Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odkryte chromy ciekawostka.


rastafaraj87

Rekomendowane odpowiedzi

no jestem ciekaw efektu z relingami tez mam czarnuchy i moze ladny chrom by byl. a do takiego zabiegu specyfikami trzeba by koniecznie sciagac relingi? to wtedy trzeba podsufitke cala sciagac a nie chcial bym sie w to bawic. a jak kapnie na lakier takie 3v3 to co po lakierze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom.

zalerzy jak ten srodek dziala,czy tj.rozpuszczalnik ze po przejechaniu schodzi ladnie,to mozna bylo by ostroznie na gabke-szmatke i jechane reszte dachu zabezpieczyc przed niekapkiem i ogien ALE niech sie wypowie ktos kto juz przerabial temat...

no jestem ciekaw efektu z relingami tez mam czarnuchy i moze ladny chrom by byl. a do takiego zabiegu specyfikami trzeba by koniecznie sciagac relingi? to wtedy trzeba podsufitke cala sciagac a nie chcial bym sie w to bawic. a jak kapnie na lakier takie 3v3 to co po lakierze??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z relingami masz ten kłopot iż musisz je mocno wypolerować bo będą inaczej będą załaziły lub będziesz musiał je co jakiś czas polernąć . Ale i tak polerka mus dla relingów jeśli robisz je z czarnuchów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba szykuje sie kolejne rezanko dla mojego wozidla. czyzby konstruktorzy naszych audiczek byli na tyle pomyslowi ze po zdrapaniu jest ori chrom jak mozna kupic? moze potem to jakas pasta dobrze zapezpieczyc? co polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest jak ori chrom, zobacz sobie jaka szeroka jest ta rynienka a jaki szeroki jest chrom, szczególnie na odcinku przy tym trójkątnym okienku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga sprawa dolna listwa to sama guma, wiec tak czy tak trzeba kupić dolne listwy ori chrom, tamta z braku laku moze być przetarta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeetam jednak nie ruszam tego...jak Kowi napisal to bedzie takie sztukowanie,ale jak najbardziej czekam na foto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to jak jest z tymi relingami robil ktos kiedys taki zabieg bo teraz sie napalilem i nie wiem co zrobic a jak bedzie d*pa to kasy zaraz nie mam tak zeby zajechac z ori chromem a 250 zl droga nie chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to jak jest z tymi relingami robil ktos kiedys taki zabieg bo teraz sie napalilem i nie wiem co zrobic a jak bedzie d*pa to kasy zaraz nie mam tak zeby zajechac z ori chromem a 250 zl droga nie chodzi

tak np. raggaman jak miał B5, znajdź jego wątek o B5 (niebieski metalik) albo PW do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zacząłem zdzierac z czarnuchow farbe v3v i idzie masakrycznie jeden odcineczek bez sciagania relingow oczywiscie bo za duzo roboty trwalo 4 godziny a gdzie jeszcze pozostale metry kilometry. po wypolerowaniu ladnie to wyglada ale normalnie nie mam sily zeby to robic dalej i bardzo mnie to zniechecilo. teraz trzeba bedzie kupic folie i obkleic ladnie w jakis ciemny niewidoczny karbon albo czarne lustro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock3: co ty mowisz to kicha czyli nie ma ze 123 i po robocie relingi zrobione.

no i zacząłem zdzierac z czarnuchow farbe v3v i idzie masakrycznie jeden odcineczek bez sciagania relingow oczywiscie bo za duzo roboty trwalo 4 godziny a gdzie jeszcze pozostale metry kilometry. po wypolerowaniu ladnie to wyglada ale normalnie nie mam sily zeby to robic dalej i bardzo mnie to zniechecilo. teraz trzeba bedzie kupic folie i obkleic ladnie w jakis ciemny niewidoczny karbon albo czarne lustro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem scansol i teraz idzie igla dzisiaj skonczylem jeden reling. gorzej mam o to ze to jest na samochodzie bo wolalem nie sciagac podsufitki jak plastik jesden dal mi w nos. potem polerka bedzie isc. nie wiem zaczne chyba od papieru 400 600 800 1000 2000 2500 i potem polerka maszynka i mleczko i na koniec wosk zeby to jakos zabezpieczyc. co sadzicie? osobiscie teraz owiele lepiej samochod wyglada z daleka jak patrze na ten reling srebrny ale jak bym wiedzial ze tyle roboty to bym sie za to nie zabieral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...