Treść opublikowana przez przemo2.4
-
Wydech
1.8 i 1.8t ma różne rury kolektorowe.
-
Cały układ wydechowy Audi A4 b5 1.8T
ja mam coś takiego od fk automotive , kupiłem używke za 350pln, co do dzwieku to nie ma żadnej różnicy do seri. co do oferty na allegro to dopytaj sprzedjacego bo po fotkach to wygląda na wersje do v6 , wnioskuje po podwójnej rurze łączącej z rurą kolektorową. w 1.8t ta rura jest pojedyńcza. na koniec wrócę do ceny bo jak widzisz po cenie jaką dałem chyba warto polować na używkę, mi to zajęło 3miesiące.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Do następnego
-
problem z kontrolka oleju
czujnik w aso kosztuje +/- 50pln . także koszt żaden. wymiana trwa góra 5 min. poza tym polecam podłączyć manometr i spawdzić ciśnienie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
1,47 z transportem mnie wyszły. Choć miesiąc wcześniej miałem od innego gościa takie same + czarny sufit za 1,25. Ale pacan mimo obietnic nie poczekał do soboty i puścił komuś innemu.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[emoji1]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tylko ledzwia + grzanie i kostki od poduszek do zmiany Wiązki brak
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dokładnie, może też bym dopytał o pare rzeczy co do podłączenia . bo nadal tylko wsadzone a elektryka nie ruszona
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie no znowu przegapiłem .
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Juz jest na lotnisku przed gątkami
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ktoś na tym style bedzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
26 to piątek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja polecam "auto-chłód" na unii lubelskiej 1,
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja ostatnio też zmieniałem przeplywke. Czyszczenie nie pomogło. A torxa miałem szesciokatnego, aż poszedłem do garażu sprawdzić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a może sprzęgło Ci się ślizga?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemka. Przegląd zrobiony. Bixy wróciły na miejsce, a Twoje Macieju już wróciły do foli i czekają na powrót do właściciela.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja wolę moje czarne bixy ale żonie się podoba [emoji1]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Lampki na pokładzie. w pon przegląd
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Puść mi pw z tel do ciebie na obodrzyckiej w truck serwis. jeżdżę tam od kilku lat i jest jakiś nowy diagnosta, takiego modela jeszcze nie widziałem. doczepił sie nawet że nie mam wycieraczki na tylnej szybie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie, ma ktoś pożyczyć lampy z polifta na godzinę. gość na przeglądzie się uparł na biksenon i nie chce dać pieczątki.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A widziałeś moje białe osiemnastki? Jutro odbieram.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale z kompa nie ma problemu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ale ten link działa bez logowania
-
Komunikat oleju
jak podjedziesz do mechanika to będzie wiedział. podłączasz się w podstawie filrta oleju zamiast czujnika ciśnienia. pomiar przy rozgrzanym silniku na wolnych powyżej 1 bar i przy 3k o/min miedzy 3-5. od siebie dodam ze pomiar nie zawsze prawde powie . ja tak miałem, pomiar ok. kontrolka mrugała , w końcu micha zdjęta i smok zawalony syfem. wymieniłem ostatecznie cała pompe choć myśle że wystarczyłoby smoka wyczyścić
-
Komunikat oleju
zdejmij miske i wyczyść smoka.