Treść opublikowana przez blutucz
-
A4 B7 - czy grill od s4 pasuje do zwyklego zderzaka?
Ja patrzylem na allegro to mozna kupic zderzak od esy juz za 1500zl + przesylka ale sa cale obdrapane i konieczne jest malowanie to 2k wyjdzie lekko. Ja bym wolal jednak znalesc cos w swoim kolorze zeby tego nie malowac.
-
Usunięcie DPF w A4 B8 2.0TDI - plusy i minusy
Cos trzeba bedzie pomyslec, narazie chce sie dowiedziec jak najwiecej na ten temat zebym wiedzial "o co kaman" i nie byl ciemny w temacie. A czy wywalenie DPFa ze strony mechaniczej wyglada mniej wiecej tak samo jak wywalenie kata?
-
A4 B7 - czy grill od s4 pasuje do zwyklego zderzaka?
No wlasnie...ale obawiam sie ze i tak go kupie czy predzej czy pozniej to tylko kwestia finansow a geba sie bedzie cieszyc od ucha do ucha
-
Usunięcie DPF w A4 B8 2.0TDI - plusy i minusy
o kurcze az tyle kosztuje samo usuniecie DPFa? Przy tym jest faktycznie tyle roboty?
-
A4 B7 - czy grill od s4 pasuje do zwyklego zderzaka?
Tylko szkoda ze taki drogi:facepalm:
-
A4 B7 - czy grill od s4 pasuje do zwyklego zderzaka?
uuuuuu:shock3: to wychodzi na to ze jedyne wyjscie to kupic zderzak od s4
-
Usunięcie DPF w A4 B8 2.0TDI - plusy i minusy
Ja własnie tez mam zamiar podniesc moc dlatego sie nad tym zastanawiam
-
A4 B7 - czy grill od s4 pasuje do zwyklego zderzaka?
Witam. Jak w temacie czy grill od s4 bedzie pasowal do zwyklego zderzaka?
-
Usunięcie DPF w A4 B8 2.0TDI - plusy i minusy
Witam. Jakie sa plusy i minusy usuniecia DPF? Chodzi mi glownie o silnik 2.0 TDI.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Fura jak marzenie
-
Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
Szyba grzeje a pradu nie ma w dwoch lusterkach bo sprawdzalem. Troche to dziwne.
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
i tak uwazam ze to za drogo
-
Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
A wiec tak: odczepilem szkla i sa zwykle nie grzane ale sie ucieszylem bo wystaja kabelki do podgrzewania lusterek.... dlugo to nie trwalo bo sprawdzalem miernikiem i nie ma tam pradu (rowniez po wlaczeniu ogrzewania tylnej szyby)
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
O kurcze 220zl za dwie zarowki do jazdy dziennej?
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
Bardzo ladna furka Mam takie same 19stki a jakie zarowki ledowe masz do DRL?
-
Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
W B5tce grzaly bez wlaczania grzania tylnej szyby. W B7 sprawdzalem tez z wlaczona tylna szyba i nic to wychodzi na to ze trzeba rozebrac lusterka.. ---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ---------- Nie mialem czau to tak na szybko odchylilem lusterko i widac dwa kable ktore sa od podgrzewania lusterka z tym ze nie sa one podpiete wiec albo mam zwykle nie grzane szkla albo tylko kabelki sa odczepione z niewiadomo jakich powodow. Jutro rozbiore to i zobacze dokladnie.
-
Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
Panowie troche glupie pytanie ale czy jest mozliwosc zeby w b7 05r lusterka byly nie podgrzewane? U mnie nie grzeja a po przeczytaniu tego watku juz zglupialem bo wg mnie to powinno byc w standardzie
-
Brak ogrzewania wnętrza w Audi A4 B7 2.0TDI
Na forum szukalem ale nie znalazlem nic co mogloby mi pomoc ;/
-
Brak ogrzewania wnętrza w Audi A4 B7 2.0TDI
Witam. Posiadam a4 b7 2.0 tdi o oznaczeniu BPW. W samochodzie jest praktycznie brak ogrzewania, nawet gdy silnik ma juz 90 stopni a nawiewy sa ustawione na HI to i tak idzie zmarznac. Dodam ze z moich obserwacji wynika ze jest brak obiegu poniewaz na odpalonym silniku odczepilem wezyk przelewowy ze zbiorniczka wyrownawczego i nawet przy gazowaniu nic sie z niego nie wydobywa. Czy to moze byc tego przyczyna? Jezeli tak to czy do wymiany jest pompa wody czy moze termostat? ---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 00:25 ---------- Nikt nic nie wie?
-
kontrolka klockow hamulcowych-czy jest mozliwosc ej wylaczenia bez wymiany klockow?
Niestety juz nie zlutuje dziadostwa bo samochod sprzedalem
-
mrugajace i gasnace zarniki xenonowe- co jest do wymiany?
Wymienilem dzisiaj zarniki i roznica jest bardzo duza. Stare byly juz wypalone i dlatego mrugaly sobie jak stroboskopy
-
kontrolka klockow hamulcowych-czy jest mozliwosc ej wylaczenia bez wymiany klockow?
No własnie mialem taki przypadek ze mi sie urwal ten kabelek od klocka i sie swiecilo. Dwa kabelki dalem do kupy, zaizolowalem i jest ok.
-
mrugajace i gasnace zarniki xenonowe- co jest do wymiany?
ori bix a4 b7
-
mrugajace i gasnace zarniki xenonowe- co jest do wymiany?
Jak w temacie mrugaja mi od czasu do czasu zarniki w obydwuch lampach, nieraz na chwila zgasnie jeden, lewy lub prawy. Co jest tego przyczyna? Co trzeba wymienic?
-
kontrolka klockow hamulcowych-czy jest mozliwosc ej wylaczenia bez wymiany klockow?
Tak zgadzam sie ale w tym przypadku o co innego chodzi xD