Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

blutucz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez blutucz

  1. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Teoretycznie nie wyglada az tak zle ta moja miska ale chodzi o to zeby ktos fuszery nie odwalil wiecie jak to jest ze spawaniem aluminium a u nas w okolicy ciezko o ludzi ktorzy naprawde sie znaja na rzeczy i czegos nie spier....
  2. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tylko ze z uzywkami ciezko
  3. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Miska juz odkrecona ale jutro dopiero zabieram sie za jej wyciagniecie. Dzieki za pomoc chlopaki ---------- Post dopisany 26-06-2013 at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2013 at 20:45 ---------- kupował ktoś nowa chińska miske olejowa? Opłaca się to czy jednak lepiej używke ori?
  4. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie potrzebuje szybko pomocy jak odkrecic miske olejowa w 2,0 tdi BPW. Odkrecilem juz wszystkie sruby ktore widac ale miska nie chce zejsc bo cos ja jeszcze trzyma..
  5. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Z golfa 4 a zawieszenie to gwint ta technix
  6. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak gwinta z hatchbacka zalozy sie do kombiaka to bedzie to jakos jezdzilo?
  7. blutucz odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W b6 byly oryginalne bixy czy tylko zwykle ksenonki?
  8. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie 2.0 tdi BRD po programie ma jakieś szanse z 3.0 tdi Q tym co wychodził od 2006 roku?
  9. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Plug&Play adapter do montażu AUDI RNS-E F.V. (3311306280) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. dziekowac dziekowac:decayed:
  10. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No to super dzieki wielkie za pomoc jak nie bede czegos wiedzial to sie zglosze ---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:43 ---------- Kolego pomożesz mi jeszcze znaleść ta przejściowke na allegro? Bo tego tyle jest że nie do końca wiem która mam zamówić.
  11. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A czy jak podlacze do kupy to wszystko bedzie wspołgralo? Chodzo mi o kiere mf,bt i fis razem z rnsem.
  12. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak mam radio concert to zeby zalozyc RNS-E musze kupic caly tunel 2din czy wystarczy sam kosz 2din? I czy sa jakies przejsciowki z tych kostek od concerta na RNS-E?
  13. kładź suuke, wyrzuć nadkola zaklep ranty Boje sie ze urwe w koncu cos bo nasze drogi nie sa najlepsze to będzie znaczylo że trzeba podnieść Ha dobre poczekam na dobra podode i mysle ze centa jeszcze opuszcze ja tak chociaz na tydzien czy dwa
  14. kładź suuke, wyrzuć nadkola zaklep ranty Boje sie ze urwe w koncu cos bo nasze drogi nie sa najlepsze
  15. Mam dylemat opuszczac audi czy zostawic tak jak jest?
  16. Sam nie wiem bo jeszcze nie robiłem nigdy takich eksperymentów
  17. za***iste alusy, za***ista gleba, za***isty samochód. Nic dodać nic ująć.
  18. tył 62.1cm a przód 61.5cm Zacnie ale u mnie jest niżej to się pochwal ile masz 61cm P i T a jak wsiadam to schodzi do 60-60,5cm No to nieźle. Ja mam już obtarte przednie nadkola tak że nadają się do wymiany... Więc jak założe nowe to będę musiał samochód podnieść chociaż też 1cm do góry dlatego narazie ich nie wymieniam ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ---------- Nizej? Na dzien dzisiejszy mam problem zeby po miescie jezdzuc:decayed: Osobiscie uwazam ze jest wysoko ale jak dam jeszcze nize to juz chyba kolami nie skrece bo nadkola wyrwe calkowicie Swój chłop, szlifuje już po glebie ale dalej za wysoko Ja niestety też mam taką manię... To jest gorzej niz choroba... ja musze ranty bardziej zaklepac i nadkola wygrzac opalara zeby skrecac ale urwe jeszcze 1,5 cm Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 jednym słowem to jesteśmy chorzy i musimy się leczyć
  19. tył 62.1cm a przód 61.5cm a ile masz od ziemi do dolnego wahacza? Nie mam pojęcia ale jutro zobaczę jak nie zapomnę
  20. tył 62.1cm a przód 61.5cm Zacnie ale u mnie jest niżej to się pochwal ile masz
  21. Nizej? Na dzien dzisiejszy mam problem zeby po miescie jezdzuc:decayed: Osobiscie uwazam ze jest wysoko ale jak dam jeszcze nize to juz chyba kolami nie skrece bo nadkola wyrwe calkowicie
  22. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Bierz 3.0 tylko zapytaj chłopaków z jakimi oznaczeniami, bo pierwsze wypusty były felerne Spokojnie Kris napewno wezme 3,0 jak bede zmianial samochod ale jeszcze nie wiem dokladnie kiedy to nastapi
  23. Własnie z tylna kanapa jest jeden maly problem bo mam juz prawie zalazona ale nie do konca pasuje ii trzeba bedzie kombinoiwac jezeli chodzi o siedzisko to jest ok ale z oparciem jest problem. Co mnie zaskoczyło to to ze na kanapie od b8 jest o wiele wiecej miejsca z tylu bo jest jakos calkiem inaczej wyprofilowana. ---------- Post dopisany 26-05-2013 at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2013 at 14:24 ---------- Od tego sie wszystko zaczelo i audi poszla 1,5cm do dolu zdjecia slabej jakosci ale mialem tylko kalkulator pad reka Fotele od B8 juz w calosci zamontowane
  24. Mow gdzie i ile za to dales tez to musze miec

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.