Treść opublikowana przez przemo2.4
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
miałem półsyntetyk było głośno, zmieniłem na xcessa+ płukanka i nastała cisza szkoda że tylko na 2kkm, teraz robiłem kolejną wymiane z płukaniem zalałem x-clean 5W40 i jak na razie chodzi cicho jak z fabryki. silnik ma nalatane 220kkm i zmiana na pełny syntetyk na duży plus
-
Problem z kablem anteny
kabel antenowy idzie lewa strona nie pamietam tylko czy gora czy schodzi na dol w prog.
-
19" przod 8" ty9" jakie opony dobrac .....quattro
przeciez co to za roznica w wadze miedzy 8" a 9" ? na moje jesli obwod kola jest taki sam to szerokosc nie ma znaczenia
-
Jakie żaróweczki na tył wnętrza
do tylu w5w , z przodu ba9s i rurkowa chyba 42mm
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
kliczko jest na rtl jak ktos ma
-
sportowe zawieszenie
w bagazniku masz wlepke
-
jakie offset do alusow a4b6
bo przy et56 musial bys dac dystans (przynajmniej 20mm) zeby to jakos wygladalo
-
Po wymianie łożysk nadal luz.
co to za mechanik co ci takie glupoty gada. akurat w sobote robilem u siebie lozyska (huczaly) i takiego luzu nie bylo na starych a tymbardziej na nowych. i nie za bardzo rozumiem ze dokreciles i po przejechaniu znowu luz . to co to nakretka sie odkreca sama? a jak bys dokrecil do oporu tak ze kolo sie nie zakreci to tez masz luz, bo jak tak to ten trzpien do wymiany.
-
Klekocze przy odpalaniu i po rozgrzaniu 1.8T AVJ
- Klekocze przy odpalaniu i po rozgrzaniu 1.8T AVJ
wolne obroty 100do 350kPa, 3000 obrotow 500-700kPa i wg ksiazki olej powinien spelniac norme vw503 00- Kontrolka czerwona oleju - nietypowy problem
u mnie pomoglo ; 1-plukanka 2-olej motul 5w40 3-czujnik aso 4-filtr mann- [ALL B5] Audi S4
zbiorniczek musi byc z ta sama wtyczka bo nie bedzie dzialac(bedzie zapalac kontrolke)przerabialem to w mojej poprzedniej oooo- opony 225/55 audi a4 b5 1.6
mialem w poprzednim a4 takie oponki tak to wygladalo. z koleinami nie bylo problemow http://img210.imageshack.us/img210/7306/47050251.jpg- Czy będą pasować felgi z ET 35
ja u siebie mam 8j18 225/40 et 35 i jest git.zawias mam -35.- Grał ktos w UFC UNDISPUTED 3??
gra wypasik warta swej ceny- [ALL B5] Czy wejda 18-tki?
mam okazje kupic 18 w dobrej cenie . niestety kolka maja rozmiar 225/45/18, 8jx18 et35 i tu pytanie czy nie bedzie tarło? przekłamanie prędkości na liczniku mi nie przeszkadza ale według przelicznika te koła maja o 30 mm wieksza srednice. zawias -35.- [B6 AWX] Jakie przekłamanie licznika dla opon 215/45/R17
tu jest fajny kalkulator z predkoscia rzeczywista http://polkasteam.pl/przydaski/przelicznik_opon.html- [ALL B5] Alu 18"
ale trafiłes z ta fotą, mam identyko kolorek.- [ALL B5] Alu 18"
oj wdarl tu sie maly chochlik . oczywiscie mialem na mysli oponke 225 /40- [ALL B5] Alu 18"
odgrzeje kotleta bo mam mała zagwozdkę. felga 18/8j et35 oponki 225/45 zawias -35 czy bedzie obcierać i czy nie bedzie wóz drabiniasty. oczywiscie nie oczekuje ze bedzie jak u kolegow na gwincie ale czy brac takie 18 czy lepiej szukac 17- [ALL B5] Szukam zdjęć A4 B5 Avant na felgach 18" od RS4 B7
http://www.power-cabrio.de/images/20%20zoll%20rs4%20avant%20hp.jpg- Rant do quattro i dwie szerokości felg np.8" i 8.5" moze tak być??
jakos z ta czescia sie nie zgodze ,a przykladem niech bedzie (co prawda to nie oooo q) bmw x5 w ktorych sa montowane felgi 19" przod 255/45 a tyl 285/40 i jakos 4x4 daje rade- [ALL B5] Na poczatku 420 km pozniej 360 teraz 320 :/
nie wiem czy ktos tu jeszcze zajzy ale napisze co mnie zastanawia. 44l lpg wchodzi do butli a ty piszerz ze przejezdzales 420km to na setke ci pali 10.5l. (2.7 bt)super wynik jak dla mnie to 320 km na 44l to swietny wynik.(13.75l/100km) problem z ustaleniem spalania lpg polega na tym ze silnik sie rozgrzewa na benzynie i czesc kilometrow z licznika robi sie na pb. zima wiecej- latem mniej. dlatego czasem mozna odniesc wrazenie ze latem gazu pali wiecej.- [ALL B6] Żarówki LED - funkcjonowanie w A4 B6
wlasnie dzis zmienielem oswietlenie wnetrza w b5 wszystko poszlo by jak po masle gdyby nie dwie diody przy lusterku srodkowym ktore po wlozeniu nie dzialaja. orginalnie wchodza tam zarowki t9 czy cos takiego, te z metalowa koncówka. i problem jest tego typu ze diody niestety musza byc podlaczone +pod+ a - pod -(w zwyklej zarowie wszystko jedno). czla ta lampka jest tak zrobiaona ze wyglada na to ze aby zamienic + z - dla tych malych diod i zeby wszystko dzialalo jak z fabryki bez ciecia i lutowania sie nie obejdzie . w najblizszym czasie sie za to wezme to moze wrzuce jakies foty . mozliwe tez ze w b6 wzystkie zarowki te male sa w5w to nie ma wtedy zadnego problemu bo tego typu diody wystarczy obrocic zeby zmienic kierunek przeplywu pradu. to przez to ze led ma maly pobor pradu i roznica miedzy poborem padu przez zarowe a leda jast tak duza ze fis widzi led jako przepalona zarowe.- [B7] Poznań - Przeglady/serwisowanie
mam nadzieje ze wszysko z nimi ok, bo sam mam zamiar i m dac rozrzad do roboty. - Klekocze przy odpalaniu i po rozgrzaniu 1.8T AVJ