Treść opublikowana przez przemo2.4
-
URWANY JAKIS DRUT WISI
a masz temp. oleju w liczniku? jeśli tak to czy działa. najprawdopodobniej to jest od czujnika temp. oleju. jest w podstawce filtra ten czujnik co widać to od ciśnienia, temperatury jest niedaleko. sprawdź sobie w googlu jak wygląda ma taka płaską końcówkę.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wariują obroty. nie opadają do 840 tylko zatrzymują się na 1000/1200. czasem same podskoczą . ostatnio pojawia się błąd 561. chciałem podmienić przepustnice .( moja nie chciała się adaptować , kupiłem używkę adaptacja ok - ale chce się upewnić czy to nie ona) plus pare innych pierdułek .
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Eee jakieś czary mary pomysły się kończą. Blizniacza jednostka by pomogła.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Poszukuję posiadacza aeb/ajl w Poznaniu lub pobliżu
-
Przepływomierz AEB pytanie
powinna być w środku .
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ona jest idealna do tego bo ma tylko 7cm. Musiałem tylko przewód odmy zdjąć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Śruba wykrecona za 2 podejściem z lepszym sprzętem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ok. Sprawdzę jeszcze wieczorem ile tam jest cm
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dlatego szukam wiertarki katowej. Powinno się udać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mam tylko nadzieję że ogarnę bez zdejmowania glowicy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja miałem być ale jak to się mówi niedzielna praca I tu obrazu pytanie ma ktoś wiertarke katowa. Lub jakąś której starczy 10-12cm.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Koło 18 mógłbym wpaść . Gdzieś pod chmurką?
-
H7 LED 13400 lumenów, opinie
jeżeli led naprawdę daje 13400lumenów to musi być samopoziom i układ czyszczenia lamp. przepis mówi wyraźnie każde oświetlenie powyżej 2000 lumenów. co do samej mocy ledów którą podałeś to wątpię że jedna żarówka daje 13k lumenów. takie wyniki to mają listwy led na całą szerokość dachu np. do terenówek.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zależy ile chcesz opuścić. Jak 1-2 cm to nie trzeba. Jak więcej to lepiej ustawić. Co ważne nie każdy warsztat chce (może )ustawić zbieżność przy dużej glebie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No fajnie było szkoda ze tak szybko musiałem znikać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jakby ktoś chciał przez miasto śmigać to warto wiedzieć http://epoznan.pl/news-news-66869-Bieg_Wings_for_Life_World_Run_–_utrudnienia_dla_kierowcow
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Lidl jest przy Statoil, przy Orlenie jest aldi i biedra
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Pozdo dla kierownika obtrąbionego na widocznym skrzyżowaniu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Myślałem że mówimy o 24.04[emoji1] [emoji1] [emoji1]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja też jak się wyrobię Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Szukam fachowca do pospawania zderzaka. Dobrze , tanio, szybko ktoś coś? - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00