Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

banan1993

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez banan1993

  1. Dokładnie. Wiele ludzi pied.... tylko z opisów a naprawde tam nie był. Prawdą jest to że czasem są tam niezłe akcje i trzeba byc ogólnie potulnym ale bez przesady ... Moim zdaniem jest to samo co zachodnie państwa mówią o Polsce, a sami wiemy jak jest
  2. Ja osobiscie polecam bez zadnych bajerów proste i tanie radio Stabo - Uniden Pro 520Xl - President 520XL wszystko to samo ale legalnie nowe mozna kupic Stabo - zaje... ste radio i do tego antenka President Florida - okolo 100 - 150zł - badziewie po 30 nawet nie kupuj. Komplet to około 500 - 600zł
  3. Nie jest strasznie i praktycznie nie ma nic prawdy co piszą UP. Zielona karta musi być !!! Opisuje przejscie Dorohusk - Jagodzin Nie raz byłem na ukraninie nawet ostatnio. Wbijasz sie na polskiej na zielony pas jedziesz do budki do nas biora polacy paszport i dowów rejestracyjny otwierasz bagaznik chwile czekasz. Przynosi celnik dokumenty i jedziesz kila metrów dalej. Podchodi ruska menda i robisz to samo co u polaków i pewnie spyta czy na mecz ty mówisz tak i daje ci kartke i na kartce ma BYC PIECZĄTKA !!! jedziesz przez most podjezdzasz do budki z typem spisuje ci blachy mówisz ile osób podbija ci pieczątke i zielony pas (EURO 2012) i jedziesz dalej. Nas końcy oddajesz kartke i witamy na UKRAINIE. Nie ma żadnych kolejek - przejechanie przez granice max pół h. Odrazu włóź w dowód 20Hrywien na wypadek policji i miej zapięte pasy bo czepiaja sie cholernie. Dorgi nie są złe - coś podobnego do naszych. Teraz na Euro policja i wszyscy maja kije w d*pie i chodzą jak przecinaki wiec nie ma co sie bać. Inaczej jest jak nie było Euro ale to inna historia ... Nic sie nie bój tylko jedź i zazdroszcze biletu
  4. a powiedzcie mi czy da sie cos takiego wyrezać w polifcie ?? chodzi mi o to że w polifcie są chowane w zderzak:kwasny:
  5. Mmam pytanie odnośnie tego oklejania. Jezeli mam wytartą gume tu kolo gałki zmiany biegów az do plasitku gdzieniedzie duze placki to trzeba wszystko papierem jechac i odtłuścić i dopiero czy jak bo tego nie wiem. Koleszko zdradź patent na ta gałke bo mam wytartą w wygląda to kozacko :wink:
  6. banan1993 odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    będe będe ---------- Post dopisany 21-06-2012 at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany 07-06-2012 at 02:16 ---------- chyba dzis nici ze spocika bo deszcz będzie
  7. No to mój APR 2.8 v6 30v Quattro instalacja ZenitPro wtryski HANA i inne pierodły pali mi w miescie z 19 - 20 gazu !!! krece go do 2,5 tyś czasem przyśpiesze ostrzej. Nie wiem czym jest to spowodowane. szarpał mi wymieniłem świece i ustało - po 3 tygodniach czyli teraz znów szarpie. Nie wiem juz co to moze byc ;/ i to spalanie
  8. Witam. Mam problem tego typy, że na FISie nie wyświetla mi otwartych drzwi. Jezeli otworze bagaznik to sie wyświetla. Lampki po towarciu kazdych drzw sie zapalają. W czym moze tkwić problem? ---------- Post dopisany 15-06-2012 at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany 12-06-2012 at 19:34 ---------- ????
  9. iw ktoś jak zakodować moduł komfortu by na liczniku było wyświetlane jakie drzwi są otwarte. wyświetla sie tylko otwarcie kalpy oraz działaja światła po otwarciu drzwi. ---------- Post dopisany 12-06-2012 at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2012 at 22:36 ---------- iw ktoś jak zakodować moduł komfortu by na liczniku było wyświetlane jakie drzwi są otwarte. wyświetla sie tylko otwarcie kalpy oraz działaja światła po otwarciu drzwi.
  10. a mam jeszcze pytanie. da sie wymienić samą poduszke czy trzeba całą z łapa ??
  11. banan1993 odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    no widziales juz
  12. ja nie wiem juz jak to dodawac. klika ten Insert Image wklejam link i d*pa
  13. no tez mi sie zdaje ze chyba najlepszy motor lecz martwi mnie jego apetyt oleju lub wycieki. Będę musiał to zrobić bo spierdziela Jutro rezanko kierunków US ;] dam fotki:naughty: USA style + xenon 6000K [/img]
  14. łoooooooooooooo a mi tłucze jak głupia. Uzywki trzeba szukać i tyle. ---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:57 ---------- juz mam cena 50ZŁ
  15. no i zrobilem tak jak napisales i w 1 lampie przy otwieraniu drzwi mruga mi tez żarówka postojowa a w 2 nie . Podłączone jest tak samo ;D
  16. gdyby fotka nie byla taka mala to bym wyczaił ale chodzi mi o tą ca jest metalowa łapa taka z przodu widać ją chyba na zdjęciu ui o tą gume mi chodzi.
  17. Siemka. Moze wie ktos jaki nr. seryjny lub jak sie nazywa tak guma która mocuje dyfer w przedniej częsci??? Przy puszczaniu sprzęgła strzela mi tam. Patrzyłem i ta guma jest wywalona. Prosze o pomoc
  18. banan1993 odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    komunia l;/
  19. banan1993 odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    juz dogadalem sie z typem z allegro będe mial nową. zrobilem pod wyłącznik ale to h*jowo wygląda tak kable i jednak zrezygnuje i wymysliłem co innego w razie miśków lub przeglądu:naughty: ---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:53 ---------- Wie ktoś moze kto przyciemnia szybki w Chełmie za normalne pieniądze ??? Trzeba mi cały samochód oprócz przedniej czołowej i jaki koszt tego ---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ---------- Wie ktoś moze kto przyciemnia szybki w Chełmie za normalne pieniądze ??? Trzeba mi cały samochód oprócz przedniej czołowej i jaki koszt tego
  20. banan1993 odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    solar nie masz gdzies na stanie żarówki dwuwłóknowej bo przyszły mi 2 a jedna zdewastowana i mam teraz pół USA
  21. pauel, jestem tego samego zdania. 1 słowem z gówna bata nie ukrecisz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.