Treść opublikowana przez Maniek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Powitać wszystkich Panie i Panowie dzięki za udaną imprezkę i towarzystwo, szkoda ze ten weekend tak szybko zlecial :gwizdanie: Do zobaczenia na letnim
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Piter, jak to sie stalo ze nie mamy fotki? A juz mialem ustawiac to glosowanie na Prezesa... :gwizdanie:
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
Czesc Grzesiu, tak sie sklada ze doatarlismy cali i zdrowi A jak Wam podroz zleciala? Gdzies czytalem ze jakas przygode miales z autem? pozdrowienia dla calej ekipy RZ i dzięki za udaną imprezkę
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
No to super czas Ja z samopoczuciem dzisiaj gorzej jak wczoraj Jednak lepiej nie dopuszczac do kaca :gwizdanie: Pozdro dla całej ekipy 3m
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
Siema, Bieniu Jak tam droga wczoraj? O której dolecieliście? Dzięki za udaną imprezkę
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
Cześć Maniek .. Dzięki za mile spedzony czas w BT. Było super Pozdrowienia od mojej baby dla Twojej, no i dla Ciebie .. Nie wiem czemu ale pare kobiet pytało się mnie czy Paulina i Edyta to siostry ... P.S. Daj jakiś numer do siebie na PW.. Siemka, o której dolecieliście? Rowniez wielkie dzieki za imprezke - bylo Pozdro dla Edzi, ostatnia piosenka na pozegnanie przez CB byla przewypasiona... :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Podsumowując: wielkie podziękowania dla Organizatorów za MEGA wypasiony zlot, wszystkim uczestnikom za wspólną imprezę i do następnego razu
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
A ty w ogóle byłeś w piątek na imprezie ?? :kox: No tak... nie pamietasz bo o 22 juz spałes :kox: a jarko mowil: Poziu, wytrzymaj do 24 i mozesz isc spac - nie posluchal... :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siema Panowie, dzięki za MEGA impre, przepraszam wszystkich z ktorymi nie udalo sie wypic BTW Piter, znalazles spodenki?
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
Powitać po wojażach My byliśmy po 20 w domu, czas całkiem niezły :gwizdanie: Andegrand doleciałeś już ??? Pozdro dla wszystkich, dzięki za udaną imprezę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na pokładzie
-
[ALL] Zlot BUKOWINA 2010 - wspólny wyjazd
no tak, ktos musi przyjechac posprzatac po imprezie :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum