Treść opublikowana przez banan1993
-
Odkryte chromy ciekawostka.
http://www.youtube.com/watch?v=hbpTAD7V8rs
-
Wkład popielniczki z 1 din do 2 din
2din od 1 din różni sie dekorem i mocowaniem. W 2din dekor masz mniejszy bo popiołka siedzi nizej a w 1din masz wiekszy bo siedzi wyzej no i mocowania adekwatnie są inne
-
[B5 LIFT] Brak sygnalizacji otwartych drzwi na FIS
Siemka. Mam problem tego typu, że kupilem a4 b5 99 rok [POLIFT] i mam pełnego FISa i nie mam sygnalizacji obrazkowej o otwarciu drzwi. Gdy otworze bagażnik to pokazuje ze otwarty. Lampki działają. Na VAGu brak błędów. Prosze o pomoc. Mała rzecz ale wku.wia [u szwagra w C5 2001 rok działa] ---------- Post dopisany 17-05-2012 at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany 13-05-2012 at 22:47 ---------- wie ktoś co moze boleć?? ---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ---------- wie ktoś co moze boleć??
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
No i d*pa mam instalacje wysztko ok ale niekuta nie moge znalesc tych zarówek. Zrobilem z 30km po miescie i po sklepachs tracilem 2,5h i nic niegdzie nie ma, nie ma jak zamówić nic .... na allegro jest ale koszt 1 wychodzi 30zł :shock3: a to troche pojebane i nie będe tyle az wydawał ... Ma ktoś namiar na w miare przystępnej cenie te żarówki ???
-
Odkryte chromy ciekawostka.
równiez prosze o foto i ile to moze trwać takie zdzieranie?
-
[A4 B5] 2.8 30V MANUAL QUATTRO troche USA BY Banan1993
Dzieki GRYFI, juz cos tam zmodzone ale to nic wielkiego. Bedzie kasa Lipiec - Wrzesień wiec będzie cos widocznego
-
[A4 B5] 2.8 30V MANUAL QUATTRO troche USA BY Banan1993
Nie wiem ja rozkładam ręce. Mi w kazdym poscie wyświetla same linki bez miniaturek u kazdego. Zrobiłem identycznie jak Kowi pisał i nie wiem
-
[A4 B5] 2.8 30V MANUAL QUATTRO troche USA BY Banan1993
Robie po swojemu i tyle. Kto chce to zobaczy ....
-
[A4 B5] 2.8 30V MANUAL QUATTRO troche USA BY Banan1993
No i ni h.ja nie ma zadnych miniaturek. Robie wszystko jak piszesz i nic sam link sie pojawia ...
-
[A4 B5] 2.8 30V MANUAL QUATTRO troche USA BY Banan1993
Zrobilem jak mówicie i nie ma miniaturek dalej
-
[A4 B5] 2.8 30V MANUAL QUATTRO troche USA BY Banan1993
jasno ale bardzo jasno ale to nie działa chyba juz poprawiam ale wątpie
-
[A4 B5] 2.8 30V MANUAL QUATTRO troche USA BY Banan1993
a no tak ;D ja myslalem ze twoja to taka co w LBN w komisie stoi bo identyko kolor i fele http://komiscomprex.otomoto.pl/audi-a4-a4-2-8-30v-quattro-serwis-opla-C23707708.html ---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ---------- I miniaturek nie ma nie da sie zroibc nawer przez ten 6 od konca. Na innych tematach tez nie ma miniatur tylko linki. Moderatozy mogli by cos z tym zrobic bo wkur..jące jest ---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- I miniaturek nie ma nie da sie zroibc nawer przez ten 6 od konca. Na innych tematach tez nie ma miniatur tylko linki. Moderatozy mogli by cos z tym zrobic bo wkur..jące jest
-
[A4 B5] 2.8 30V MANUAL QUATTRO troche USA BY Banan1993
to ja nie wiem jak dodac te foty ....
-
[A4 B5] 2.8 30V MANUAL QUATTRO troche USA BY Banan1993
działa?
-
[A4 B5] 2.8 30V MANUAL QUATTRO troche USA BY Banan1993
Nie wiem czego ale u mnie wszystko działa
-
[A4 B5] 2.8 30V MANUAL QUATTRO troche USA BY Banan1993
Siemka. Chce wam przedstawić nowy zakup. A4 B5 1999 rok 2.8 V6 30v w manualu z legendarnym napędem Quattro. Kolorek ciemny grafit, skóra kubły, FIS, i tam inne pierdoły. Założyłem GAZ Sekwencja wtryski Hana 2000, sterownik Zenit PRO i inne graty ;p Fotki z aukcji: Po wymianie felg + inne ze środka: Zalozylem xenon HID 6000k, wymienilem wachacze lewy dół i góra. Dodam jakies ładniejsze zdjęcia za pare dni.
-
Spociki Chełmskie
no ja jestem za ! ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- i zmieńcie UP /\ ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- i zmieńcie UP /\
-
Spociki Chełmskie
wojci, jezeli jutro bd mial czas to po poludniu podjade zobaczyć co w trawie piszczy
-
Lampka bagażnika w avancie
mialem to samo u siebie w bagazniku i pasazerach. wyjmij lampke przyjzyj sie stykom. ja mialem doslownie 1/10 mm pękniete. ciapke cyny lutownica i jak nówka
-
Spociki Chełmskie
no deszcz nie pada wiec sie juz wybieram:decayed:
-
Spociki Chełmskie
gdzie solar widziales? ;D jutro oby byla git pogoda to widzimy sie na spociku:wink:
-
Spociki Chełmskie
niee dalej na szwajacrii będe jezdził jeszcze przez okolo 2 - 3 tygodnie
-
Spociki Chełmskie
no to gitarka . będe na bank w czwartek
-
Spociki Chełmskie
niee ;D bylem od strony wejscia i od strony bidry starej i media expert. no szkoda. oby byla jakas pogoda normalna to mozna pogadac. w next czwartek będe krążył od 18:30 . gaz zalozylem śmiga ok ale sa 2 problemy. nie pokazuje mi stanu gazu - ciągle rezerwa oraz jak jezdze to ucieka mi benzyna takjakbym jezdził na benzynie. na 10 odpalneń poszło mi jakies 7 litrów wach. z czego 2 były na zimnym silniku. troche to dziwne. jezeli ma ktos jakies sugestie to poprosze
-
Spociki Chełmskie
chłopaki zróbmy jakis spocik w dzien moze??;D bylem w czwartek pod tesco ale deszcz naginał i nikogo nie bylo