Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odkryte chromy ciekawostka.


rastafaraj87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wczoraj podczas grzebania przy adriannie zauważyłem ze odkleja mi się guma przy lusterku od obwódek szyb co się akazało pod gumowym pokryciem są org chromy.

Mi osobiście chromy na b5 podobają mi się . Pytanko zdzierał ktoś z was tą gumową tzw oblewkę :)) nie chciałbym porysować tego co jest pod spodem . Dodaje zdjęcie jak to wyglada.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f88f6710839a113e.html

Zrywać to czy przymalować na czarno ? hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz sie zacznie:drool3:

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ----------

ja bym zrywał:dancing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak skrobał ktoś? Pomysł fajny tylko ten chrom to bedzie cieniutki, ni jak nie będzie przypominał tego z V6.

A co z drzwiami?

Czekam na ewentualne fotki, na razie nic z tym u siebie nie robie, ale ciekawość mnie zżera.

BTW zastanawiam się czy może u kolegi jest coś zamieszane... możliwe jest żeby nikt do tej pory na to nie wpadł???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relingi czarne też są pokryte jakaś strukturą którą można zerwać, z tym że jest to gołe alu i trzeba czymś to zabiepieczyć przed szybkim osadem, z tymi listwami pewnie jest podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zedrzeć to najlepiej jakimś specyfikiem do lakierów np 3V3 i wtedy masz ładną nieporysowaną powłokę wystarczy przetrzeć szmatką :decayed: Tak samo zresztą jak można zrobić listwy wewnętrzne tj. dekory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zedrzeć to najlepiej jakimś specyfikiem do lakierów np 3V3 i wtedy masz ładną nieporysowaną powłokę wystarczy przetrzeć szmatką :decayed: Tak samo zresztą jak można zrobić listwy wewnętrzne tj. dekory.

robiłes tak z listwami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te listwy nie pokrywają się żadnym nalotem - znam jedną a4 , która od około roku ma zdartą farbę i jest ok-ej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby, bo relingi śniedziały bardzo szybko po zdarciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi robiłem tak miałem takie ciemne nijakie przedliftowe i zamiast drzeć papierem ściernym potraktowałem je specyfikiem tego typu 30 min i lakier jak guma złazi po tym nawet polerować ich nie trzeba by było tak gładkie były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jaki specyfik masz foty jak wygladaja teraz ?

trzeba je od czasu do czasu odswierzac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty nic nie dadzą bo ja je traktowałem papierem ściernym żeby na wzór szlifowanego aluminium wyglądały ale po samym zerwaniu farby można było sie w nich przeglądać jak po polerce.A co do specyfików jest tego multum ja w obi kupowałem bodajże BONDEX ale są jeszcze 3V3 i inne cenowo ok 20zł-30zł za pół litra ale mogę się mylić dawno to kupowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko,ale powiedz ty mi czy po zastosowaniu takowego srodka nalerzy je czyms pokryc aby nie szarzały itd? bo z tego co pamietam juz sie ktos na forum rozpisywal ze nalerzy od czasu do czasu je jakim s srodkiem przeleciec bo np.po deszczu zaczynaja......wiec sie zastanawiam czy jest sens ruszac czarnuchy czy poprostu sobie kupic orginalne chromy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos zerwie niech pochwali się fotką . Chciałbym zobaczyć nie wiem czy zdzierać czy podmalować na czarno to co mi odeszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mozesz zrobic i wrzucic dla klubowiczow?? :kox:

Fotki nie mam - ale nie pokrywa się to świństwem po deszczu ani po myjce .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos zerwie niech pochwali się fotką . Chciałbym zobaczyć nie wiem czy zdzierać czy podmalować na czarno to co mi odeszło :)

Zerwij skoro i tak masz do malowania a jak ci się nie spodoba to pryśniesz na czarno je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...