Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemo2.4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemo2.4

  1. przemo2.4 odpowiedział(a) na Tomek Kosakiewicz temat w Audi A4 B5
    1.8 i 1.8t ma różne rury kolektorowe.
  2. ja mam coś takiego od fk automotive , kupiłem używke za 350pln, co do dzwieku to nie ma żadnej różnicy do seri. co do oferty na allegro to dopytaj sprzedjacego bo po fotkach to wygląda na wersje do v6 , wnioskuje po podwójnej rurze łączącej z rurą kolektorową. w 1.8t ta rura jest pojedyńcza. na koniec wrócę do ceny bo jak widzisz po cenie jaką dałem chyba warto polować na używkę, mi to zajęło 3miesiące.
  3. Do następnego
  4. przemo2.4 odpowiedział(a) na stozomutd temat w 1.8T
    czujnik w aso kosztuje +/- 50pln . także koszt żaden. wymiana trwa góra 5 min. poza tym polecam podłączyć manometr i spawdzić ciśnienie.
  5. 1,47 z transportem mnie wyszły. Choć miesiąc wcześniej miałem od innego gościa takie same + czarny sufit za 1,25. Ale pacan mimo obietnic nie poczekał do soboty i puścił komuś innemu.
  6. Tylko ledzwia + grzanie i kostki od poduszek do zmiany Wiązki brak
  7. dokładnie, może też bym dopytał o pare rzeczy co do podłączenia . bo nadal tylko wsadzone a elektryka nie ruszona
  8. nie no znowu przegapiłem .
  9. Juz jest na lotnisku przed gątkami
  10. Ktoś na tym style bedzie
  11. 26 to piątek
  12. ja polecam "auto-chłód" na unii lubelskiej 1,
  13. Ja ostatnio też zmieniałem przeplywke. Czyszczenie nie pomogło. A torxa miałem szesciokatnego, aż poszedłem do garażu sprawdzić
  14. a może sprzęgło Ci się ślizga?
  15. Siemka. Przegląd zrobiony. Bixy wróciły na miejsce, a Twoje Macieju już wróciły do foli i czekają na powrót do właściciela.
  16. Ja wolę moje czarne bixy ale żonie się podoba [emoji1]
  17. Lampki na pokładzie. w pon przegląd
  18. Puść mi pw z tel do ciebie na obodrzyckiej w truck serwis. jeżdżę tam od kilku lat i jest jakiś nowy diagnosta, takiego modela jeszcze nie widziałem. doczepił sie nawet że nie mam wycieraczki na tylnej szybie
  19. Panowie, ma ktoś pożyczyć lampy z polifta na godzinę. gość na przeglądzie się uparł na biksenon i nie chce dać pieczątki.
  20. A widziałeś moje białe osiemnastki? Jutro odbieram.
  21. ale z kompa nie ma problemu
  22. Ale ten link działa bez logowania
  23. przemo2.4 odpowiedział(a) na Asdv temat w 1.8T
    jak podjedziesz do mechanika to będzie wiedział. podłączasz się w podstawie filrta oleju zamiast czujnika ciśnienia. pomiar przy rozgrzanym silniku na wolnych powyżej 1 bar i przy 3k o/min miedzy 3-5. od siebie dodam ze pomiar nie zawsze prawde powie . ja tak miałem, pomiar ok. kontrolka mrugała , w końcu micha zdjęta i smok zawalony syfem. wymieniłem ostatecznie cała pompe choć myśle że wystarczyłoby smoka wyczyścić
  24. przemo2.4 odpowiedział(a) na Asdv temat w 1.8T
    zdejmij miske i wyczyść smoka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.