Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maniek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maniek

  1. Witaj w Klubie
  2. Witaj w Klubie
  3. Witaj w Klubie
  4. Witaj w Klubie
  5. Witaj w Klubie
  6. W tym silniku (CAHA) podobno zostało już to poprawione. Za krótko go używam żeby coś więcej powiedzieć, ale zapytaj o opinię jedrekx on ma ten silnik w A5 i już chyba ponad rok czasu jeździ. Co do odpychania się trudno mi powiedzieć na podstawie filmiku, a nie miałem okazji jeździć C6 w multi z takim silnikiem. ---------- Post dopisany 26-03-2013 at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany 08-03-2013 at 16:20 ---------- Mały update, wrzuciłem kilka fotek ze Zlotu w BT:naughty:
  7. Autko zacne!!! Jeszcze raz gratki:wink: Szymon - miło było poznać
  8. Kolejny Zlot w BT zaliczony i poraz kolejny MEGA podziękowania dla Organizatorów za wypaśną imprezkę!!! Dzięki Panowie :notworthy: :good: Dziękujemy również wszystkim z kim mieliśmy okazję pogadać, popić, pośmiać się i pobiesiadować Do następnego
  9. zacznij juz odsniezac bo my po poludniu wpadniemy silna ekipa do zobaczenia:hi:
  10. Dzięki Panowie, sprawdzę to bo faktycznie testowałem przejeżdżając autem z garażu do garażu i prędkość nie była zawrotna, a na pewno nie przekroczyła 20 km/h
  11. Panowie robiłem u siebie w A6 C6 opuszczanie prawego lusterka przy wrzucaniu wstecznego i działa, tylko pytanie czy jak zmienie bieg np. na 1 to lusterko powinno wrócić do pozycji pierwotnej? U mnie wraca dopiero po wyłączeniu silnika
  12. No i super Jeszcze raz gratki a na żywca oblookamy w BT:wink:
  13. ET 29 będzie chyba obcierać.. ale głowy nie dam sobie uciąć.. wczoraj śniegu nie było, ale strasznie piździło i robiliśmy na zewnątrz.. dziś kończyliśmy już u mnie w garażu wczoraj też chciałem robić w garażu, ale chłopacy z pracy woleli to robić przed firmą Dobrze że jedziesz do BT bo by jeszcze z pół roku leżakowały:whistling:
  14. Gratki Jędrek, teraz autko jest BT to jest jednak niezły motywator:grin: Lampy leżały pół roku, a wziąłeś się za rezanko w największą śnieżycę
  15. Witaj w Klubie
  16. Witaj w Klubie
  17. Witaj w Klubie
  18. Jeśli ITD to faktycznie dosyć szybko przysyłają (do miesiąca) i możesz dostać sam mandat bez fotki - ITD ma takie prawo!!! Coraz więcej jest tych aut, ze maja foto w zderzakach z przodu i z tylu. Robia fotki w trakcie jazdy nawet jadac z przeciwka:whistling:
  19. Witaj w Klubie
  20. Witaj w Klubie
  21. Witaj w Klubie
  22. Witaj w Klubie
  23. Witaj w Klubie
  24. Witaj w Klubie
  25. Kolego tu sie tylko witamy... Witaj w Klubie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.