Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Alu 18"


marcin303

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów. Mam pewien problem. Wpadły mi w oko alufelgi firmy rial 18x8,5 ET 35 i oponami 225/40/18 i zastanawiam się czy będą jakieś problemy z osadzeniem tych felg w mojej A4. Zawieszenie mam seryjne ale w planach jest gwint. Proszę o poradę lub inne pomysły jakie inne ewentualnie felgi mogę zamontować. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18x8,5 ET 35 i oponami 225/40/18

z przodu będzie problem gdy obniżysz samochód

Proszę o pomysły jakie inne ewentualnie felgi mogę zamontować.

zajrzyj do galerii. każdemu podoba się coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając galerię kilku użytkowników ma zamontowane w swoich furkach felgi o tych samych wymiarach o których pisałem, nawet przy obniżonym zawieszeniu. Dobra a teraz tak szczerze żeby rozwiać wszelkie wątpliwości i nie wyrzucić kasy w błoto: Mogę śmiało brać te felgi bo puki co na ori zawieszeniu nic się nie będzie działo tylko jak będę obniżał to muszę się liczyć z pewnymi nieudogodnieniami? Tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlącze sie pod temat mimo iż jest zamknięty, nie chce wywalić kasy w błoto zawieszenie comfort zmienione na 1BE ( -20 mm) do tego chce felgi 18/8,5 J ET 30 i oponki 225/40 lub /35 ??? i stąd moje pytanko czy 40 profil może być czy 35 musi być i dystanse wedlug moich obliczeń 5 mm powinny wystarczyć ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego mam koła z identycznymi parametrami czyli 18/8,5 Et 30 i opony przód 225/40 tył 235/40 obniżenie około -50mm i nic nie trze, nawet z kompletem pasażerów czy bagażem...wiadomo że jak połozysz auto w taki sposób że przerwa między oponą a błotnikiem będzie na palec to coś może przytrzeć, generalnie polecał bym Ci raczej załozyć węższą oponę niż schodzić z profilem do 35 bo prostowanie felg to nic dobrego :disgust:

konkluzja jest taka że profil 40 spokojnie może być a jeśli będzie jakimś cudem przycierało to załóż opone 215/40 i już :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noi mistrzostwo :) takiej odpowiedzi chciałem krótko, zwiężle i na temat pzdr :) zamykam temat hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzeje kotleta bo mam mała zagwozdkę. felga 18/8j et35 oponki 225/45 zawias -35 czy bedzie obcierać i czy nie bedzie wóz drabiniasty. oczywiscie nie oczekuje ze bedzie jak u kolegow na gwincie ale czy brac takie 18 czy lepiej szukac 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj wdarl tu sie maly chochlik . oczywiscie mialem na mysli oponke 225 /40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się nie zastanawiaj tylko bierz jeśli to ET pasuje do B5 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzeje kotleta bo mam mała zagwozdkę. felga 18/8j et35 oponki 225/45 zawias -35 czy bedzie obcierać i czy nie bedzie wóz drabiniasty. oczywiscie nie oczekuje ze bedzie jak u kolegow na gwincie ale czy brac takie 18 czy lepiej szukac 17

tu masz taki zestaw: 18" z oponą 225/40 i obniżeniem -30

ed9207869d6e241bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...