Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemo2.4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemo2.4

  1. To spocimy? Moze na 18 bym dojechał. Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  2. Nie no byl jakis mikro zapas. Prawda by wyszla na lepszej drodze. Przy cmentarzu ruszylem z trójki i zanim turbawki dmuchnely to juz byles daleko Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  3. Dzieki za spota. Michał, koło cmentarza stwierdzilem ze trzeba chipować[emoji16]. Sprawdzilem dwumas i 2.4k . Tak sam dwumas. Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  4. Robimy spota w niedziele? Lista : 1.Przemo Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  5. Teraz tak patrze ze pod kolektorem dol. Przeczytalem prawa strona i z automatu myslalem o stronie pasażera [emoji12] Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  6. Moze to zawór odpowietrzajacy bak. Jest na filtrze powietrza Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  7. Bbs rx 501 18x8.5 et 32 Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  8. Poleci ktos warzsztat do wymiany rozrządu w v6. Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  9. No to kiedy? Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  10. A juz odpycha sie czterema? Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  11. No pytam tu bo chce uniknac wysyłki Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  12. Nie no bez przesady. Książka telefoniczna tez odpada Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  13. Ma ktos rolke do nadkoli? Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  14. Ja wpadnę jak nie będzie padać
  15. Ja może też podjadę. Może mi Fazi ten przebieg ustawiasz?
  16. To o 17 jak zawsze ?
  17. Ja mogę podjechać
  18. W lifcie światła robią robotę. A środek na żywo ok.
  19. podoba to mi się b9
  20. tak przeglądałem i jakoś nie przemawia do mnie b7. chociaż zostało by kasy na mody. na razie temat umarł , trzeba jechać na ferie a później zobaczymy jak się cos trafi fajnego. ten z linka odpada.
  21. 1.8 tfsi chyba nie występuje z quattro, więc i tak odpada .Pewnie ze stoperem w ręce tak to źle nie wygląda ale jak porównać 180km ze 160km w 100kg(może nawet wiecej) ciezszym aucie. A pisząc o moich wyobrazeniach mam na myśli subiektywne odczucia po przesiadce z 1.8t(180km) oski b5 do 2.0 tfsi q .
  22. Po przejazdzce 2.0 nie wyobrażam sobie jak mułowate musi być 1.8 . Co do problemów to w 2.0 głównie pobór oleju którego nie da się wyeliminować przy ogledzinach. Poczytałem trochę na forum i nie ma żadnej reguły mniejszy większy przebieg itp itd. Na polifta mnie nie stać, cena x2 . Zresztą za 80k to bym wolał 3.0tfsi... .......marzenia
  23. B8 2.0tfsi q

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.