Treść opublikowana przez blutucz
-
gwint ta technix opinie
Panowie czy ma ktos z was zawieszenie gwintowane firmy ta technix w b8 i moze sie wypowiedziec? Przymierzam sie do kupna takiego gwintu ale chcialbym zeby najpierw ktos sie wypowiedzial jak na tym sie jezdzi, jak wybiera nierownosci, jaki jest "komfort". Nastepna sprawa to czy ta technix ma jakies warianty zawieszen? Bo na allegro jest dosyc duza rozbieznosc ceny za te gwinty.
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Dawno się nic nie działo wiec trzeba ruszyć z tematem
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Dawno mnie tu nie bylo..jakis czas temu wpadla nowa gałka S-line troche ciemniejsza niz poprzednia ale z pikowanej skory wyglada o wiele lepiej Witam wszystkich informacyjnie pisze ze PRAWDOPODOBNIE za jakis czas (2-3 miesiace) bede chcial sprzedac swoje B8 moze ktos z forum bedzie zainteresowany jakby ktos cos to zapraszam na priv Nowy sezon nowe zmiany A wiec nowe koło 20x8,5 od a6 c7 allroad oraz nowy poliftowy tył czyli zderzak S-line i lampy neon + moduły semi led dynamic Aktualnie gdzies tam w planach jest przod lift i zmiana zawieszenie ale zobaczymy co czas pokaze
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
Widze mamy te same koło tylko ja mam chyba et 36 o ile dobrze pamietam
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
Ładnie ładnie
-
gwint fk automotive - ma ktos?
Witam! Jak w temacie czy posiada ktos zawieszenie gwintowane fk automotive w b8 i moze sie wypowiedziec na ten temat czy warto to kupic?
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Naklejki juz nie ma
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Kilka fotek zrobionych na szybko telefonem bo jakos nie moge sie do tego zebrac Rotor fajne koło może i oklepane ale ma coś w sobie A co z tymi obecnymi 20? Źle się na polskich drogach sprawują? 20 jak 20 czuc ze sa duze Kola sa fajne i zostaja chyba ze mnie cos napadnie na te rotory bo jestem w ciaglej kropce ;p vossen piekne ale niestety nie ten przedzial cenowy
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Panowie zastanawiam się nad zamiana felg na rotory 19 ale jestem w kropce. Doradźcie coś Panowie zastanawiam się nad zamiana felg na rotory 19 ale jestem w kropce. Doradźcie coś
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Widzę ze miłych ludzi nie brakuje na forum
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Mam nadzieje ze jeszcze troche i bedzie mozna zrobic "siostrzaną" sesje
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
No właśnie chyba jest, ale niech się właściciel wypowie Chyba z konia spadles Wysłane z mojego GT-S7710 W 4 osoby i z kompletem 17stek w bagazniku tarlo a co do zawieszenia to bardzo CHCIALBYM gwint ale za jakies 3 tygodnie bede mial dziecko wiec zobaczymy jak to wyjdzie Jakie masz opony? Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka 255/30
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Witam wszystkich! Po dwoch a4 i bmw e61 przyszedl czas na nastepne a4, tym razem b8 Samochod sprowadzony miesiac temu osobiscie z DE, rok 2011, silnik 2.0tdi 170km CAHA, przebieg 140tys. Z wyposazenia m.in: -S-line zewnetrzny i wewnetrzny -PDC przod + tyl -kamera cofania -ledy przod + tyl -bi xenon skretny -pieeeeekne 17 calowe felgi (taki zarcik) -caly jasny srodek- siedzenia skora + alkantara -fotel kierowcy elektrycznie regulowany -lusterka zewnetrzne poliftowe skladane elektrycznie oraz elektrycznie regulowane -czujnik deszczu/zmierzchu -6x air bag -nawi 3g z dyskiem 40gb oraz wejsciem na dwie karty sd -kolorowy komputer pokladowy -kierownica 3 ramienna multifunkcyjna -klimatronik tzw 3 strefowy -system start stop -podgrzewane fotele -wewnetrzny pakiet swiatlo -naglosnienie bang&olufsen -doczepiany hak audi oraz wiele innych pierdół o ktorych zapomnialem napisac Na dzien dzisiejszy w samochodzie zostalo zrobione: -przyciemnione wszystkie szyby (Kriss SierraFan) -zalozone ledowe poliftowe podswietlenie tablicy rej Plany sa skromne a wiec : -koła na lato 19-20 cali ZROBIONE -zawieszenie troche w dół -przedni grill caly na czarno -program na jakies 210km To by byo na tyle, zdjecia beda na dniach, zapraszam do komentowania
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Piękna audiczka, bezawaryjnosci!
-
moje pierwsze bmw :D
No mimo wszystko 5tys droga nie chodzi ale jaki efekt końcowy A liczyłes tylko zderzaki i progi czy jeszcze jakieś inne elementy?
-
moje pierwsze bmw :D
Jeszcze się nie orientowalem ale myślę że kilka tys trzeba włożyć. Ja narazie zastanawiam się nad programem tylko chciałbym mieć razem z hamowania i wykresem odrazu.
-
moje pierwsze bmw :D
2005 a kolor tez mi sie podoba ---------- Post dopisany at 07:20 ---------- Poprzedni post napisany at 07:18 ---------- Z jednej strony tak ale dolozenie pelnego M pakietu to taki koszt ze lepiej juz pojezdzic troche i sprzedac i kupic nastepna z M pakietem i biturbo:decayed: bo te 231 koni jakos malo sie zrobilo...
-
moje pierwsze bmw :D
Można coś pomyśleć ale to chyba raczej odległa przyszłość
-
moje pierwsze bmw :D
mi tez tu brakuje m pakietu ale nie mozna miec wszystkiego na raz ---------- Post dopisany at 01:05 ---------- Poprzedni post napisany at 01:03 ---------- panoramaj jest naprawde zaje***** ale wolal bym m pakiet gdybym mial wybor bo to jednak robi wrazenie a nie to co zwykly kapec
-
moje pierwsze bmw :D
Przez najbliższy miesiąc mnie nie ma dla nikogo tyle roboty się nazbierało Ale dwie male szybki to chwila
-
moje pierwsze bmw :D
Od wtorku mam samochod zarejestrowany ale szczerze juz mi malo mocy Kiedy mi szyby z przodu przyiemnisz?
-
moje pierwsze bmw :D
Powiem Ci ze panorame bym oddal za zewnetrzny m pakiet
-
moje pierwsze bmw :D
To jest samochod do spokojnego przemieszczania sie z punktu A do punktu B a nie oblatywania ronda
-
moje pierwsze bmw :D
Ale 100 x lepsze niż forum BMW i osoby w bemkami również siedzą na nim Zrób i wstaw fotki bo temat pójdzie do kosza Co do forum to sie zgodze ze tez nawet majac BMW wole zalozyc temat tutaj niz gdzie indziej a fotki zrobilem na szybko i juz daje ---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
c.d http://a4-klub.pl/pozostale-marki-78/pierwsze-bmw-d-331720/#post4303530