Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Zlot BUKOWINA 2010 - wspólny wyjazd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.

Proponuje polaczyc sily w drodze do Bukowiny.

Celem ostatecznym przed Bukowina (nieliczac juz pojedynczych jednostek) byłaby pierwsza za Krakowem stacja ORLEN na Zakopiance.

Prosze o info Regiony (ktore, gdzie i o ktorej) sie zbieraja.

Opublikowano

Proponuje polaczyc sily w drodze do Bukowiny.

NIE

Opublikowano
  • Autor

Proponuje polaczyc sily w drodze do Bukowiny.

NIE

GON sie, Ty i tak juz stopem bedziesz podrozowal od Gory Libertowskiej

Opublikowano

o której godzinie planujecie zbierać się na tym orlenie?

bo na śląsku sprawa wygląda tak że jadą 3 grupy po parę autek w różnych godzinach :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

o której godzinie planujecie zbierać się na tym orlenie?

bo na śląsku sprawa wygląda tak że jadą 3 grupy po parę autek w różnych godzinach :gwizdanie:

no miedzy 8 a 10 na Orlenie.

Dokladna godzine to dostosujemy do wiekszosci przyjezdnych

Opublikowano

SG i SK w większości chyba jadą około 8.00 z Katowic więc możecie się zgadywać i lecieć razem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

to jak ?? o 9:00 ??

Opublikowano

Ja bym chętnie do kogoś dołączył, ale do BT mam 770km, około 5 wyjeżdzam od siebie, po 8 będę w Wawie, także na południu będę dopiero po południu :confused4: A może ktoś z Wawy będzie wyjeżdzał ok 8-9? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wiec jesli ktos bedzie chetny to widzimy sie na pierwszym ORLENIE w Mogilanach na Zakopiance o godz. 10:00

gdyby ktos potrzebowal to moj numer: 602 760 360

Opublikowano

i tak wam sie nie uda przyjechać do BT jedną grupą :cool1:

Opublikowano
  • Autor

to prawda ale moze akurat sie troszke wiecej osob uzbiera niz normalnie

Opublikowano

lepiej małymi grupkami

bo potem będzie się czekać pół godziny aż reszta zaparkuje

ja tam wole przyjechać później i kogoś zastawić niż żeby ktoś zastawiał mnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

lepiej małymi grupkami

bo potem będzie się czekać pół godziny aż reszta zaparkuje

ja tam wole przyjechać później i kogoś zastawić niż żeby ktoś zastawiał mnie :decayed:

:polew: :polew: jest to plan :)

wyjezdzam o 19 :)

Opublikowano

my też małą grupka wyjeżdzamy z tarnowa o 8 planujemy byc w brzesku

Opublikowano

dobra dobra ale żeby wszystko było jasne to kiedy ten wyjazd piątek czy niedziela bo tego nie napisaliście :mysli:

Tarnów wybiera sie w niedziele :decayed:

Opublikowano

dobra dobra ale żeby wszystko było jasne to kiedy ten wyjazd piątek czy niedziela bo tego nie napisaliście :mysli:

Tarnów wybiera sie w niedziele :decayed:

no tak, ktos musi przyjechac posprzatac po imprezie :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Kerczi o której mnie wiecej bedziecie w Skomielnej Czarnej??Bo tam sie dołacze :cool1:

Opublikowano

Kerczi o której mnie wiecej bedziecie w Skomielnej Czarnej??Bo tam sie dołacze :cool1:

nie mówcie mu :decayed:

Opublikowano

Kerczi o której mnie wiecej bedziecie w Skomielnej Czarnej??Bo tam sie dołacze :cool1:

nie mówcie mu :decayed:

Spadaj czarna owco :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.