Treść opublikowana przez blutucz
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
Czujnik wymieniony i klima działa:) Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
Gdzie jest ta wiązka kabli idąca w nadkolu? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Już kupiłem następnego grila także mam dwa znaczki i chciałem pomalować lub obkleic folia jeszcze sam nie wiem a Ty masz ori czarny? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Gril niestety cały polamany i muszę nowy kupić ale jakoś nie bardzo jestem przekonany do tych RSowych. Kupię taki sam jak jest tyle że znaczek będzie tym razem czarny. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Wczoraj w nocy miałem przygodę z zającem.... Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Wczoraj w nocy miałem przygodę z zająłem.... Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Mniej więcej tak to wygląda nie mam żadnego fajnego zdjęcia. Przy okazji zdjęcie przodu jak to wygląda finalnie. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Już założone są końcówki ultera 100mm Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Panowie da się kupić same gumy wieszaków czy tylko komplet guma z wieszakiem? Jeden wydech wisi mi centymetr niżej i brzydko to wygląda Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
245/30 Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Wydech od 3.0 tdi Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Zderzak przedni competition plus Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Kurcze to się trochę uspokoilem bo jak to zobaczyłem to masakra tak kiepsko wygląda... Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Wydech już zamontowany ale jest bardzo nienaturalnie schowany do srodka zderzaka i bardzo brzydko to wyglada :/ czy ktoś też tak miał lub ma? Wydech od A5. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
B8 AVANT CAGA by r102
Dawaj fotki na nowych felach:D Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Zdjęcia troszeczkę na brudasa ale tak to mniej więcej teraz wygląda:) Felgi od a6 c7 kute 20x8.5 et 45 i do tego dystanse 13mm. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
A czyli mam rozumieć że dwa uchwyty są takie same? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Panowie mam pytanko odnosnie uchwytow. Czy lewy i prawy sa takie same? Czy jezeli mam przy wydechu od 3,0 tylko lewy uchwyt to ten po prawej stronie bede mogl przelozyc z wydechu od 2,0?
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Może kiedyś hehe Nie.no przy tej pogodzie ciężko o białe i czyste
-
B8 AVANT CAGA by r102
o panie ja ten srodek mialem ostatnio zobaczyc i zapomnialem jest torpeda!
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Dwa brudasy
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Spokojnie na wiosne bede ogarnial jakis inny gwint chwilowo jest duzo innych wydatkow niestety..
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Zderzak competition plus czeka na pomalowanie, heble od eski na założenie a nowe 20" leżą w garażu i czekają na wiosnę do tego jeszcze felgi 18 sline od b8 czekają na opony zimowe:D
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Witam wszystkich! baaaaaaaaaardzo dawno mnie tutaj nie było ale temat cały czas idzie do przodu. W przeciągu ostatnich kilku miesiecy wpadło m.in zawieszenie gwintowane Ta technix, program oraz przod poliftowy S-line zdjęcia wrzuce w wolnej chwili.