Treść opublikowana przez blutucz
-
Warto kupic ktores z tych zawieszen?
ja tez w sumie bylem w szoku jak zobaczylem te ceny
-
Warto kupic ktores z tych zawieszen?
No własnie sam juz nie wiem co tu robic...szukam od 2 miesiecy gwintu i tak naprawde nie ma nic uzywanego co by bylo warte uwagi ani na forum ani na allegro. ---------- Post dopisany at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany at 16:34 ---------- Kolego własnie kupilem TA TECHNIXA 4 miesiecznego wiec jak dojdzie to zakladam i napisze jakie wrazenia z jazdy
-
Warto kupic ktores z tych zawieszen?
Witam. Jak w temacie czy warto zainwestowac w te zawieszenie? Moze ktos ma takie i sie wypowie. ZAWIESZENIE SPORTOWE GWINTOWANE AUDI A4 B6 B7 8E (2990156500) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Zawieszenie gwintowane Audi A4 B6 8E FK AK-Street (3005022704) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Usunięcie DPF w A4 B8 2.0TDI - plusy i minusy
Eh mam program tylko zrobiony a DPF jeszcze siedzi i dopiero na dniach bedzie wywalony.
-
Usunięcie DPF w A4 B8 2.0TDI - plusy i minusy
No własnie mi tez i jeszcze kopci na bialo wtedy xD Ale dzisiaj jade na wywalenie tego badziewia :banan::banan:
-
Usunięcie DPF w A4 B8 2.0TDI - plusy i minusy
a czy przy wypalaniu chodzi wam nierowno silnik?
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
zapomniałes jeszcze dodac do planow zderzak z dokladka i fifki :decayed:
-
Usunięcie DPF w A4 B8 2.0TDI - plusy i minusy
Panowie moze to i glupie pytanie ale DPF po usunieciu nadaje sie tylko do wywalenia czy mozna go jeszcze gdziekolwiek sprzedac?
-
1BA vs S-line jaka jest roznica?
Panowie a co o takim czyms myslicie? ZAWIESZENIE SPORTOWE GWINTOWANE AUDI A4 B6 B7 8E (2912402101) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
1BA vs S-line jaka jest roznica?
Zobaczymy moze ktos na forum bedzie mial do sprzedania jakas zawieche -40 albo gwinta. Do wiosny jeszcze chwila zostala
-
1BA vs S-line jaka jest roznica?
A nie bedzie lipy jak zaloze springi -40 na ori amory od 1BA?
-
1BA vs S-line jaka jest roznica?
Tak tak rozumiem. Ja mam 1BA i chcialem cos nizszego ok -40 nie mniej ale widze ze z ori ne ma nic takiego.
-
1BA vs S-line jaka jest roznica?
To chyba najlepszym wyborem bedzie kupno gwintu.
-
Usunięcie DPF w A4 B8 2.0TDI - plusy i minusy
Ja juz tez nie moge sie doczekac az usune te badziewie
-
1BA vs S-line jaka jest roznica?
W sumie 1be jest za wysokie
-
1BA vs S-line jaka jest roznica?
To w s-line bylo montowane 1BE? Myslalem ze tam bylo jeszcze jakies inne zawieszenie.
-
1BA vs S-line jaka jest roznica?
Witam. jak w temacie jaka jest roznica miedzy zawieszeniem 1ba a ori s-line?
-
Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
heh mialem na poczatku lusterka nie podgrzewane i po wlaczeniu podgrzewania tylnej szyby sprawdzalem miernikiem napiecie na kablach i nie bylo zadnego pradu co jest dziwne a po podlaczeniu lusterek wszystko smiga bez problemu.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Kolego masz moze jakies foty z tego jak przerabiales tylne lampy na led?
-
ma ktos fotostory jak przerobic tylne lampy w b7 na LED od a6 c6?
Witam. Ma ktos fotostory jak przerobic tylne lampy w a4 b7 na LEDowe od a6 c6? Z gory dzieki za wszelkie info.
-
Usunięcie DPF w A4 B8 2.0TDI - plusy i minusy
hehe spoko musze chyba awatar zmienic bo od miesiaca jeszcze nie zdazylem
-
Usunięcie DPF w A4 B8 2.0TDI - plusy i minusy
No to zbieram sianko i usune tego dpfa jak bede robil program. Dzieki za rady i tak nawiasem to devastation czemu sie tak wysmiewasz z mojego awataru? bo nie widze zadnego sensownego powodu.
-
Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
U mnie problem rozwiazany. Mialem niepodgrzewane wkłady ale sprawdzalem miernikiem prad i bylo go brak. Dzisiaj po podlaczeniu grzanych wkładow i właczeniu podgrzewanej tylnej szyby lusterka zaczęły się grzać więc wychodzi na to ze lusterka sie grzeja tylko przy jakiejs danej temperaturze.
-
Usunięcie DPF w A4 B8 2.0TDI - plusy i minusy
Ja planuje tylko program jak narazie a jezeli chodzi o DPFa to chyba bardziej chce go usunac z obawy przed problemami. Sam juz nie wiem.
-
Usunięcie DPF w A4 B8 2.0TDI - plusy i minusy
taki wlasnie mam zamiar mysle ze jak wyjdzie jakies 165KM to bedzie git