Treść opublikowana przez Adam-Lewian
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Niekoniecznie Bardzo często łączy się Ferodo DS z gładkimi OZ i daje to super efekt Nie gorszy niż OZ Sport z Ferodo Premier.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Taak, bo tarcze się wyginają
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Zimmermannn + Ferodo, info na priv
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Montaż do poprawy
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dość świeża sprawa bo ma dopiero kilka miesięcy, przetestowaliśmy na razie w 3 autach w tym w BMW F10 czyli jednym z najbardziej problematycznych aut jeśli chodzi o hamulce no i bez zarzutu, odczuwalna poprawa skuteczności, trochę większe pylenie z uwagi na nacięcia, wysoka odporność na fading. Głośniejsze od wierconych przy hamowaniach z wyższych prędkości.
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
288/245
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
288/245
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Tylne tarcze pomyliłeś bo u Ciebie są 255mm czyli 100.1244.20 Reszta jest OK
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
312/255
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Podaj VIN
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Przód 288 1LB, klocki z czujnikiem Tył 245 1KD
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
280x13 245
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Takim cudem, że kolega wcale nie ma dobrych zniżek
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
No tarcze 400mm to w sumie "od ręki" w tym tygodniu dwa kompleciki przewinęły się u nas, jeden do S8 drugi do S7. No ale znalezienie zacisków łatwe nie będzie na pewno
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Szukasz tarcz czy zacisków do nich ?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Tarcze ZImmermann Sport + klocki Ferodo Premier
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Standard - 288/245
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
288/245
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
288/245
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
A no widzisz, po to jest wybór żeby każdy mógł coś dla siebie dopasować Ja niestety nie mogłem założyć DS'ów bo jeszcze nie ma do B9 ale montaż tarcz Sport dał mi wystarczającą poprawę skuteczności także na razie starczy. Poza tym klienci, którzy wzięli sport na przód bardzo często dzwonią po komplet na oś tylną i też koniecznie tylko sport bo w końcu auto zaczęło hamować i nie ma problemu z pojawianiem się bicia no ale akurat w przypadku osi tylnej to ciężko by było tam zauważyć różnicę bo nie łatwo o fading tam
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
To są tylne
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Nie należy wrzucać wszystkich do jednego wora, każdy jeździ inaczej, każde auto ma inną charakterystykę. Ty różnicy nie zauważasz, widocznie masz wystarczająco wydajny układ jak na Twoją jazdę, u mnie niestety łapał zadyszkę także wymiana na tarcze perforowane była nieunikniona. Filozofii tam wielkiej nie ma, wystarczy przeczytać o fadingu i co w tej kwestii dają nam tarcze perforowane. Pytanie zawsze jest jedno, czy dany przypadek tego potrzebuje.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Ferodo Premier to właśnie podstawowa cywilna wersja Później jest DS ale nie występuje do Twojego auta.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
No cóż, sam jeżdżę i nie wyobrażam sobie powrotu do gładkich, które łapią zadyszkę po trzecim hamowaniu. Auto od nowości na gładkich tarczach wytrzymało u mnie 4k km i dostało wierconą tarcze Oczywiście jeśli gładkie tarcze dają Ci wystarczającą skuteczność dla Twojego stylu jazdy w danym aucie to szkoda kasy no ale jeśli ktoś potrzebuje czegoś więcej to właśnie po to one są. Nie bez powodu BMW 3 ma fabrycznie gładkiego Zimmermanna a M3 wierconego, to samo tyczy się chociażby Porsche, Merców czy Audi
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Skąd takie wnioski ?