Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spr

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spr

  1. spr odpowiedział(a) na spr temat w Audi A4 B5
    Dzieki za podpowiedz nawet nie wiedziałem ze w plastikowym kluczu jest jakis układ, najlepjej to sprawdzić bedzie wyciagnąc stacyjki i odpale auto.
  2. spr opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam Zacznę historię od poczatku ponad rok temu na śląsku włamali mi sie do A4 i uszkodzili drzwi i stacyjke łamakiem na moje szczęscie nie ukradli auta po przyjezdzie policji Pan detektyw powiedzia ze to dzis takie 6 , no cóz trzeba było sciagnąc Pana aby odpalił auto bo immo blokowalo udało mu sie i pojechaliśmy do niego do zakładu aby założyć nową wkładkę stacyjki później tez byłem założyć alarm u innego mechanika. Fakt taki ze musiąłem wyjechać ze sląska i zamieszkać gdzie indziej gdzie nie rozstaje sie z moja A4. Ale wczoraj w starociach znalazłem palstikowy serwisowy kluczyk do samochodu i odziwo auto odpaliło i immo nie zadziałało. Teraz moge dumać dlaczego mam wyłaczony immo aby było latwiej odpalić zlodziejowi. Dobra do setna sprawy czy ktoś wie jak właczyć immo aby działało poprawnie (brak błedów w Vag immo)
  3. Mam pytanie gdzie serwisujesz Audi w Częstochowie
  4. http://www.forum.vw-passat.pl/topics16/turbina-czyszczenie-kierownic-vt6660.htm?highlight=regenerowa%E6+turbo+ankieta
  5. http://www.ilexa.co.uk/vagmovies/vagcom_demo.html tak lepiej
  6. A ja lełem w Lublinie z NESTE i byłem zadowlony od kiedy przeprowadziłem sie do Częstochowy to znalazłem stacje NESTE i zalałem i coś ten samochód zrobił sie słabszy i głośno chodził wiec zmieniłem stacje na BP i jest ok raz tankowałem w Lotosie w miejscowości Końskie tam było dobre paliwo oczywiście ON
  7. Witam może ktoś wie gdzie w Częstochowie lub okolicy regenerują zawieszenia tak solidnie jak Pan Siwiec
  8. spr odpowiedział(a) na wiki temat w Nadwozie i Wnętrze
    U mnie jest podobnie wymieniłem elementy plastikowe ślizgacze pomogło zmniejszył sie luz ale to nie koniec zauważyłem ze ten luz robi sie w konstrukcji siedzenia albo rozebrać załe siedzenie albo kupić nowe kolege zapraszam najpierw do zapoznania sie z regulaminem forum i przywitania z wszystkimi w newbie
  9. spr odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Całe sterowanie jest w pompce od centralnego
  10. Regenerują także firma TENCAR to jest miejscowość Ciecierzyn na trasie LUBLIN - LUBARTÓW http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1390644

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.