Treść opublikowana przez Maniek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
W tym silniku (CAHA) podobno zostało już to poprawione. Za krótko go używam żeby coś więcej powiedzieć, ale zapytaj o opinię jedrekx on ma ten silnik w A5 i już chyba ponad rok czasu jeździ. Co do odpychania się trudno mi powiedzieć na podstawie filmiku, a nie miałem okazji jeździć C6 w multi z takim silnikiem. ---------- Post dopisany 26-03-2013 at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany 08-03-2013 at 16:20 ---------- Mały update, wrzuciłem kilka fotek ze Zlotu w BT:naughty:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Autko zacne!!! Jeszcze raz gratki:wink: Szymon - miło było poznać
-
Podziękowania i opinie XII Ogólnopolski Zlot i VII Urodziny Bukowina 2013
Kolejny Zlot w BT zaliczony i poraz kolejny MEGA podziękowania dla Organizatorów za wypaśną imprezkę!!! Dzięki Panowie :notworthy: :good: Dziękujemy również wszystkim z kim mieliśmy okazję pogadać, popić, pośmiać się i pobiesiadować Do następnego
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
zacznij juz odsniezac bo my po poludniu wpadniemy silna ekipa do zobaczenia:hi:
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Dzięki Panowie, sprawdzę to bo faktycznie testowałem przejeżdżając autem z garażu do garażu i prędkość nie była zawrotna, a na pewno nie przekroczyła 20 km/h
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Panowie robiłem u siebie w A6 C6 opuszczanie prawego lusterka przy wrzucaniu wstecznego i działa, tylko pytanie czy jak zmienie bieg np. na 1 to lusterko powinno wrócić do pozycji pierwotnej? U mnie wraca dopiero po wyłączeniu silnika
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
No i super Jeszcze raz gratki a na żywca oblookamy w BT:wink:
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
ET 29 będzie chyba obcierać.. ale głowy nie dam sobie uciąć.. wczoraj śniegu nie było, ale strasznie piździło i robiliśmy na zewnątrz.. dziś kończyliśmy już u mnie w garażu wczoraj też chciałem robić w garażu, ale chłopacy z pracy woleli to robić przed firmą Dobrze że jedziesz do BT bo by jeszcze z pół roku leżakowały:whistling:
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Gratki Jędrek, teraz autko jest BT to jest jednak niezły motywator:grin: Lampy leżały pół roku, a wziąłeś się za rezanko w największą śnieżycę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Spotkanie na drodze SZOK !!! Przestroga dla wszystkich
Jeśli ITD to faktycznie dosyć szybko przysyłają (do miesiąca) i możesz dostać sam mandat bez fotki - ITD ma takie prawo!!! Coraz więcej jest tych aut, ze maja foto w zderzakach z przodu i z tylu. Robia fotki w trakcie jazdy nawet jadac z przeciwka:whistling:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Kolego tu sie tylko witamy... Witaj w Klubie