Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

blutucz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez blutucz

  1. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jaka jest roznica miedzy 2,7 a 3,0 tdi? Koles mechanik powiedzial mi ze sie roznia tylko turbina i sterownikiem ale jakos dziwne mi sie to wydaje... mowi ze rozbieral oba silniki i wszystko jest takie same- tloki, glowica itp
  2. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Chyba nie ma takiego ktosia co by mu przeszkadzala lotka od s-line
  3. No widze w koncu sie wziales za zawias wyposazenie jest szkoda ze ja takiego nie mam
  4. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja na spota jestem zawsze chetny musi byc spelniony tylko jeden warunek a mianowicie musze miec wolne
  5. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No kupilem kupilem ale mam dosyc mocno uszczerbiona ramke i musze ja jakos wymienic bo strasznie to wyglada
  6. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Rozbieral ktos z was RNSa? Musze przednia ramke wymienic ale nie wiem jak mam sie do tego zabrac
  7. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jest mozliwosc dokupic sama ramke do RNS-E?
  8. no wlasnie dlatego chyba juz wole miec te pomaranczowe..
  9. O widze ze znalazl sie jeden cwaniaczek ale ja nie chce zeby moje lampy wygladaly jak te Twoje w tym miejscu co sie laczy klosz z obudowa
  10. blutucz odpowiedział(a) na -RamzeS- temat w Audi A4 B7
    Tak do zwyklego
  11. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    W sumie to można też sprzedać swoje lampy i kupić z białymi kierunkami chyba nie powinny się dużo różnic cena a zawsze to będzie org nie kombinowane
  12. A jak lampy rozklejales żeby nic nie uszkodzić i żeby plastik się nie stopił? Ja tylko lampy w golfie 3 rozklejalem ale to inna bajka bo tam jest klosz szklany xD
  13. Muszę nad tym się grubo zastanowić bo jednak te lampy nie są takie tanie ale miło by bylo mieć białe kierunki
  14. To samo mysle o pomaranczowych kierunkach ale boje sie rozebrac te lampy...jeszcze mi wyjdzie jakas wiocha albo beda parowaly pozniej.
  15. To nie jest moja galeria xD Ja tylko link skopiowalem z vaglubuski.pl zeby kto chce sobie zobaczyl jak bylo ale spoko bo ja nawet nie zwrocilem uwagi na te foto
  16. młody te zdjęcie to ze zlotu z zielonej? Bo tam była taka sama jetta.
  17. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    melman a jaka folia to oklejales? pokaz jakis link na allegro i jak mozesz to jakies foto z bliska jak to wyglada:hi:
  18. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    a będziesz grila malował czy obklejal? Bo ja się tak zastanawiam
  19. Dzis zaliczylismy pierwszy w tym roku zlocik w ZG pod tym linkiem pare fotek https://plus.google.com/photos/109912452304950873581/albums/5864149782052909425/5864153276220974114 i tutaj pare fotek takich SE z dzisiaj hehe ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ---------- Ha dodalismy foty praktycznie w tym samym czasie dopiero to zobaczylem ---------- Post dopisany 21-04-2013 at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2013 at 21:40 ---------- Nowe halogeny valeo, ledy do dziennych i dokladka od seata leona cupry r
  20. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    U mnie tek dokladka wyglada
  21. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    czarny jak ja kupowałem dokładkę to ktoś podawał nick tego gościa tylko trzeba się cofnąć parę stron wstecz i poszukać
  22. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    MAT1000 ja już we wtorek założyłem dokładkę ale coś mi nie halo z netem w domu i nie mam jak fotek dodać narazie. Sama dokładka fajnie wygląda tylko jeszcze brakuje grila całego na czarno
  23. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    7 podwojnych ramion to RS4
  24. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Miał ktoś z was tak że po wymianie zawieszenia przestawiły (rozregulowaly) się ksenony? Chodzi mi dokładnie o to że lewy świeci niżej a prawy wyżej i nie wiem czy coś się popsuło czy o co chodzi. Zastanawiam się czy podjechac na stacje diagnostyczna żeby to ustawili czy musi się tym zająć ktoś ogarnięty.
  25. blutucz odpowiedział(a) na -RamzeS- temat w Audi A4 B7
    Zobacz sobie dokładkę od seata leona cupry r. Parę kolegów ma na forum i ja też wczoraj taka założyłem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.