Treść opublikowana przez Maniek
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
kolego wszystko jest uzależnione do czego chcesz wykorzystywać swoje auto. dla niektórych 3.0 tdi też jest mało. 170 KM daje sobie rade i zawsze można zrobić program na okolice 200KM . dokladnie wrc - bedzie bedzie ale narazie nie ogarniam kuwety po baletach:grin: ---------- Post dopisany 06-03-2014 at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2014 at 12:19 ---------- Ogarnąłem temat:naughty: http://a4-klub.pl/know-how-rezanie-tajemnic-180/dokladka-pdc-przod-wizualizacja-mmi-319139/
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
Oj tam od razu w stodole:grin: My Krzyżacy (z Alvem) mamy takie stylowe garaże dla rezaczy:naughty: ---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ---------- Firmowa dziupla Dokładnie Grzesiu, tak dla niepoznaki ---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ---------- Jak kupisz LEDy pod CAN to nie wali błędami:naughty: ---------- Post dopisany 26-02-2014 at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2014 at 12:20 ---------- Z okazji 26.02. wymieniłem w końcu tylny zderzak na s-line Roboty w sumie na 2,5 h, a jaka radocha:grin: Przy okazji polerka wydechu bo już słabo wyglądał Szczerze mówiąc z tyłu jestem bardziej zadowolony niż z przodu, ale mam nadzieję, że to się zmieni:whistling: Uwieńczeniem dzisiejszego dnia był update MMI i wgranie nowych map EU2014 - dzieki Hammer Fotki zderzaka w pierwszym poście:naughty: Byłbym zapomniał - dzięki Młody za ten tył ---------- Post dopisany 01-03-2014 at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2014 at 23:57 ---------- PDC przod ogarniete, auto jeszcze nie do konca zlozone ale wszystko ladnie bangla:decayed: Dzieki wrclaguna za pomoc w kodowaniu :hi:Foty i tutorial beda pozniej bo normalnie padam z nog:whistling:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
mam ładny komplet kół 21,5 " ...od naczepy:grin:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
A6C6 2,7 TDI 210km 20" by Dave
Ty mnie tak nie strofuj bo sie zamkne w sobie:grin:
-
A6C6 2,7 TDI 210km 20" by Dave
Nooo ładna furka:thumbup1: Dobry materiał do modzenia:naughty: Bezawaryjności życzę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie