Treść opublikowana przez przemo2.4
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To spocimy? Moze na 18 bym dojechał. Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie no byl jakis mikro zapas. Prawda by wyszla na lepszej drodze. Przy cmentarzu ruszylem z trójki i zanim turbawki dmuchnely to juz byles daleko Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzieki za spota. Michał, koło cmentarza stwierdzilem ze trzeba chipować[emoji16]. Sprawdzilem dwumas i 2.4k . Tak sam dwumas. Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Robimy spota w niedziele? Lista : 1.Przemo Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Teraz tak patrze ze pod kolektorem dol. Przeczytalem prawa strona i z automatu myslalem o stronie pasażera [emoji12] Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Moze to zawór odpowietrzajacy bak. Jest na filtrze powietrza Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
Bbs rx 501 18x8.5 et 32 Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Poleci ktos warzsztat do wymiany rozrządu w v6. Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to kiedy? Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A juz odpycha sie czterema? Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No pytam tu bo chce uniknac wysyłki Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie no bez przesady. Książka telefoniczna tez odpada Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ma ktos rolke do nadkoli? Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja wpadnę jak nie będzie padać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja może też podjadę. Może mi Fazi ten przebieg ustawiasz?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To o 17 jak zawsze ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja mogę podjechać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To jutro?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witamy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W lifcie światła robią robotę. A środek na żywo ok.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
podoba to mi się b9
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak przeglądałem i jakoś nie przemawia do mnie b7. chociaż zostało by kasy na mody. na razie temat umarł , trzeba jechać na ferie a później zobaczymy jak się cos trafi fajnego. ten z linka odpada.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
1.8 tfsi chyba nie występuje z quattro, więc i tak odpada .Pewnie ze stoperem w ręce tak to źle nie wygląda ale jak porównać 180km ze 160km w 100kg(może nawet wiecej) ciezszym aucie. A pisząc o moich wyobrazeniach mam na myśli subiektywne odczucia po przesiadce z 1.8t(180km) oski b5 do 2.0 tfsi q .
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Po przejazdzce 2.0 nie wyobrażam sobie jak mułowate musi być 1.8 . Co do problemów to w 2.0 głównie pobór oleju którego nie da się wyeliminować przy ogledzinach. Poczytałem trochę na forum i nie ma żadnej reguły mniejszy większy przebieg itp itd. Na polifta mnie nie stać, cena x2 . Zresztą za 80k to bym wolał 3.0tfsi... .......marzenia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
B8 2.0tfsi q