Treść opublikowana przez brutus_szczecin
-
Jak wypolerować końcówki wydechu v6?
Jak powyżej, zastanawia mnie jak najlepiej wyczyścić końcówki wydechu, spolerowac czy papierem? I czy trzeba ściągać tłumik? Zależy mi na nieuszkodzeniu karoserii Pozdrawiam
-
Symphony a wzmac.Infinity i gl.niskot.Blaupunkt
Jestem w trakcie zmiany radia na Symphony, z drugiego auta mam wzmacniacz infinity i glosnik niskotonowy. Zastanawiam się jak to sprężyć ze sobą i czy wogóle da rade? Jestem laikiem w sprawach car audio więc licze na waszą pomoc. Pozdrawiam
-
B5 2.8 V6 zabezpieczenie miski olejowej
Witam. Zastanawiam się w jaki najlepszy sposób można zabezpieczyć miske olejową?. Mam spawarke i rury, tylko nie wiem jak to zamontowac, o co przyspawac. No chyba że macie inne pomysły. Domyślam się że rozwalić ją to nie problem na mocno skręconym gwincie Licze na wasze porady,pozdrawiam.
-
Moja Audi a4
ale z tymi cenami to chwalisz sie czy zalisz? a moze chcesz podniesc wartosc auta prowadz ją w dobrym kierunku, bo sportowe dywaniki i pokrowce:facepalm: no nie wiem...może kwestia gustu, ale ja bym zmienil na serie (nie myśl że się napinam czy coś,mam inne rzeczy na głowie, bo od tego jest forum- pozytywy i negatywy) Powodzenia w modach
-
[b5] Moja srebrna strzała - skromny projekt -> tabar
no to jedziesz z modami
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
bardzo ładne
-
[B5 AQD]Fake S4 2.8 V6 quattro Recaro xenon czarny sufit hamulce 360mm i pare inych drobiazgów:)
dawaj dawaj bede zazdroscil
-
Brutus i jego ARM
wiadomo jak się trafi więcej siana to pojdą rsy albo porszaki 18' a wtedy już gwint i kręcenie na maksa (ale poki co setup lajt - spręzynki -4cm i alusy 16') -doszlo pare rzeczy z drugiego auta 1. Wzmacniacz infinity 475a http://img835.imageshack.us/img835/4875/zdjcie0225b.jpg 2. Glosnik niskotonowy pojedynczy-Blaupunkt EMB1200 http://img52.imageshack.us/img52/8682/zdjcie0224r.jpg 3. Glosniki na przod i na tyl alpine (gdzies tam leżą w kartonie) (mam nadzieję że podłącze pod symphony co koledzy?)
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
co jak co... ale świst turbin
-
[B5 AFN] Granatowy AFN SEDAN Nowe foty!!
gril ale auto prezentuje sie zacnie
-
Brutus i jego ARM
- Brutus i jego ARM
Symphony -> http://img43.imageshack.us/img43/6803/2174154988.jpg już jedzie do mnie- [b5] Moja srebrna strzała - skromny projekt -> tabar
dla słowa całkiem nie warto rzeczy robić! Jak coś jest z####iste to warto wielki plus za Q- [B5 AQD]Fake S4 2.8 V6 quattro Recaro xenon czarny sufit hamulce 360mm i pare inych drobiazgów:)
niezly kombajn!- Brutus i jego ARM
No i interes się nie udał, ale.... zakupiłem sprężyny sportowe H&R -4 na front, a tylu szukam BizoOn - no w sumie, jak alu w macie to moze i podejdzie ;P dzięki za foto, nie musze się bawić w programach junior pierw obczaje jak to bedzie wygladac na foto...jakos tego nie widze szpringi -> http://img215.imageshack.us/img215/853/hrfront.jpg- [B5 ADR] Sedan 1.8 MOD by Paweł
jak powyżej gleba i fela i po robocie- Brutus i jego ARM
Zobacze w fotoszopie jak to wypada... A teraz jade dogadywac sie z jednym kolesiema, ktory zaminiec sie chce na zawiechy (z tym malowaniem to nie problem, ale nie chce popsuc auta tym modem,czy pod kolor podejdzie budy)- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
przydałoby się, chociaż moja jeszcze nie zarejestrowana, to przykulam się aftobusem- [B5 AKN] 2,5 v6 avant,Różowo Mi :)
Jeden z najladniejszych kolorów? (kwestia gustu) auto ma potencjał, szczególnie jak przyjdzie fela i lekkie obniżenie ( wiem że nie chcesz gleby ) Jak dla mnie- [B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
Dobre mody V6- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
teraz staniały ostro zawsze były tanie, odkad pamietam koszt gwintu do oski wynosił 1000zł Nie wiem, jezdzilem golfem- Brutus i jego ARM
lepiej zostawic chromy czy przemalowac? ruszac ramke?- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
na prosiakach mega, na tych słabo.. mody na plus, wogóle fajna fura- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
jakis spot?- [B5 AFN] Deskorolka na RH
Podpinam się jak powyżej, obniżenie i odrazu inne auto będzie a tak ogólnie to ładna - Brutus i jego ARM