Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

skorapl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez skorapl

  1. Witam. jak w temacie. mam pytanie. Czy da sie przerobic zwykly schowek na klimatyzowany?? jeżeli tak to prosze o mała pomoc. P.S jeżeli w zlym dziale zadaje pytanie prosze o przeniesienie
  2. skorapl odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    tez posiadam ta manetke i moge tylko posprawdzac spalanie, km itp rzeczy, jezyka tym raczej nie zmienie, chyba, ze trzeba cos zrobic aby dostac sie do tego menu
  3. skorapl odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    do mnie bedziesz miał bliżej,a zmiana jezyka to moment , jak by co to pisz Pozdro duzo bliżej nie mam jeszcze kabelka więc skorzystam z pomocy a nawiązując do tematu kabla macie jakiś sprawdzony godny polecenia?? Musze w końcu kupić, żeby troszkę się poduczyć ---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ---------- - 17 Instruments - 10 Adaptation wpisujemy wartość 04 pojawi sie wartość z przedziału od 1 do 7, gdzie: 1 język niemiecki 2 język angielski 3 język francuski 4 język włoski 5 język hiszpański 6 język portugalski 7 język czeski podajemy nową wartość w zależności od wybranego języka i zapisujemy. ale chyba można zmienic język bez vcds.. manetką znajdujesz odpowiednią opcje na fisie.. dziekuje za podpowiedz a co do manetki to niestety nie mam dostepu do menu Fisa, chyba, ze mam a nie wiem jak wejść. Jeżeli chodzi o pokrętło menu ktore znajduje sie koło zapalniczki, to niestety nie posiadam ;/
  4. skorapl odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    mloody_s-line potrafisz zmienic jezyk komputera z holenderskiego na eng??
  5. skorapl odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Witaj a z drugiej strony sorki bo wprosiłem się w towarzystwo bez przywitania
  6. a cenowo jak tam wychodzi? dzisiaj dzwoniłem do oddziału w śremie ( tam mam najbliżej ) za podrasowianie mocy silnika samym programem wołają okolo 1 tys zł, dają gwarancje na swoje usługi, z tego co sie wypytałem, przyrost mocy to 20%. Co do terminów na dzień dzisiajeszy pierwszy wolny to 13 maja, Ja planuje swoja wizyte u nich w czerwcu, chyba, ze do tego czasu znajdzie sie ktoś pewniejszy z wlkp
  7. Robil kolega u nich jakieś autko lub zna kogos kto goscil w ich zakładzie??
  8. Witam kolegów. Z tego co wyczytałem w wątku, wszyscy polecają Rogala - Warszawa, Aligator - Katowice bądź Spanky - Otwock, do wszystkich mam okolo 400 km ;/. jednorazowa wycieczka mnie nie odstrasza ale gorzej już jak przyjdzie mi podjechac na korekte raz czy dwa. Zna ktoś może godnego zaufania tunera z Wlkp??
  9. skorapl odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    tym razem bede pilnował tego wątku więc napewno nie przeocze
  10. skorapl odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    qrde i przeoczyłem zlocik ... następnym razem się pisze
  11. zawsze moge oodac na gwarancje. Ok kupie, zobaczymy co z tego wyjdzie, w najblizszym czasie dam znac czy działa thx za pomoc ---------- Post dopisany 16-04-2013 at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2013 at 17:27 ---------- Jak obiecywałem, jestem po wymienie termostatu i wszystko jest ok, po przejechaniu dosłownie paru km wskazóweczka stoi idealnie w pionie na 90 stopnie, wiec na chwile obecna moge powiedzieć, ze trafiłem dobry egzemplarz
  12. dziekować
  13. ...kolego ten siłownik, przy którym wymieniłeś "blaszkę" odpowiada jedynie za odryglowanie zamka a nie za podniesienie klapy ... właśnie nie wiedziałem dokładnie czy tylko do odryglowania czy tez do podnoszenia, ale wczesniej nawet nie drgnelo z pilot, teraz sie otwiera wiec pomogło, a co z tym podnoszeniem klapy?? jak to w rzeczywistości jest??
  14. wiec smiało moge go kupic tak ??
  15. witam, mam małe pytanko, (jestem laikiem w autach ) wymieniłem blaszke w siłowniku i wszystko jest ok, tylko nie wiem czy bagażnik powinien sie tylko otwierać czy też podnosić do góry. ?? u mnie sie nie podnosi a kumpel ktory miał wczesnie malysza twierdzi, ze u niego sie podnosiła poprzez pilot, wiec sam juz nie wiem, prosze o pomoc
  16. wiec w najblizyszm czasie wymienie, i teraz pytanko, wyczytałem ze Wahler kosztuje ponad 100 zł, więc o co chodzi np z tym ?? Termostat WAHLER AUDI A3 A4 A6 100 80 1,9 TDI 2,0 (3154554645) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  17. Witam, dołącze się do wątku, posiadał audi a4 b6 1.9TDi od 3 tyg, jestem po wymianie filtrow, rozrzadu, oleju, poczytałem troche na forum, łącznie z tym wątkiem i doszedłem do wniosku, ze niestety jestem posiadaczem trefnego termostatu ;/ nie ma szans, zebym dogrzał auto do 90 stopni, wczoraj pojezdzilem troche po miescie, przejechałem sie obwodnica miasta ( wcisnąłem mu troche z nadzieją ze go dogrzeje ) i niestety max 70 stopni, gdy wrociłem do domu, rurka o której jest pisane w wątku byłą ciepła ;/ więc podejrzewam, ze to termostat ;/ i teraz moje pytanie, moze banalne dla niektorych... zima sie kończy, zbliża się lato. poczekać aż bedzie cieplej na dworze i sprawdzić czy wtedy dam rade dogrzać auto, czy nie mam na co czekać i wymienić ferelną cześć?? czy poczekać aż kupie kabel ( w tym miesiącu che zakupić ) i sprawdzić Vagiem??
  18. Witam wszystkich. Pochodze ze Śmigla województwo wielkopolskie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.