Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maniek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maniek

  1. Witaj w Klubie
  2. Witaj w Klubie
  3. Z akcyzy bedziesz zwolniony ale Vat masz do zaplacenia. Albo kupisz w cenie netto w DE i po sprowadzeniu zaplacisz Vat w PL albo kupujesz od razu brutto w DE (korzystniej - 4% podatku mniej). Pomoc drogowa tak jak auta ciężarowe są zwolnione z VAT'u. dlatego to jest tak kusząca propozycja. Najbezpieczniej chyba będzie jednak ponieść niewielkie koszty otwarcia fili firmy w DE i zakup auta tam oraz zarejestrowanie go w DE wtedy bez kombinacji odliczam VAT i dochód i nie ma żadnej akcyzy. Zwolnione sa z akcyzy a Vat musisz zaplacic ale mozesz go w calosci odliczyc. W przypadku aut osobowych mozna odliczyc tylko 60% Vat nie wiecej niz 6 tys zl i ta nieszczesna akcyza... Moim zdaniem Celny lada chwila ukroci ten proceder a w slad za nimi US... Kto mial zrobic walek to zrobil na samym poczatku zweszenia luki w prawie ale to nie znaczy ze moze spac spokojnie. To sa takie instytucje ze po latach dobiora sie do d..py a wtedy bedzie bolalo bo jeszcze odsetki...
  4. Z akcyzy bedziesz zwolniony ale Vat masz do zaplacenia. Albo kupisz w cenie netto w DE i po sprowadzeniu zaplacisz Vat w PL albo kupujesz od razu brutto w DE (korzystniej - 4% podatku mniej).
  5. Dzięki siemian za klamoty i mini spota z 2 kolegami, których nie znam
  6. Super, gratki zakupu Jak wrzucisz na auto to zapodaj foto:naughty:
  7. Mam kolejną większą trasę za sobą, ale już w 100% po naszych pięknych drogach. Dystans ok. 1350 km, tryb mieszany: autostrady 150-160 km/h, zwykłe drogi 100-140 km/h, trochę w mieście (korki). Wynik: 6,3 l/100 km, średnia prędkość 84 km/h. Dane z komputera, więc średnia trochę może odbiegać od rzeczywistości, ale to się okaże po tankowaniu do pełna:naughty: ---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ---------- Pewnie wywołam tym komentarzem falę protestów, ale moim skromnym zdaniem C6 bije na głowę B6/B7 pod względem przestrzeni jak i komfortu jazdy Bo chyba nie dla wszystkich to jest oczywiste To nie tylko Twoje zdanie, ja uważam podobnie. Między B6 a C6 jest przepaść, to są zupełnie innej klasy auta. Mi osobiście zależało na komforcie i przestrzeni w środku i pozytywnie mnie zaskoczyła C6-ka:decayed:
  8. Dokładnie, na którymś zlocie już nie pamiętam w którym roku też nas śnieg zaskoczył w niedziele rano - większość była na letnich (ja też)
  9. Nie zamierzam nikogo przekonywac ani namawiac, bo nie mam w tym zadnego interesu. Mam doswiadczenie poparte praktyka a nie teoria i niech tak pozostanie. Koniec OT w watku Szymona!
  10. Szymek będzie dobrze, daj znać jak będziesz jechał zgadamy się gdzieś przed Bukowiną No spoczko tylko o której będziecie jechać, bo ja pewnie na ostatnią chwilę, żona mi cholera będzie akurat rodzić. Masakra, jak tak dalej pójdzie a ona nie urodzi to będę musiał o suchym pysku siedzieć ja mam małą antenkę president florida i przy 270 km/h nie spada zamów sobie takie cudo 2012 New 100% original Conqueror X323 radar detector su for sale za***ista skuteczność i nie zwiewa nawet przy 300 km/h mam taki, jak bedziesz w BT to zapraszam na ogledziny takie cudo to starta kasy... dobry AR za ~100$ ??, skuteczność pewnie na poziomie Cobry, czyli jak coś zasygnalizuje to fakt wyjęcia dokumentów do kontroli. Nie ma co się oszukiwać dobry AR to wydatek ok 2tys zł a i on nie daje 100% skuteczności, znajomy miał V1 i bardzo sobie go chwalił do pewnego momentu... Kolego a jakie masz doswiadczenie z AR?Kolega mowil... pewnie... widze ze dosyc mocne argumenty. Ja uzywam tego sprzetu od ponad roku i nieraz uratowal mi du..e tylko trzeba tego uzywac z glowa. Szymon sorry za OT.
  11. Szymek będzie dobrze, daj znać jak będziesz jechał zgadamy się gdzieś przed Bukowiną No spoczko tylko o której będziecie jechać, bo ja pewnie na ostatnią chwilę, żona mi cholera będzie akurat rodzić. Masakra, jak tak dalej pójdzie a ona nie urodzi to będę musiał o suchym pysku siedzieć ja mam małą antenkę president florida i przy 270 km/h nie spada zamów sobie takie cudo 2012 New 100% original Conqueror X323 radar detector su for sale za***ista skuteczność i nie zwiewa nawet przy 300 km/h mam taki, jak bedziesz w BT to zapraszam na ogledziny i to naprawde dziala? bo juz wiele reklam widzialem ale zaden wykrywacz nie byl zadowalajacy dziala dziala i to bardzo dobrze przeciez to co sie w tym kraju wyprawia z fotoradarami to przechodzi ludzkie pojecie:whistling:wykrywa 5-6 rodzaji fal w tym lasery... Glownie chodzi o fotoradary bo w niektorych wiochach jest ich wiecej niz mieszkancow:decayed:
  12. Witaj w Klubie
  13. Witaj w Klubie
  14. Witaj w Klubie
  15. Witaj w Klubie
  16. Witaj w Klubie
  17. Witaj w Klubie
  18. Witaj w Klubie
  19. Witaj w Klubie
  20. Witaj w Klubie
  21. 1725 kg Nie ma się co dziwić, masz Q, większy silnik więc waga też większa:kwasny:
  22. Szymek będzie dobrze, daj znać jak będziesz jechał zgadamy się gdzieś przed Bukowiną No spoczko tylko o której będziecie jechać, bo ja pewnie na ostatnią chwilę, żona mi cholera będzie akurat rodzić. Masakra, jak tak dalej pójdzie a ona nie urodzi to będę musiał o suchym pysku siedzieć ja mam małą antenkę president florida i przy 270 km/h nie spada zamów sobie takie cudo 2012 New 100% original Conqueror X323 radar detector su for sale za***ista skuteczność i nie zwiewa nawet przy 300 km/h mam taki, jak bedziesz w BT to zapraszam na ogledziny
  23. Szczerze mówiąc zrobiłem tym autem dopiero jakieś 2 tyś km. Jak do tej pory nie miałem sytuacji żeby mi tej mocy brakowało. Fakt, przesiadłem się z AWX (131 KM) więc każde mocniejsze auto jest dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Wszyscy mówią, że A6 jest większa itd itp Zgadza się, ale jest zaledwie 200 kg cięższa od mojej byłej B6. Niedługo wybieram się w dłuższą trasę po naszych pięknych drogach to będę w stanie powiedzieć coś więcej, ale jak do tej pory powiem że daje radę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.