Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. cześć co tam? jutro spocik?? Planuje zajechać
  2. Nie...To nie dla mnie :-) później malowanie dokladki, pasowanie wydechu...ehhh...jak sobie pomyślę ile z obecnym zderzakiem jeździłem to mi się odechciewa
  3. U mnie zderzak jest jako jedna skorupa scalona trza by wycinać
  4. Fajny rarytas kto ma b7 w sedanie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/303557-Zderzak-tył-RS4-B7-Sedan-stan-idealny
  5. Polecam się na przyszłość wstawać zwiedzać
  6. Będzie ok parametry takie jak na moim letnim setupie. Nic Ci nie będzie tarło
  7. Dystanse można założyć ale nie ma obowiązku. Wszystko zależy od Ciebie jak chcesz by autko wyglądało
  8. Ja mam gwint i setup zimowy avus III 17 7,5j 205/50/17 nic nie obciera, komfort w porównaniu do 18 nieporównywalny a wygląda tak: Polecam Witaj,Fajny ten Avus w 17", wygląda na większy Jaką masz szerokość tej felgi 17" ? Czy zakładałeś do ich dystanse? Mam ten sam size opona + koło na zimę przy 1 BV i uważam, że to optimum. Na lato jak ktoś nie chce b. szerokiej gumy fajnym wyborem jest 215/50/17 Pozdrawiam! Optycznie wygląda jak 18 szeroka jest na 7,5J et 37 dystans by wszedł ale nie zakładałem bo to tylko zima jest :-) ...na lato mam szerzej: 18 8,5J et 29 z naciągiem 225/40/18
  9. Ja mam gwint i setup zimowy avus III 17 7,5j 205/50/17 nic nie obciera, komfort w porównaniu do 18 nieporównywalny a wygląda tak: Polecam
  10. Powitać Dzięki za spocika
  11. pisz do boseron-a jest ekspertem w rozklejaniu lamp
  12. Jak huta to Kerczi na ul. wąwozowej
  13. Na ul. kobierzyńskiej 112 - centrum akumulatorów Autoelektro przy przystanku przed Lidlem, dwie sztuki w minionym roku u nich kupowałem i montowalem ceny bardzo przystępne. Polecam
  14. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/284380-blacharz-z-krakowa-lub-okolic/
  15. Ładnie się b szóstka prezentowała na tym kole dlatego ja na nowy sezon zakładam to kółeczko Dobry pomysł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.