Treść opublikowana przez marcin j
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
na seryjnym sprzegle 424 NM , dla mnie mało wiarygodne te NM, jakieś zmiany mechaniczne były, czy graty seria???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wiem one sa do a6 ,
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
1 .chrom i chyba nie pasują do b6 2 . alu mat , ale ta cena mnie miażdzy , nie powiem , że nie rozważe , bo mam parcie na tego typu obudowy, Dzieki.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wiedzialem , ze bedzie taka reakcja satyna jednak bedzie górą , pisałem właśnie w ostatnim pośćie , że jednak istnieje ryzyko efektu prac lakiernika, w razie syfu , musiałbym zakupić a'la s4 satyne , wczesniej lakiernikowi zapłaćić za spieprzoną robote i finał by był taki , że miałbym a'la s4 w cenie ori s4. Ale za to jaka satysfakcja , bo byłbym jedyny . Sam z siebie sie śmieje już .
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak sobie jeszcze myśle , że jak bedzie kiepsko z kupnem tych luster , to moze lakiernik by mi prysnął mat w kolorze alu, tylko , że jest ryzyko efektu . Co myślicie?????
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no tak , ykk maluj dokładki bedzie
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Marcin , daj wcześniej znać jak będziesz to zrobimy sesje bliźniaczek Kurka dziś byłem na spocie , ale Ciebie nie było, dam znać next time, jak ktoś np. sokol.... pstryknie fajne foto, to wrzuce wreszcie do działu moja a4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: w ciemno wal jak coś jeszcze chcesz chyba ze carbonowe, tylko ze mam czarne auto, a z dostępnością też kiepsko. poczekam jeszcze chwile , i jak co to zakladam konto na ebay i biore alu look. Wąski jak coś daj znać jak byś miał dostęp do takich
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wąski byłbym wdzięczny PS. 2 zdjecie z pierwszego linku pokazuje różnice
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
1 są zrs4,,,,, 2 są z s4 , przytglądnij sie foto
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Te satynowe są tylko gdzie je w pl dostać ??? Wąski da sie coś załatwić ???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kerczi moze wybrzydzam , ale po pierwsze to aukcja i nie wiadomo jaka cena bedzie , a wtych piniążkach to turbo wolałbym kupic jak bym był w potrzebie. No ale niestety coś robi cene w modelu s4 , jest droższe niż a4 to i miedzy innymi takie pierdoły są drogie Ps Kerczi dzieki za kalendarzyki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sie różnią , rs4 jest inne jak s4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
uzywki ori sa jak na lekarstwo , bida straszna na allegro z nimi. A jak są to cena własnie zabija
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
podejrzewam , że to jest to samo co ma np malik , czyli tak zwane satynowe obudowy lusterek a'la s4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wąski gdzie to w polsce kupie , bo na ebayu konta nie mam a na allegro nie znalazłem. Chyba że dasz rade załatwić takie alu look lusterka..... a'la s4 [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 23:21_________________________________________________ Nie pitol, za 400 zaraz bym brał. Ori chodząróżnie , nawet od 1000 w góre jak tak patrze na aukcje.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: ktoś sie orientuje czy to dobra cena, wąski jak byś chciał doradzić pisząc " po co " to nie pisz pytam poważnie http://cgi.ebay.pl/Spiegelkappen-Alu-Look-fuer-Audi-S4-A4-8E-8H-B6-B7_W0QQitemZ330265289626QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item330265289626&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1399%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
żeby np nie mielić
-
[B7 BLB] Program, a wady wrodzone silnika BLB
jak masz go przygotować , hmmm Rogal sam ci zrobi diagnoze silnika i doradzi . Co do pierwszego pytania, sam musisz zdecydowac co z tym fantem zrobić.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
napatoczył mi się , waski kupuj q a nie carbonem bedziesz dach robił , Ja bym wolal czarne grille :gwizdanie: gdzieś to już słyszałem
-
Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem
kiedys to a4 na warszawskich było u nas w moja a4 , nie wiem czy uzytkownik jeszcze jest u nas w klubie , ale o swoim autku dowiedzial sie prawdy, BTW autko z usa po nie małych przejściach.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
napatoczył mi się , waski kupuj q a nie carbonem bedziesz dach robił ,
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota , Wąski dzięki za kreske , a dlaczego pytasz ile mam faktycznie??? , tak naprawde niewiem bo nie shamowany jestem , mr motors nie ma q hamowni. Gadaj ile ty masz, milo bylo poznac nowych.
-
[B6 AVF] Audi A4 B6 1.9TDi Quattro
silnik i naped jak u mnie , tylko mój troche lzejszy brawo furmanki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ladnie