Treść opublikowana przez przemo2.4
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie no się mocno zastanawiam. dzis oglądałem i jechałem nastawiony na nie. Po ogledzinach nadal nie byłem przekonany . Po przejazdzce trochę zmieniłem zdanie , bo jeździ się fajnie . Choć miałem wrażenie że mimo 210km zbierał się gorzej niż mój. Takie są odwieczne prawa natury[emoji1]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Te nowe auto ma 9lat. Żona ma taki argument(z którym się zgadzam w 100%) że byłby bezpieczniejszy. No nie oszukujmy się b5 pod tym względem nie jest przodownikiem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja to wolę nowe koło kupić. Ale baba się uparła
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Puściłem, wcześniej.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Audi nawet a4
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
S to nie jest. Żona ciśnie na nowego, bo jej niewygodnie . Mam nadzieję że mi się nie spodoba. [emoji23]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pany , ma ktoś dostęp do sprawdzenia vin. Przebieg znam bo auto z Danii. Chodziło by o to czy coś z motorem było robione albo nawet stwierdzenie czy warto się interesować
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja też podjadę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To co 17? Kc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja mam dziś luz więc jak Maciej będzie to robimy w 3 . Może ktoś dołączy.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak coś to ja mam czas.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak będą to pokaże. W sumie wszyscy mi doradzają ale mi się podobają. Jeszcze szukam czy ktoś ze znajomych może wziąść fakturę Miało być odradzaja.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dokladnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Realna cena za element to 500 . Wszystko poniżej to albo gorzej albo po znajomości. Co do lakiernika to mój tato parę lat temu naprawiał srebrnego Leona w auto polo na plewiskach. Muszę powiedzieć że lakier był ładnie zrobiony żadnych różnic odcieni i żadnych błędów nie widziałem. Nie wiem jaka kasa bo naprawa bezgotówkowa. Jedyny minus to czas , robili 2x dłużej ale były dodatkowe wyceny.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A nie wiem ile. Ale jeździ się spoko. 200 na pewno nie ma.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
O i ustawiasz mi przebieg
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja może też bym wpadł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W tygodniu jakoś ogarnę wysyłkę dam znać.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ale już jesteś w pl . Bo bym wysłał .
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kiedy będziesz? Muszę Ci ten licznik oddać. I przebieg trza ustawic[emoji1]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak dla mnie najlepsza droga: Lubliniec, Kluczbork, Ostrów wlkp, Jarocin, Poznań. Tylko w piątki ta droga jest taka sobie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No tak z 1l więcej ale mam wrażenie że ostatnio są większe korki niż zawsze.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jeździ. Jutro mały serwis i zobaczymy . Muszę w końcu logi porządne zrobić. Takie do 5k wyszły spoko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co z tym spotem? Padały jakieś terminy a teraz cisza.
-
URWANY JAKIS DRUT WISI
Przemo 2.4Nie posiadam wskaźnika temperatury oleju w desce rozdzielczej. W podstawce pod chłodniczką oleju jest tylko jeden czujnik na klucz 22. pozdrawiam No to nie wiem u mnie na takiej końcówce jest czujnik temperatury oleju