Treść opublikowana przez marcin j
-
[ALL] Transmitery FM MP3
ukasz699 rozbawiło Cię , ale tak jest, szukam jakiegos ipoda by podłączyc go do dvd lub jakoś inaczej
-
[ALL] Transmitery FM MP3
Mam coś tańszego, firma no name, kupowane na szybko , bo potrzebne mi bylo do sluchania muzyki w trasie,powtórze : jakość jest na bardzo niskim poziomie. Hmmm w audi nie przystoi mieć takie wystające badziewie z zapalniczki, aż sie wstydze , że to mam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zapewne ktoś bedzie miał.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witqm nq forum
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
a czemu druga ?? za partnerkę tak , bo widze ze noie odznaczona była iwka, a ostatnio przelew robilem przed wyjazdem w trase od 2 wnocy ,
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dzis pod M1 za szybe w drzwiach kierowcy włożyłem kalendarzyki, do byłej b6 Cubra chyba , na felach rs6 stała . Myśle , że to irko.
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
poleciala wlasnie druga zaliczka. pozdr
-
[ALL B6] Co zrobić aby spryskiwacze xenonów pozostały w pozycji wysuniętej ?
przedewszystkim trzeba miec włączone światła
-
[ALL B6] Rezanie ori grilla na S4/RS4
chyba miales na mysli dokladke s line w niej kratki halogenowe sa wlasnie plastrem miodu, bo w b6, rs4 nie bylo :gwizdanie:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
dzis wysle zaliczke przelewem.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witka, ostatnio brak czasu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sokol niezły wypas
-
[All B6] Czy listwy drzwiowe S-line od B7 pasują do B6 ?
tak , jestem prawie pewny, malik bedzie wiedział na 100% napisz do niego
-
Kupno pierwszego motocykla - na co zwracać uwagę ?
I o to mi chodzilo, pucek , zjadlem zeby na pierdolach , ale chyba wole 250 w aucie , ale do tego jestem j**niety i i na motorku mozna wiecej , niestety, nie jestem sam. albo stety. Pozdr.
-
Kupno pierwszego motocykla - na co zwracać uwagę ?
poczytam , jeszcze jutro , o was , bo mam watpliwości[br]Dopisany: 16 Maj 2009, 01:35_________________________________________________olo gda , a co tak naprawde proponujesz na początek , , jeszcze nie mam prawka na motor , ale juz troche nawet nie troche jezdzilem i zaliczylem gleby na jednosladzie . Bardzo boje sie motoru , ale strasznie mnie ciągnie do niego i caly czas mam dylemat, a zarazem dystans .
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie mów , dla mnie to zawsze ;( ;( ;( ;(
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja sobie na balkonie z Iwonką drink :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ta zapomniałem [br]Dopisany: 15 Maj 2009, 12:38_________________________________________________ tak jak ja mam Dobra , w poniedzialek idzie auto do ściemy, w firmie powiem tak :prosze mi zrobić tak jak u Wąskiego i niech sie dowiadują jak chcą zarobić :gwizdanie: ej panie wąski ile masz % , bo tył chce ciemniej troche niż ty a przód tak jak ty. ??? Ykk a ty jak chcesz???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam, i pytanko mam, jaki procent przyciemnienia szyb bedzie dobry do mojego sedana.??? Sciemniam wszystkie szyby , prócz czołowej. Zależy mi na tym, by przednie szyby nie kontrastowały bardzo z tylnymi
-
[B6 AVF] Kompresor nie chłodzi
To wiem oczywiście , i byłem przekonany i jestem w sumie dalej, że przy trybie ECON kompresor jest wyłączany. Sprawdziłbym jeszcze szczelność układu?? Wygląda to tak jakby było za mało gazu i kompresor nie zostaje włączony, nawet pomimo tego że napełniałeś , to mogł najzwyczajniej spi...tolić , tylko to mi teraz przychodzi do głowy.
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Brzydko pisząc , czekam
-
[B6 AVF] Kompresor nie chłodzi
Z tego co mi wiadomo tryb ECON nie włącza klimy ( sprężarki), tylko tryb AUTO
-
[ALL B5] Problem, tak jak by nie chodzi na jeden gar
W takim razie sprawdź kable.