czy jest jakies obejscie, jakas mozliwosc jej wylaczenia bez wymiany klockow? Czy odpiecie czujnika klockow cos pomoze? Z gory dzieki za odpowiedz.
-
jaka jest roznica miedzy zarnikami d1s a d3s?
Z góry dzięki
-
jaka jest roznica miedzy zarnikami d1s a d3s?
Witam. Jaka róznica jest miedzy zarnikami d1s i d3s?
-
Black Avant by Blutucz
Ale zastanawiam się czy nie jest za czarna...
-
Black Avant by Blutucz
Ale i tak sie bujaj i go obniżymy ---------- Post dopisany 25-10-2012 at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany 19-10-2012 at 15:09 ---------- Panowie mam dylemat: co myślicie o relingach chromowanych u mnie w audi?
-
Black Avant by Blutucz
Maierson po pierwsze to się bujaj a po drugie to nie martw się tym moim tyłem bo na dniach go MUSIMY obniżyć no to by było na tyle a teraz idę spać bo własnie z nocki wróciłem ;p
-
Black Avant by Blutucz
Ludzkie koła :D:D:D tydzień temu miałem ja opuścić 2cm w dół ale padało, więc jak bedę miał wolne i pogoda będzie to na dniach A co do allegro to była wystawiona, nawet te same zdjęcia były ;p
-
Black Avant by Blutucz
Zakupilem w piatek opony Nexen N3000 DOT 1710 bieznik jakies 7mm. Co o tym myslicie? ---------- Post dopisany 18-10-2012 at 02:28 ---------- Poprzedni post napisany 17-09-2012 at 01:13 ---------- Mini sesyjka na starych nowych kołach i żeby nie było samochód nie umyty do zdjęć ;p ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting pisać czy się podoba a jak się nie podoba to tez pisać
-
Rezanie bixenonu
dzieki za pomoc panowie
-
Rezanie bixenonu
To sa dwa czarne kabelki czyli jeden to + a jeden - tak?
-
Rezanie bixenonu
Witam Panowie. Jak w bixach jest ta przeslona odpowiedzialna za swiatla krotkie i dlugie, to tam jest silniczek od ktorego wychodza dwa kabelki. Jak mam to podlaczyc zeby smigalo?
-
pokretlo od podgrzewanego fotela wcisniete - jak naprawic?
Troche sie boje ze jak to rozbiore to juz nie zloze do kupy
-
pokretlo od podgrzewanego fotela wcisniete - jak naprawic?
Witam. Ostatnio ktos mi wcisnal pokretlo od podgrzewanego fotela. Orientuje sie ktos czy da sie to naprawic? Jezeli tak to jak wyciagnac/rozebrac klimatronik?
-
Black Avant by Blutucz
Panowie będę miał takie fele 18" od RS6 http://www.tyresmoke.net/albums/albus44/Stratford_05_06_057a.sized.jpg ---------- Post dopisany 19-07-2012 at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2012 at 14:11 ---------- We wtorek odebrałem felgi od lakiernika i tak to wygląda: <br /><br /> <br /><br /> i wczoraj dojechały RS6 tak mi się podobają że RS4 bez żadnego gadania idą na sprzedaż. <br /><br /> <br /><br />
-
Black Avant by Blutucz
Hehe RSy juz sa w podkladzie. Dzisiaj papier wodny 1000 i lecimy. Myślę że max pon-wt fele będą juz pomalowane i na samochodzie (kolor będzie jasny srebrny) i jeszcze taka ciekawostka w nastepnym tygodniu bedę miał 18" 5 ramienne od audi...to juz bede miał 3 komplety alusów na stanie 2 komplety sprzedam a jeden najładniejszy zostanie na mojej A4
-
Black Avant by Blutucz
Właśnie mam dylemat z felgami. Zostawić te 18 lub te 17 czy sprzedać dwa komplety i kupic 17 od s-line. Naprawde już nie wiem co robić
-
Black Avant by Blutucz
No właśnie gwint mam jakiś lipny FK. Jak przod skrece praktycznie na sam dół to nie idzie jechać wogóle. Samochód skacze jak piłka, amory zachowują się tak jakby już nie miały wogóle skoku i nie pracowały. A co to za gwint jak mam go ustawionego na oko jak zwykle -30mm ---------- Post dopisany 11-07-2012 at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2012 at 21:19 ---------- Felgi pojechaly do lakiernika bo poprzedni wlasciciel chyba lubil krawezniki <br /><br /> <br /><br />
-
Black Avant by Blutucz
Tzn Ja zrobiłem zawieszenie w marcu i od tamtej pory jezdze na gwincie i 205/50/17. Jak narazie wszystko trzyma się kupy ale kolega jezdzil swojego czasu na 225/40/18 to mowił że szybko siadają wahacze... dlatego nie wiem co robic czy 17" czy 18"...
-
Black Avant by Blutucz
Wiem wiem ale gwint + 18" + nasze drogi = wymiana zawieszenia 2 razy w roku :sad: a to już drogi interes..
-
Black Avant by Blutucz
Mała zmiana 225/40/18 wyglądają pięknie ale chyba będą do sprzedania bo są za duże.. <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
-
Zawieszenie gwintowane zapieczone- jak ruszyć?
Właśnie nie wiem jak to zrobić bo samochodem jeżdzę na codzień. Chyba ze bede przez parę dni polewał gwint i nakrętkę płynem a wymontuje tylko do samej operacji ruszenia nakretek...
-
Zawieszenie gwintowane zapieczone- jak ruszyć?
A po tym płynie hamulcowym puści na tyle dobrze że odkręcę to na samochodzie czy konieczne jest wyciągnięcie amortyzatora?
-
Black Avant by Blutucz
Zdjecia środka zdjęcia kiepskiej jakości ale są <br /><br /> <br /><br /> i mały gratis czyli moje dwa Black "Avanty" <br /><br />
-
Zawieszenie gwintowane zapieczone- jak ruszyć?
Ja psikalem wd40 ale nic nie pomoglo.
-
Black Avant by Blutucz
Felgi 205/50/17 czyli troche balonowate ale jakos da sie jeszcze na nich jezdzic a co do wnetrza to dzisiaj zrobie foto i wrzuce