-
Napinacz łańcucha faz rozrządu
Witam ma ktoś numer pompy oleju jaka wchodzi do audi a4 b5 1.8 POZDRAWIAM
-
Nierówna praca zimnego silnika
Sprawdż w vagu przepływkę jakie parametry trzyma na wolnych obrotach ja coś tez podobnego miałem na zimnym kichał a na ciepłym gasł nie zawsze i był mułowaty
-
Napinacz łańcucha faz rozrządu
Wielkie dzięki Raftik powiedz mi jeszcze czy kontrolka ciśnienia oleju ci się włączała czy nie?, jakiej firmy pompe oleju kupiłeś i jak się spisuje bo ja raczej profilaktycznie wymienie bo to najtańszy wydatek a rusz pomoże POZDRAWIAM.
-
Napinacz łańcucha faz rozrządu
Witam ciekawa sytuacja , a jak wpadłeś na to ze pompa dawała za małe ciśnienie? mierzyłeś sam? czy zmieniłeś na innego mechanika?wiesz może jak mierzyli ci te ciśnienie tzn. który czujnik odkrecali koło chłodniczki oleju? czy ten w regulatorze faz rozrządu?. sorki ze tak się wypytuje ale ja nie miałem mierzonego ciśnienia a już mi mechanik wywróżył ze to regulator bo hałasuje przy odpalaniu auta i to nie zawsze z rana ale często w upały tak koło 30 stopni.Jestem teraz w kropce czy wymieniać pompe oleju czy to i to dla pewności POZDRAWIAM
-
Napinacz łańcucha faz rozrządu
Witam tzn jezdzisz obecnie na starym czy jak? naprawil sie sam?
-
Napinacz łańcucha faz rozrządu
Witam nie chce zakładać nowego wątku ,czeka mnie wymiana napinacza Faz rozrządu i chciałem się dowiedzieć czy te oferowane na 058109088D - Motoryzacja - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ,są coś warte czy szkoda kasy? dzwoniłem i niby są orginalne od audi ,interesuje mnie opinie jak to się sprawuje, Jestem z kłodzka i byłem już w każdym sklepie motoryzacyjnym i nie są wstanie mi sprowadzić tego napinacza bo rzekomo w magazynach skąd sie zaopatruja niema tego towaru i pozostaje mi alegro wiec czekam na opinie czy ktoś na tym jeździ i poleca lub nie mój stary napinacz posiada numer 058109088D POZDRAWIAM
-
Pomocy, +12 po stacyjce, pod jaki bezpiecznik?
Witam szukaj zlacza 75x on jest po zaplonie, jest on pod kierownica z lewej strony pod oslona pod nogami ---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ---------- Tak to wyglada pierwszy z lewej
-
Szarpie podczas przyspieszania
Witam sprawdz przepływke mi szwankowała i przy dodawaniu gazu szarpało, najlepiej odłacz wtyczke od przepływki i sie przejedz sprawdz czy nadal szarpie POZDRAWIAM:wink:
-
problem z mocą na zimnym silniku
Witam wez odłacz przepływomierz i sie przejedz, jak bedzie roznica to przepływomierz do czyszczenia tym Alkohol izopropylowy IPA czystość 99,9% 100ml (3312781326) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ,jak nie pomoze czyszczenie przepływomierza to wymiana.
-
problem z mocą na zimnym silniku
Witam sprawdz odme ja miałem peknieta i obiawy miałem podobne POZDRAWIAM
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jestem nowy kupiłem AUDI A4 B5 AVANT 1.8 ARG 99r. Liczę na wasza pomoc POZDRAWIAM
tygrysekk
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta