Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maniek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maniek

  1. Witaj na forum
  2. Witaj na forum
  3. Witaj na forum
  4. Witaj na forum
  5. Powitać wszystkich Panie i Panowie dzięki za udaną imprezkę i towarzystwo, szkoda ze ten weekend tak szybko zlecial :gwizdanie: Do zobaczenia na letnim
  6. Piter, jak to sie stalo ze nie mamy fotki? A juz mialem ustawiac to glosowanie na Prezesa... :gwizdanie:
  7. Czesc Grzesiu, tak sie sklada ze doatarlismy cali i zdrowi A jak Wam podroz zleciala? Gdzies czytalem ze jakas przygode miales z autem? pozdrowienia dla calej ekipy RZ i dzięki za udaną imprezkę
  8. No to super czas Ja z samopoczuciem dzisiaj gorzej jak wczoraj Jednak lepiej nie dopuszczac do kaca :gwizdanie: Pozdro dla całej ekipy 3m
  9. Siema, Bieniu Jak tam droga wczoraj? O której dolecieliście? Dzięki za udaną imprezkę
  10. Cześć Maniek .. Dzięki za mile spedzony czas w BT. Było super Pozdrowienia od mojej baby dla Twojej, no i dla Ciebie .. Nie wiem czemu ale pare kobiet pytało się mnie czy Paulina i Edyta to siostry ... P.S. Daj jakiś numer do siebie na PW.. Siemka, o której dolecieliście? Rowniez wielkie dzieki za imprezke - bylo Pozdro dla Edzi, ostatnia piosenka na pozegnanie przez CB byla przewypasiona... :gwizdanie:
  11. Podsumowując: wielkie podziękowania dla Organizatorów za MEGA wypasiony zlot, wszystkim uczestnikom za wspólną imprezę i do następnego razu
  12. A ty w ogóle byłeś w piątek na imprezie ?? :kox: No tak... nie pamietasz bo o 22 juz spałes :kox: a jarko mowil: Poziu, wytrzymaj do 24 i mozesz isc spac - nie posluchal... :gwizdanie:
  13. Siema Panowie, dzięki za MEGA impre, przepraszam wszystkich z ktorymi nie udalo sie wypic BTW Piter, znalazles spodenki?
  14. Powitać po wojażach My byliśmy po 20 w domu, czas całkiem niezły :gwizdanie: Andegrand doleciałeś już ??? Pozdro dla wszystkich, dzięki za udaną imprezę
  15. Witaj na forum
  16. Witaj na forum
  17. Witaj na forum
  18. Witaj na forum
  19. Witaj na forum
  20. Witaj na forum
  21. Witaj na forum
  22. Witaj na pokładzie
  23. no tak, ktos musi przyjechac posprzatac po imprezie :gwizdanie:
  24. Witaj na forum
  25. Witaj na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.