Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

brutus_szczecin

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez brutus_szczecin

  1. Jak powyżej, zastanawia mnie jak najlepiej wyczyścić końcówki wydechu, spolerowac czy papierem? I czy trzeba ściągać tłumik? Zależy mi na nieuszkodzeniu karoserii Pozdrawiam
  2. Jestem w trakcie zmiany radia na Symphony, z drugiego auta mam wzmacniacz infinity i glosnik niskotonowy. Zastanawiam się jak to sprężyć ze sobą i czy wogóle da rade? Jestem laikiem w sprawach car audio więc licze na waszą pomoc. Pozdrawiam
  3. Witam. Zastanawiam się w jaki najlepszy sposób można zabezpieczyć miske olejową?. Mam spawarke i rury, tylko nie wiem jak to zamontowac, o co przyspawac. No chyba że macie inne pomysły. Domyślam się że rozwalić ją to nie problem na mocno skręconym gwincie Licze na wasze porady,pozdrawiam.
  4. ale z tymi cenami to chwalisz sie czy zalisz? a moze chcesz podniesc wartosc auta prowadz ją w dobrym kierunku, bo sportowe dywaniki i pokrowce:facepalm: no nie wiem...może kwestia gustu, ale ja bym zmienil na serie (nie myśl że się napinam czy coś,mam inne rzeczy na głowie, bo od tego jest forum- pozytywy i negatywy) Powodzenia w modach
  5. wiadomo jak się trafi więcej siana to pojdą rsy albo porszaki 18' a wtedy już gwint i kręcenie na maksa (ale poki co setup lajt - spręzynki -4cm i alusy 16') -doszlo pare rzeczy z drugiego auta 1. Wzmacniacz infinity 475a http://img835.imageshack.us/img835/4875/zdjcie0225b.jpg 2. Glosnik niskotonowy pojedynczy-Blaupunkt EMB1200 http://img52.imageshack.us/img52/8682/zdjcie0224r.jpg 3. Glosniki na przod i na tyl alpine (gdzies tam leżą w kartonie) (mam nadzieję że podłącze pod symphony co koledzy?)
  6. co jak co... ale świst turbin
  7. gril ale auto prezentuje sie zacnie
  8. Symphony -> http://img43.imageshack.us/img43/6803/2174154988.jpg już jedzie do mnie
  9. dla słowa całkiem nie warto rzeczy robić! Jak coś jest z####iste to warto wielki plus za Q
  10. No i interes się nie udał, ale.... zakupiłem sprężyny sportowe H&R -4 na front, a tylu szukam BizoOn - no w sumie, jak alu w macie to moze i podejdzie ;P dzięki za foto, nie musze się bawić w programach junior pierw obczaje jak to bedzie wygladac na foto...jakos tego nie widze szpringi -> http://img215.imageshack.us/img215/853/hrfront.jpg
  11. jak powyżej gleba i fela i po robocie
  12. Zobacze w fotoszopie jak to wypada... A teraz jade dogadywac sie z jednym kolesiema, ktory zaminiec sie chce na zawiechy (z tym malowaniem to nie problem, ale nie chce popsuc auta tym modem,czy pod kolor podejdzie budy)
  13. przydałoby się, chociaż moja jeszcze nie zarejestrowana, to przykulam się aftobusem
  14. Jeden z najladniejszych kolorów? (kwestia gustu) auto ma potencjał, szczególnie jak przyjdzie fela i lekkie obniżenie ( wiem że nie chcesz gleby ) Jak dla mnie
  15. teraz staniały ostro zawsze były tanie, odkad pamietam koszt gwintu do oski wynosił 1000zł Nie wiem, jezdzilem golfem
  16. lepiej zostawic chromy czy przemalowac? ruszac ramke?
  17. na prosiakach mega, na tych słabo.. mody na plus, wogóle fajna fura
  18. Podpinam się jak powyżej, obniżenie i odrazu inne auto będzie a tak ogólnie to ładna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.