Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maniek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maniek

  1. kolego wszystko jest uzależnione do czego chcesz wykorzystywać swoje auto. dla niektórych 3.0 tdi też jest mało. 170 KM daje sobie rade i zawsze można zrobić program na okolice 200KM . dokladnie wrc - bedzie bedzie ale narazie nie ogarniam kuwety po baletach:grin: ---------- Post dopisany 06-03-2014 at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2014 at 12:19 ---------- Ogarnąłem temat:naughty: http://a4-klub.pl/know-how-rezanie-tajemnic-180/dokladka-pdc-przod-wizualizacja-mmi-319139/
  2. Oj tam od razu w stodole:grin: My Krzyżacy (z Alvem) mamy takie stylowe garaże dla rezaczy:naughty: ---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ---------- Firmowa dziupla Dokładnie Grzesiu, tak dla niepoznaki ---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ---------- Jak kupisz LEDy pod CAN to nie wali błędami:naughty: ---------- Post dopisany 26-02-2014 at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2014 at 12:20 ---------- Z okazji 26.02. wymieniłem w końcu tylny zderzak na s-line Roboty w sumie na 2,5 h, a jaka radocha:grin: Przy okazji polerka wydechu bo już słabo wyglądał Szczerze mówiąc z tyłu jestem bardziej zadowolony niż z przodu, ale mam nadzieję, że to się zmieni:whistling: Uwieńczeniem dzisiejszego dnia był update MMI i wgranie nowych map EU2014 - dzieki Hammer Fotki zderzaka w pierwszym poście:naughty: Byłbym zapomniał - dzięki Młody za ten tył ---------- Post dopisany 01-03-2014 at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2014 at 23:57 ---------- PDC przod ogarniete, auto jeszcze nie do konca zlozone ale wszystko ladnie bangla:decayed: Dzieki wrclaguna za pomoc w kodowaniu :hi:Foty i tutorial beda pozniej bo normalnie padam z nog:whistling:
  3. Witaj w Klubie
  4. Witaj w Klubie
  5. Witaj w Klubie
  6. Witaj w Klubie
  7. Witaj w Klubie
  8. mam ładny komplet kół 21,5 " ...od naczepy:grin:
  9. Witaj w Klubie
  10. Witaj w Klubie
  11. Witaj w Klubie
  12. Witaj w Klubie
  13. Witaj w Klubie
  14. Witaj w Klubie
  15. Witaj w Klubie
  16. Witaj w Klubie
  17. Witaj w Klubie
  18. Witaj w Klubie
  19. Witaj w Klubie
  20. Witaj w Klubie
  21. Ty mnie tak nie strofuj bo sie zamkne w sobie:grin:
  22. Nooo ładna furka:thumbup1: Dobry materiał do modzenia:naughty: Bezawaryjności życzę
  23. Witaj w Klubie
  24. Witaj w Klubie
  25. Witaj w Klubie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.