Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. na seryjnym sprzegle 424 NM , dla mnie mało wiarygodne te NM, jakieś zmiany mechaniczne były, czy graty seria???
  2. 1 .chrom i chyba nie pasują do b6 2 . alu mat , ale ta cena mnie miażdzy , nie powiem , że nie rozważe , bo mam parcie na tego typu obudowy, Dzieki.
  3. Wiedzialem , ze bedzie taka reakcja satyna jednak bedzie górą , pisałem właśnie w ostatnim pośćie , że jednak istnieje ryzyko efektu prac lakiernika, w razie syfu , musiałbym zakupić a'la s4 satyne , wczesniej lakiernikowi zapłaćić za spieprzoną robote i finał by był taki , że miałbym a'la s4 w cenie ori s4. Ale za to jaka satysfakcja , bo byłbym jedyny . Sam z siebie sie śmieje już .
  4. Tak sobie jeszcze myśle , że jak bedzie kiepsko z kupnem tych luster , to moze lakiernik by mi prysnął mat w kolorze alu, tylko , że jest ryzyko efektu . Co myślicie?????
  5. no tak , ykk maluj dokładki bedzie
  6. Marcin , daj wcześniej znać jak będziesz to zrobimy sesje bliźniaczek Kurka dziś byłem na spocie , ale Ciebie nie było, dam znać next time, jak ktoś np. sokol.... pstryknie fajne foto, to wrzuce wreszcie do działu moja a4
  7. :polew: w ciemno wal jak coś jeszcze chcesz chyba ze carbonowe, tylko ze mam czarne auto, a z dostępnością też kiepsko. poczekam jeszcze chwile , i jak co to zakladam konto na ebay i biore alu look. Wąski jak coś daj znać jak byś miał dostęp do takich
  8. Wąski byłbym wdzięczny PS. 2 zdjecie z pierwszego linku pokazuje różnice
  9. 1 są zrs4,,,,, 2 są z s4 , przytglądnij sie foto
  10. Te satynowe są tylko gdzie je w pl dostać ??? Wąski da sie coś załatwić ???
  11. kerczi moze wybrzydzam , ale po pierwsze to aukcja i nie wiadomo jaka cena bedzie , a wtych piniążkach to turbo wolałbym kupic jak bym był w potrzebie. No ale niestety coś robi cene w modelu s4 , jest droższe niż a4 to i miedzy innymi takie pierdoły są drogie Ps Kerczi dzieki za kalendarzyki
  12. sie różnią , rs4 jest inne jak s4
  13. uzywki ori sa jak na lekarstwo , bida straszna na allegro z nimi. A jak są to cena własnie zabija
  14. podejrzewam , że to jest to samo co ma np malik , czyli tak zwane satynowe obudowy lusterek a'la s4
  15. Wąski gdzie to w polsce kupie , bo na ebayu konta nie mam a na allegro nie znalazłem. Chyba że dasz rade załatwić takie alu look lusterka..... a'la s4 [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 23:21_________________________________________________ Nie pitol, za 400 zaraz bym brał. Ori chodząróżnie , nawet od 1000 w góre jak tak patrze na aukcje.
  16. :polew: :polew: ktoś sie orientuje czy to dobra cena, wąski jak byś chciał doradzić pisząc " po co " to nie pisz pytam poważnie http://cgi.ebay.pl/Spiegelkappen-Alu-Look-fuer-Audi-S4-A4-8E-8H-B6-B7_W0QQitemZ330265289626QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item330265289626&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1399%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318
  17. jak masz go przygotować , hmmm Rogal sam ci zrobi diagnoze silnika i doradzi . Co do pierwszego pytania, sam musisz zdecydowac co z tym fantem zrobić.
  18. napatoczył mi się , waski kupuj q a nie carbonem bedziesz dach robił , Ja bym wolal czarne grille :gwizdanie: gdzieś to już słyszałem
  19. kiedys to a4 na warszawskich było u nas w moja a4 , nie wiem czy uzytkownik jeszcze jest u nas w klubie , ale o swoim autku dowiedzial sie prawdy, BTW autko z usa po nie małych przejściach.
  20. napatoczył mi się , waski kupuj q a nie carbonem bedziesz dach robił ,
  21. Dzięki za spota , Wąski dzięki za kreske , a dlaczego pytasz ile mam faktycznie??? , tak naprawde niewiem bo nie shamowany jestem , mr motors nie ma q hamowni. Gadaj ile ty masz, milo bylo poznac nowych.
  22. silnik i naped jak u mnie , tylko mój troche lzejszy brawo furmanki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.