Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemo2.4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemo2.4

  1. Nie no się mocno zastanawiam. dzis oglądałem i jechałem nastawiony na nie. Po ogledzinach nadal nie byłem przekonany . Po przejazdzce trochę zmieniłem zdanie , bo jeździ się fajnie . Choć miałem wrażenie że mimo 210km zbierał się gorzej niż mój. Takie są odwieczne prawa natury[emoji1]
  2. Te nowe auto ma 9lat. Żona ma taki argument(z którym się zgadzam w 100%) że byłby bezpieczniejszy. No nie oszukujmy się b5 pod tym względem nie jest przodownikiem.
  3. Ja to wolę nowe koło kupić. Ale baba się uparła
  4. Puściłem, wcześniej.
  5. Audi nawet a4
  6. S to nie jest. Żona ciśnie na nowego, bo jej niewygodnie . Mam nadzieję że mi się nie spodoba. [emoji23]
  7. Pany , ma ktoś dostęp do sprawdzenia vin. Przebieg znam bo auto z Danii. Chodziło by o to czy coś z motorem było robione albo nawet stwierdzenie czy warto się interesować
  8. Ja też podjadę
  9. To co 17? Kc
  10. Ja mam dziś luz więc jak Maciej będzie to robimy w 3 . Może ktoś dołączy.
  11. Jak coś to ja mam czas.
  12. Jak będą to pokaże. W sumie wszyscy mi doradzają ale mi się podobają. Jeszcze szukam czy ktoś ze znajomych może wziąść fakturę Miało być odradzaja.
  13. Realna cena za element to 500 . Wszystko poniżej to albo gorzej albo po znajomości. Co do lakiernika to mój tato parę lat temu naprawiał srebrnego Leona w auto polo na plewiskach. Muszę powiedzieć że lakier był ładnie zrobiony żadnych różnic odcieni i żadnych błędów nie widziałem. Nie wiem jaka kasa bo naprawa bezgotówkowa. Jedyny minus to czas , robili 2x dłużej ale były dodatkowe wyceny.
  14. A nie wiem ile. Ale jeździ się spoko. 200 na pewno nie ma.
  15. O i ustawiasz mi przebieg
  16. Ja może też bym wpadł
  17. W tygodniu jakoś ogarnę wysyłkę dam znać.
  18. Ale już jesteś w pl . Bo bym wysłał .
  19. Kiedy będziesz? Muszę Ci ten licznik oddać. I przebieg trza ustawic[emoji1]
  20. Jak dla mnie najlepsza droga: Lubliniec, Kluczbork, Ostrów wlkp, Jarocin, Poznań. Tylko w piątki ta droga jest taka sobie.
  21. No tak z 1l więcej ale mam wrażenie że ostatnio są większe korki niż zawsze.
  22. Jeździ. Jutro mały serwis i zobaczymy . Muszę w końcu logi porządne zrobić. Takie do 5k wyszły spoko
  23. Co z tym spotem? Padały jakieś terminy a teraz cisza.
  24. przemo2.4 odpowiedział(a) na Jakub Mikusek temat w 1.8T
    Przemo 2.4Nie posiadam wskaźnika temperatury oleju w desce rozdzielczej. W podstawce pod chłodniczką oleju jest tylko jeden czujnik na klucz 22. pozdrawiam No to nie wiem u mnie na takiej końcówce jest czujnik temperatury oleju

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.