Witam
chciałbym zostać jednym z członków Waszego klubu na razie czekam na auto będzie to model B6 z 2004 roku z końca produkcji, silnik 1.8T Quattro wersja USA ok lipca powinno być już w kraju, mam pytanko odnośnie skrzyni biegów na zdjęciach podglądowych jakie dostałem od rodzinki która się tym zajęła kupiła i szykuje auto do transportu jest automat, w sumie to dobrze bo takiego chciałem jeździłem passatem z tym silnikiem w tiptronicu, ale różnica jest taka ze w VW były opcje 2, 3 oraz 4 bieg w Audi tego nie ma jak mozna to sprawdzić czy to nie jest multitronic i czy ewentualnie można skrzynie zmienić ?
pozdrawiam !!!