Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Chętnie bym takie kupił, ale cieżko znaleść, listwy bo b6 pasują do b7 . .Ps, a malik juz napisał, przeoczyłem.
  2. Chcesz wziąść 4 kartony fajek tylko na swoją osobę??? Bo do niemiec możesz wwieź tylko 1 karton na siebie ( 200 sztuk papierosów), a kary wysokie.
  3. strzała , sokol :gwizdanie:
  4. Zależy od firmy opon , miałem kiedyś michelinki 225 i były naciągnięte , a barumki 225 idealnie się komponowały. W rzeczywistości wyglądało to tak , jak bym z przodu miał węższe opony.
  5. Piękna, swoją drogą to nie wiedziałem , że cabrio ma inny zderzak przedni, i pytanko gril jest połączony z maską czy zderzakiem.
  6. wystartowałbym , ale pół oś mam strzeloną i auto rozłożone na części
  7. wczoraj użyłem wosku turtle wax, i autko nabrało kolorku wreszcie , cuber thanks za rade.
  8. tomasz w sumie też nie naciskam , moze temat sie jeszcze rozwinie , i będą chętni, lukaszr
  9. przeczytaj instrukcje czyszczenia przepływomierza ( jest gdzieś na forum ) , bo łatwo można go zabić
  10. dla mnie bezużyteczne , i nie za ładnie to wygląda , wole swoje 1 be
  11. nie lubie jak na siłe z b6 , ktoś robi b7, B6 ma b szóstką
  12. Kepasa dziś ok 17.00 przy zjeżdzie po ślimaku z al. chyba 29 listopada w kierunku ul. szlak i galerii krakowskiej
  13. nie wiem gdzie kurde ale , najwyżej zadzwoni się do b - la dena.
  14. na pudelku nie zaglądałem :> w sumie , ale jak zlotu nie bedzie, to sie ich znajdzie.
  15. Piękna sztuka która prosi się o pakiet s line , lub s4
  16. podobno nic nie ma , a kuredu i madas kupują 2 x R8, tak w słyszałem w teleexpresie :>
  17. Chetnie kupie takie za rok, tylko , że w 3. 0 tdi :> Kerczi
  18. Witka na forum a4
  19. cobradd , bardzo dużo wniosło do tematu, ,,,, patrykbor , niestety robie 2.5 x wiecej , więc skuteczność CB maleje, i nie chodzi tu o 2 krotne przekraczanie prędkośći , wystarczy kilka razy nadziać sie, przekraczając prędkość o 20 - 30 km/h i punkciki lecą. Pozdr.
  20. siemian co jarasz ???? [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 00:34_________________________________________________pieronie
  21. zależy ile zrobiłeś tyś km w ciągu tych 4 lat??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.