Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odkryte chromy ciekawostka.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Photo proszę :jerk:

Opublikowano

bedzie foto jak skoncze obydwa relingi. jeden juz wypolerowany drugi jeszcze mleko. teraz mam do pracy nocki i troche musze odespac. chodz dzisiaj sie zmusilem i odrazu od 8 bez spania zdarlem ostatki farby pojechalem papierkami pierwszy reling i potem pasta do chromu i maszynka jazda. jest lustereczko ale napewno nie bedzie takiej jakosci jak ori. z bliska gdzie niegdzie widac male kreski od papieru. nie polecam robic tego na samochodzie. ja z racji tego ze za cholere nie moglem odkecic srob z tylu i tez nie chetnie chcialem rozpinac podsufitke robilem wszystko na aucie. efektem tego jest mala szkode nie rzucajaca sie w oczy ale zajeba*m polerka troche w lakier kurrr**** :facepalm: krew mnie teraz zalewa bo zrobilem kuku mojej niuni eh. dobrze ze nie widac mocno. od spodu napewno nie dojdzie sie polerka. jednym slowem szkoda zachodu a ja rzucilem sie na gleboka wode. moze jak by to bylo zdjete i mial bym to w rekach bylo by owiele latwiej. farba schodzi srednio ale to doczyscic i tak dalej tragedia. foto moze jutro

Opublikowano

Magicbattle..jestesmy z Toba :decayed:

Opublikowano

no to panowie hodować paznokcie i jazda po całości,zastanawiam się co zrobicie z tą uszczelka szeroką miedzy drzwiami a dołem szyby,czy tam też waszym oczom ukażą się chromy,ciekawy temat będę bacznie obserwował i czekam na jakieś foto story z drapania

Opublikowano
Relingi czarne też są pokryte jakaś strukturą którą można zerwać, z tym że jest to gołe alu i trzeba czymś to zabiepieczyć przed szybkim osadem, z tymi listwami pewnie jest podobnie

Kowi.. nie jest to gołe aluminium bo po usunięciu czarnej powłoki jest relinga satynowa. Ja za czasów swojej B5 zrywałem to - Skansol, Zdrapka i ognia..niestety w niektórych momentach schodziło ładnie, a w innych trzeba było szpachelką..szpachelka podrapała alu i trza było drzec satynę i polerowac od początku :facepalm::facepalm:

W A6 nie popełniłem już tego błędu..kupiłech alu satynowe za 180 zł.. a stare wykopsałem na złom.. Nawet przez myśl nie przeszło mi zrywanie i polerowanie tego.

Tak samo z tymi ramkami.. te górne macie alu.. a dolne w drzwiach przy szybie ? :naughty::naughty::naughty:

Odkopałem foto z rezania moich reling

IMG_0004.JPG

IMG_0005.JPG

IMG_0007.JPG

Po spolerowaniu twardą pastą polerską

IMG_0021.JPG

Finalnie

IMG_0155.JPG

IMG_0154.JPG

Czarne relingi kupiłem za 50-70 zł ( nie pamiętam bo to dobre 4 lata temu było ). Skansol, pasty, filce , czas = zrównałeś się z ceną ori chromów..a ojebałem się jak gupi .

Opublikowano

szkoda czasu z tymi obwódkami efektu na pewno nie będzie, po za tym zostaną listwy z drzwi i listwa pod tylną szyba boczną ciężko bedzie ja zamontować bo w ori jest montowana w uszczelce szyby i łączy cię z obwódką górną

Opublikowano

pauel, jestem tego samego zdania. 1 słowem z gówna bata nie ukrecisz :decayed:

Opublikowano
szkoda czasu z tymi obwódkami efektu na pewno nie będzie, po za tym zostaną listwy z drzwi i listwa pod tylną szyba boczną ciężko bedzie ja zamontować bo w ori jest montowana w uszczelce szyby i łączy cię z obwódką górną

Ja Kiedyś montowałem chromowe obwódki do swojego B5 i pod tyle szyby te od bagażnika chromki przykleiłem na klej do szyb :wink: Ogólnie sporo było roboty bo musiałem tylne szyby powycinać :facepalm:

Opublikowano

Witam, czytajac wasze wypowiedzi stwierdzilem ze sprobuje zerwac ta okleine. Z pierwsza strona meczylem sie 3 godz z droga 15 min bo znalazlem sposob na szybkie zrywanie. Trzeba uzyc szuszarki do wlosow albo cos w tym stylu. Chcialem dodac zdjecie ale aktualnie jestem bez kapa

Opublikowano
Witam, czytajac wasze wypowiedzi stwierdzilem ze sprobuje zerwac ta okleine. Z pierwsza strona meczylem sie 3 godz z droga 15 min bo znalazlem sposob na szybkie zrywanie. Trzeba uzyc szuszarki do wlosow albo cos w tym stylu. Chcialem dodac zdjecie ale aktualnie jestem bez kapa

Jak najszybciej zapodaj foto z tym super sposobem??

Opublikowano

W srode bede mial kompa i dodam

Opublikowano

ale to na relingi uzywales tej szuszarki? ja mialem opalarke i to nic nie dalo aluminium sie przysmarzalo.

DSC02011.jpg

<br /><br />

DSC02022.jpg

<br /><br />

DSC02041.jpg

<br /><br />

DSC02047.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Ładnie to wyglada..:decayed::decayed:

Opublikowano

Ja uzywalem do odklejenia rynienki do odplywu wody a na relingi nie probowalem

Opublikowano

no daje rade nawet:)

Opublikowano

Miało być o chromach wokół okien... teraz już nikt o tym nie pamięta, temat zszedł na relingi :(

Opublikowano
:grin:
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
ale to na relingi uzywales tej szuszarki? ja mialem opalarke i to nic nie dalo aluminium sie przysmarzalo.

http://s7.postimage.org/726zfnotz/DSC02011.jpg

<br /><br />

http://s13.postimage.org/mj80tjipv/DSC02022.jpg

<br /><br />

http://s14.postimage.org/8mr3x2tfh/DSC02041.jpg

<br /><br />

http://s15.postimage.org/4hx3wyg93/DSC02047.jpg

<br /><br />

polerowałes to później?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

no własnie po polerce byłoby lustro czy po zdrapaniu efekt jest "zadawalający?"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.