Treść opublikowana przez blutucz
-
moje pierwsze bmw :D
Witam wszystkich ponownie Po kradziezy a4 b7 i dluuuuugich poszukiwaniach w koncu dorobilem sie nowego starego dupowozu Szukajac samochodu pod uwage bralem tylko i wylacznie 3 modele a mianowicie: -A6 C6 3,0TDI -BMW E61 530D -A4 B7 3,0TDI ...i tak oto sie stalo, jestem posiadaczem pierwszego w moim zyciu BMW Samochod kupiony od niemca z garazu, bezwypadkowy, zadbany i z przebiegiem 282tys km. Silnik 3,0 diesel 231km z automatem 6biegowym. Na wyposazeniu m.in. -bi xenon -przyciemnione szyby -podgrzewane fotele -naglosnienie HiFi -skorzane fotele komfort w pelnej mozliwej el. regulacji z pamiecia -kierownica multifunkcyjna i el regulowana z pamiecia -klimatronik 2 strefowy -panoramiczny szyber + el roleta -nawi profesional -pdc x2 z wizualizacja na ekranie -8x air bag -czujnik deszczu/swiatla -lusterka el,podgrzewane,fotochromatyczne i el skladane z pilota -wspomaganie servotronic -zawieszenie pneumatyczne -alu 18 letnie i 17 na zime -odpalanie na guzik oraz wiele wiele innych Zdjecia dodam jak tylko zrobie
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
Mieli przyjechać ale się ich nie doczekałem..
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
Mialem minicasco w PZU ale ogólnie śmiech na sali z tym ile dostane odszkodowania. ..
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
stała pod blokiem...stała...
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
W nocy z 6 na 7 marca 2014 Audi została skradziona. Wszystkich którzy mają jakiekolwiek informacje Proszę o kontakt.
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
oj gra gra
-
[B8 CAGA] Audi A4 Avant 2010 r. by Coccolino
na glebe ja
-
Spot Zielona Góra
oby wiecej takich spotkan
-
B8 TrOOOOp
A w jakim silniku ? Dobrze to zapytam łopatologicznie czy ma ktos audi a4 b8 z silnikiem 2,0 tdi o oznaczeniu BRD 170ps i ma zrobiony program bo chciałbym wiedziec orientacyjnie jak to jedzie Nie ma takiego silnika w b8 tzn o takim oznaczeniu 170PS to CAHA o kurde teraz to jestem w szoku bo byłem pewny że to BRD
-
B8 TrOOOOp
A w jakim silniku ? Dobrze to zapytam łopatologicznie czy ma ktos audi a4 b8 z silnikiem 2,0 tdi o oznaczeniu BRD 170ps i ma zrobiony program bo chciałbym wiedziec orientacyjnie jak to jedzie
-
B8 TrOOOOp
Ma ktoś BRD + program żeby orientacyjnie zobaczyć jak to jedzie?
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
no ładnie ładnie:naughty:
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
ale siara
-
B7 Crew
Może to cos pomoże ---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ---------- Ja jak docinałem to po kawałku i mierzyłem kosz co by na początku za dużo nie wyciąć. Jeszcze pod popielniczkę musisz coś obciąć, ale co to nie wiem bo mi to juz czaki22 wycinał dzieki dzieki:wink:
- B7 Crew
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Jak będziesz w ZG to się zgadamy i zrobimy mini spota. Może na dwa czarne i jednego srebrnego ja tez sie pisze
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
Ma ktos na forum do sprzedania nowe palniki D1S 35W? ---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ---------- Ja się zastanawiam nad zmianą na większy W sumie to mi tez troszeczke po glowie juz B8 chodzi...- [B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
Sam masz padake z niebieskimi znaczkami- [B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
Co jest z Toba kozak? gdzie te foty co mialy byc tu juz 2godz temu?- B7 Crew
Teoretycznie nie wyglada az tak zle ta moja miska ale chodzi o to zeby ktos fuszery nie odwalil wiecie jak to jest ze spawaniem aluminium a u nas w okolicy ciezko o ludzi ktorzy naprawde sie znaja na rzeczy i czegos nie spier.... a co sie stalo? pekla miska? Jechalem przez miasto 25 km ode mnie ktore znam jak wlasna kieszen i nigdy nie spodziewalem sie ze bedzie tam nowo postawiony garb:kwasny: Na liczniku mialem 1 z przodu i tak jakos wyszlo...dobrze ze tylko miska poszla ale nie ma z nia az takiej strasznej tragedii.