Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. ukasz699 rozbawiło Cię , ale tak jest, szukam jakiegos ipoda by podłączyc go do dvd lub jakoś inaczej
  2. Mam coś tańszego, firma no name, kupowane na szybko , bo potrzebne mi bylo do sluchania muzyki w trasie,powtórze : jakość jest na bardzo niskim poziomie. Hmmm w audi nie przystoi mieć takie wystające badziewie z zapalniczki, aż sie wstydze , że to mam
  3. witam na forum
  4. Witam na forum
  5. zapewne ktoś bedzie miał.
  6. witqm nq forum
  7. a czemu druga ?? za partnerkę tak , bo widze ze noie odznaczona była iwka, a ostatnio przelew robilem przed wyjazdem w trase od 2 wnocy ,
  8. Dzis pod M1 za szybe w drzwiach kierowcy włożyłem kalendarzyki, do byłej b6 Cubra chyba , na felach rs6 stała . Myśle , że to irko.
  9. poleciala wlasnie druga zaliczka. pozdr
  10. przedewszystkim trzeba miec włączone światła
  11. chyba miales na mysli dokladke s line w niej kratki halogenowe sa wlasnie plastrem miodu, bo w b6, rs4 nie bylo :gwizdanie:
  12. dzis wysle zaliczke przelewem.
  13. witka, ostatnio brak czasu
  14. sokol niezły wypas
  15. tak , jestem prawie pewny, malik bedzie wiedział na 100% napisz do niego
  16. I o to mi chodzilo, pucek , zjadlem zeby na pierdolach , ale chyba wole 250 w aucie , ale do tego jestem j**niety i i na motorku mozna wiecej , niestety, nie jestem sam. albo stety. Pozdr.
  17. poczytam , jeszcze jutro , o was , bo mam watpliwości[br]Dopisany: 16 Maj 2009, 01:35_________________________________________________olo gda , a co tak naprawde proponujesz na początek , , jeszcze nie mam prawka na motor , ale juz troche nawet nie troche jezdzilem i zaliczylem gleby na jednosladzie . Bardzo boje sie motoru , ale strasznie mnie ciągnie do niego i caly czas mam dylemat, a zarazem dystans .
  18. Nie mów , dla mnie to zawsze ;( ;( ;( ;(
  19. A ja sobie na balkonie z Iwonką drink :>
  20. ta zapomniałem [br]Dopisany: 15 Maj 2009, 12:38_________________________________________________ tak jak ja mam Dobra , w poniedzialek idzie auto do ściemy, w firmie powiem tak :prosze mi zrobić tak jak u Wąskiego i niech sie dowiadują jak chcą zarobić :gwizdanie: ej panie wąski ile masz % , bo tył chce ciemniej troche niż ty a przód tak jak ty. ??? Ykk a ty jak chcesz???
  21. Witam, i pytanko mam, jaki procent przyciemnienia szyb bedzie dobry do mojego sedana.??? Sciemniam wszystkie szyby , prócz czołowej. Zależy mi na tym, by przednie szyby nie kontrastowały bardzo z tylnymi
  22. To wiem oczywiście , i byłem przekonany i jestem w sumie dalej, że przy trybie ECON kompresor jest wyłączany. Sprawdziłbym jeszcze szczelność układu?? Wygląda to tak jakby było za mało gazu i kompresor nie zostaje włączony, nawet pomimo tego że napełniałeś , to mogł najzwyczajniej spi...tolić , tylko to mi teraz przychodzi do głowy.
  23. Brzydko pisząc , czekam
  24. Z tego co mi wiadomo tryb ECON nie włącza klimy ( sprężarki), tylko tryb AUTO
  25. W takim razie sprawdź kable.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.