Treść opublikowana przez Maniek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Z akcyzy bedziesz zwolniony ale Vat masz do zaplacenia. Albo kupisz w cenie netto w DE i po sprowadzeniu zaplacisz Vat w PL albo kupujesz od razu brutto w DE (korzystniej - 4% podatku mniej). Pomoc drogowa tak jak auta ciężarowe są zwolnione z VAT'u. dlatego to jest tak kusząca propozycja. Najbezpieczniej chyba będzie jednak ponieść niewielkie koszty otwarcia fili firmy w DE i zakup auta tam oraz zarejestrowanie go w DE wtedy bez kombinacji odliczam VAT i dochód i nie ma żadnej akcyzy. Zwolnione sa z akcyzy a Vat musisz zaplacic ale mozesz go w calosci odliczyc. W przypadku aut osobowych mozna odliczyc tylko 60% Vat nie wiecej niz 6 tys zl i ta nieszczesna akcyza... Moim zdaniem Celny lada chwila ukroci ten proceder a w slad za nimi US... Kto mial zrobic walek to zrobil na samym poczatku zweszenia luki w prawie ale to nie znaczy ze moze spac spokojnie. To sa takie instytucje ze po latach dobiora sie do d..py a wtedy bedzie bolalo bo jeszcze odsetki...
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Z akcyzy bedziesz zwolniony ale Vat masz do zaplacenia. Albo kupisz w cenie netto w DE i po sprowadzeniu zaplacisz Vat w PL albo kupujesz od razu brutto w DE (korzystniej - 4% podatku mniej).
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzięki siemian za klamoty i mini spota z 2 kolegami, których nie znam
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Super, gratki zakupu Jak wrzucisz na auto to zapodaj foto:naughty:
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
Mam kolejną większą trasę za sobą, ale już w 100% po naszych pięknych drogach. Dystans ok. 1350 km, tryb mieszany: autostrady 150-160 km/h, zwykłe drogi 100-140 km/h, trochę w mieście (korki). Wynik: 6,3 l/100 km, średnia prędkość 84 km/h. Dane z komputera, więc średnia trochę może odbiegać od rzeczywistości, ale to się okaże po tankowaniu do pełna:naughty: ---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ---------- Pewnie wywołam tym komentarzem falę protestów, ale moim skromnym zdaniem C6 bije na głowę B6/B7 pod względem przestrzeni jak i komfortu jazdy Bo chyba nie dla wszystkich to jest oczywiste To nie tylko Twoje zdanie, ja uważam podobnie. Między B6 a C6 jest przepaść, to są zupełnie innej klasy auta. Mi osobiście zależało na komforcie i przestrzeni w środku i pozytywnie mnie zaskoczyła C6-ka:decayed:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Dokładnie, na którymś zlocie już nie pamiętam w którym roku też nas śnieg zaskoczył w niedziele rano - większość była na letnich (ja też)
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Nie zamierzam nikogo przekonywac ani namawiac, bo nie mam w tym zadnego interesu. Mam doswiadczenie poparte praktyka a nie teoria i niech tak pozostanie. Koniec OT w watku Szymona!
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szymek będzie dobrze, daj znać jak będziesz jechał zgadamy się gdzieś przed Bukowiną No spoczko tylko o której będziecie jechać, bo ja pewnie na ostatnią chwilę, żona mi cholera będzie akurat rodzić. Masakra, jak tak dalej pójdzie a ona nie urodzi to będę musiał o suchym pysku siedzieć ja mam małą antenkę president florida i przy 270 km/h nie spada zamów sobie takie cudo 2012 New 100% original Conqueror X323 radar detector su for sale za***ista skuteczność i nie zwiewa nawet przy 300 km/h mam taki, jak bedziesz w BT to zapraszam na ogledziny takie cudo to starta kasy... dobry AR za ~100$ ??, skuteczność pewnie na poziomie Cobry, czyli jak coś zasygnalizuje to fakt wyjęcia dokumentów do kontroli. Nie ma co się oszukiwać dobry AR to wydatek ok 2tys zł a i on nie daje 100% skuteczności, znajomy miał V1 i bardzo sobie go chwalił do pewnego momentu... Kolego a jakie masz doswiadczenie z AR?Kolega mowil... pewnie... widze ze dosyc mocne argumenty. Ja uzywam tego sprzetu od ponad roku i nieraz uratowal mi du..e tylko trzeba tego uzywac z glowa. Szymon sorry za OT.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szymek będzie dobrze, daj znać jak będziesz jechał zgadamy się gdzieś przed Bukowiną No spoczko tylko o której będziecie jechać, bo ja pewnie na ostatnią chwilę, żona mi cholera będzie akurat rodzić. Masakra, jak tak dalej pójdzie a ona nie urodzi to będę musiał o suchym pysku siedzieć ja mam małą antenkę president florida i przy 270 km/h nie spada zamów sobie takie cudo 2012 New 100% original Conqueror X323 radar detector su for sale za***ista skuteczność i nie zwiewa nawet przy 300 km/h mam taki, jak bedziesz w BT to zapraszam na ogledziny i to naprawde dziala? bo juz wiele reklam widzialem ale zaden wykrywacz nie byl zadowalajacy dziala dziala i to bardzo dobrze przeciez to co sie w tym kraju wyprawia z fotoradarami to przechodzi ludzkie pojecie:whistling:wykrywa 5-6 rodzaji fal w tym lasery... Glownie chodzi o fotoradary bo w niektorych wiochach jest ich wiecej niz mieszkancow:decayed:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
1725 kg Nie ma się co dziwić, masz Q, większy silnik więc waga też większa:kwasny:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szymek będzie dobrze, daj znać jak będziesz jechał zgadamy się gdzieś przed Bukowiną No spoczko tylko o której będziecie jechać, bo ja pewnie na ostatnią chwilę, żona mi cholera będzie akurat rodzić. Masakra, jak tak dalej pójdzie a ona nie urodzi to będę musiał o suchym pysku siedzieć ja mam małą antenkę president florida i przy 270 km/h nie spada zamów sobie takie cudo 2012 New 100% original Conqueror X323 radar detector su for sale za***ista skuteczność i nie zwiewa nawet przy 300 km/h mam taki, jak bedziesz w BT to zapraszam na ogledziny
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Dla mnie
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
Jak do tej pory 7,0-7,2
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
Szczerze mówiąc zrobiłem tym autem dopiero jakieś 2 tyś km. Jak do tej pory nie miałem sytuacji żeby mi tej mocy brakowało. Fakt, przesiadłem się z AWX (131 KM) więc każde mocniejsze auto jest dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Wszyscy mówią, że A6 jest większa itd itp Zgadza się, ale jest zaledwie 200 kg cięższa od mojej byłej B6. Niedługo wybieram się w dłuższą trasę po naszych pięknych drogach to będę w stanie powiedzieć coś więcej, ale jak do tej pory powiem że daje radę.