Treść opublikowana przez choodyy
-
Emulator zmieniarki - kilka pytań
a to ja się przyłączę do tematu czy ktoś ma taka zmieniarkę: Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji bo z tego co widzę jest o blisko 100 tańsza od tych na allegro
-
Radio
miałem coś podobnego w Mazdzie, powiem wygodne bo ma usb i sd ale poza tym to gra ale nie można nic więcej oczekiwać, nawet jak włożysz lepsze głośniki to nic nie pomoże, ale skoro na takie Cię stać to grać będzie grało czemu nie.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
ostatnio znalazłem cos takiego Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji czy ktoś ma emulator tej firmy? cena jest niższa o ok 100 zł od tych na allegro a jest jeszcze opcja negocjacji więc pewnie przy większej ilości można się targować
-
Moc głośników w systemie BOSE
u mnie na pewno zagrają lepiej bo fabryczny jeden padł i strasznie trzeszczy i to nawet jak gra cicho, ale dzięki za pomoc już przynajmniej wiem ze jak założę te 4 ohm to wzmacniaczowi nic się nie stanie
-
Moc głośników w systemie BOSE
a w takim razie jak założę zamiast tych co mam czyli 2 ohm głośniki magnata 4 ohm a konkretnie takie Magnat Car Fit Style 162 (2544174296) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. to czy nic się nie stanie ze wzmacniaczem? wiem ze to banalne pytania ale w dziedzinie elektryki i nagłośnienia jestem laikiem
-
Moc głośników w systemie BOSE
Witam Mam w mojej B5 system BOSE ale niestety tylne głośniki "pierdzą" postanowiłem je wymienić na jakieś inne i tu moje pytanie jakie kupić żeby to ładnie grało jakiej mocy są tam głośniki? lepiej kopić używane od systemu BOSE czy można je zastąpić jakimiś innymi? wymiana całego nagłośnienia mnie nie interesuje ---------- Post dopisany 13-08-2012 at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany 08-08-2012 at 18:26 ---------- to nikt nie pomoże? to może zadam jeszcze inne pytanie, tam są włożone głośniki 2 ohm a ja posiadam na półce 4 ohm magnata czy mogę je podłączyć bez obawy ze coś spale albo w tym stylu? i co może się stać jak te co podłącze będą miały większą moc?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja w sobotę odpadam bo praca ale niedziele wolna ---------- Post dopisany 28-07-2012 at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany 27-07-2012 at 18:00 ---------- to jak z tym spotem? są chętni na niedziele?
-
[ALL B5] Gdzie zamontować CB radio?
ma ktoś może zamocowane radio do podłokietnika lub pod nim na płask w B5, bo zamontowałem podłokietnik i niestety teraz radio się nie mieści na stojąco jak miałem na początku
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja w weekend nie mogę chyba ze niedziela wieczorem,
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
czemu u taka cisza, ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
kiedy następny spot?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no mi pasuje
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no mi w piątek to i 19 i 20 pasuje
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
niestety w niedzielę ja pracuje ale jeśli w piątek coś wypali to na 99 % przyjadę
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja niestety nie zajrzałem na forum wcześniej bo też bym się pojawił,
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jak sprawa ze spotamy w lublinie dzieje się coś czy nie?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
w sobotę ja odpadam ale niedziela chętnie bym podjechał i się przywitał
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja też bym chętnie podjechał
-
[ALL B5] CB-RADIO podpięte pod radio i wyłączane z kluczyka
ja dziś zrobiłem dokładnie tak samo wpiąłem się w przewody po stacyjce, a masa jest obok i żadnego cięcia instalacji i nie zostawię już włączonego radia:banan:
-
[ALL B5] Gdzie zamontować CB radio?
a to i ja pochwalę się mocowaniem radia, nie chciałem wiercić dziur więc wymyśliłem coś takiego jest plan dołożyć podłokietnik to wtedy może schowa się pod niego całe radio i będzie zupełnie git ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- a to i ja pochwalę się mocowaniem radia, nie chciałem wiercić dziur więc wymyśliłem coś takiego jest plan dołożyć podłokietnik to wtedy może schowa się pod niego całe radio i będzie zupełnie git
-
[B5 ADR] Najzwyklejsze Audi
bardzo ubolewam nad tym ale nie ma klimy ---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ---------- bardzo ubolewam nad tym ale nie ma klimy
-
[B5 ADR] Najzwyklejsze Audi
Witam A o to mój zwykły samochód: Audi A4 B5 rok '97 z silnikiem ADR Wyposażenie: - elektryczne przednie szyby i lusterka - elektryczny szyberdach - centralny zamek - oryginalne nagłośnienie boss-a - radio cb Midlanda z anteną presidenta po zakupie odrazu zrobiłem rozrząd i oleje oraz ze względów ekonomicznych założyłem instalacje LPG. ponadto kupiłem alufelgi 16" na lato ponieważ jak kupiłem samochód na zimowych stalówkach. kilka zdjęć:
-
Ile pali Wam gazu?
mój ADR spala 10-12 gazu w cyklu mieszanym i uważam ze to normalne spalanie
-
Audica A4 B5 By Grzesiek5621
samochód ładny i ma tego co u mnie brakuje czyli klimatroniku bezawaryjnej jazdy życzę
-
Zakodowane radio Delta CC
Ja się nie znam na tym ale pomysł z lodówką wydał mi się dziwny i dlatego wolałem sam poszukać pomocy u kogoś a wijar to ogarną bez problemu jeszcze raz dzięki za pomoc