Treść opublikowana przez krisby
-
Proszę o ocenę logów
no to teraz mnie pocieszyłeś jutro zrobię komplecik dynamicznych bo dziś już sołtys asfalt zwinął A jaki jest koszt wgrania nowego zdrowego virusa
-
Proszę o ocenę logów
sprężarka ori a czy była męczona nie wiem auto mam rok i nic nie kręciłem. Ale jak katuję autko to strasznie dymi na czarno i olej tez ,że tak powiem ubywa:shock3:
-
Proszę o ocenę logów
proszę o ocenę logów proszę o wyrozumiałość robiłem to po raz pierwszy i możliwe że coś pomieszałem ligi statyczne Log (0 - 000,001,003) Log (1 - 000) Log (7 - 004,007,013) Log (6 - 014,018,023) logi B.S Log (4 - 011) Log (5 - 003) logi dynamiczne Log (2 - 003,011)
-
Zmiana softu RNS-E z 0750 do stabilniejszego 0650.
No i po kilku dniach zaciętej walki VAG-iem i dziś dzięki koledze @cys ruszyłem do przodu sofcik zmieniony i TV Free śmiga jak ta lala dzięki wszystkim za pomoc
-
Zmiana softu RNS-E z 0750 do stabilniejszego 0650.
Niestety tak. Pirat jak Jack Sparrow:grin: zasysam VCDS i lecę do garażu sprawdzić efekty
-
Zmiana softu RNS-E z 0750 do stabilniejszego 0650.
witam czy powyższą operację możemy dokonać za pomocą każdego VAG-a posiadam wersje 409-1 kabelek od viaken i przy próbie wejscia w channel 097 wyskakuje mi taki komunikat dodam ,ze mogę wchodzic tylko do channel 10 powyżej 10 wyskakuje mi taki komunikat podpowie ktoś jak sobie z tym porazic
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam serdecznie poszukuję osoby która podjęła by się odblokowania TV FREE będę jutro w Rzeszowie i chętnie skorzystał bym z takiej usługi podejmie się ktoś takiego zabiegu?
-
IGO w rns-e ????
Witam żeby nie zakładać nowego tematu wtrącę tu swoje 5gr Szperając po sieci natknąłem się na taki oto projekt Background for the Audi CarPC Project i druga opcja Co o tym sądzicie czy takie coś jest opłacalne? Fajnie by było mieć PC-ta na pokładzie w ori radyjku
-
[All B6] Zdarte przyciski świateł klimy i szyb
W dziale sprzedam jest oferta "szablony do regeneracji przycisków" Nie testowałem ale polak potrafi:d
-
zablokowany schowek
Witam I mnie dopadła ta niemiła niespodzianka z zablokowanym schowkiem przyczyną jest pęknięty zaczep wiadomo:d napiszę jak w prosty sposób uporałem sobie z tym "palcem" A więc potrzebne nam będą lutownica 2 miedziane druty ok 2cm(ja swoje zrobiłem ze zwykłego kabla instalacyjnego) Jak wyciągnąć zamek opisywać chyba nie muszę.Gdy już mamy zamek w ręku rozbieramy go wyciągamy taki bolec który przytrzymuje sprężynkę. Łatwo można go wycisnąć mniejszym śrubokrętem torx i tu uwaga bo bolczyk z jednej strony jest grubszy i trzeba w odpowiednią stronę go wycisnąć. Teraz zabieramy się za sklejanie na początku możemy skleić klejem by się to trzymało "kupy" ja delikatnie zgrzałem lutownicą bo nie miałem kleju pod ręką. Następnie bierzemy jeden z tych magicznych drucików kładziemy wzdłuż tego złamanego palca i bierzemy lutownicę rozgrzewamy ten drucik i dociskając śrubokrętem wtapiamy w plastik do całkowitego wtopienia się analogicznie robimy z drugiej strony. Po tym zabiegu czekamy chwilkę ,aż plastik wystygnie pozostałości możemy zeszlifować pilnikiem żeby nie było,żadnych zadziorek przy składaniu nie zapomnijmy o nasmarowaniu tegoż palca. I to by było na tyle skręcamy i cieszymy się z zaoszczędzonej stóweczki wydanej w ASO. Testowałem i jak na razie wszystko działa bez zarzutów Jak by ktoś chciał mam parę fotek i mogę wrzucić, ale czy będzie coś widać nie obiecuję moja biznesowa nokia niestety nie robi fotek w jakości HD:d
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
Witam u mnie też występował ten problem pytałem swojego mechaniora o co kaman z tą klapą nie chcial powiedzieć i powiedział ze prędzej czy później przyjadę na wymianę silniczka a tu proszę taka mała głupia blaszka a cieszy ja swoją zrobiłem z takich metalowych obejm np są one na paletach z cegłami czy tam pustakami akurat miałem takie coś pod ręką myślałem że będą za cienkie ale lekko podgiąłem styki w silniczku i hula jak ta lala. To forum to prawdziwa kopalnia wiedzy.
-
Rodzaje RNS E
Witam jest to stara wersja kupiłem w tamtym tyg od nich RNS-a polecam firmę sprzęt jak nowy żadnej ryski. Wczora tak z ciekawości sprawdziłęm mapkę którą dają są na niej nawet polne drogi, jeszcze nie miałem okazji po jeździć po mieście ale skoro są polne drogi to miejskie tym bardziej polecam . Jedyny minus tego RNS-a to moc wyjściowa którą zauważyła moja druga połówka concert było czuć jak "napie....la" tu niestety zauważalny brak mocy na wyjściu. Jakoś będę musiał to przeboleć bo za nic tego nie wyciągnę prezentuje się bajecznie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam załogę