Treść opublikowana przez marcin j
-
[ALL B7] Czy ktoś zmieniał listwy na s-line dolne
Chętnie bym takie kupił, ale cieżko znaleść, listwy bo b6 pasują do b7 . .Ps, a malik juz napisał, przeoczyłem.
-
Wyjazd do Holandi - na co zwrócić uwagę ?
Chcesz wziąść 4 kartony fajek tylko na swoją osobę??? Bo do niemiec możesz wwieź tylko 1 karton na siebie ( 200 sztuk papierosów), a kary wysokie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
strzała , sokol :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Opony 225/40/18 a felga 8,5"
Zależy od firmy opon , miałem kiedyś michelinki 225 i były naciągnięte , a barumki 225 idealnie się komponowały. W rzeczywistości wyglądało to tak , jak bym z przodu miał węższe opony.
-
[B6 BFB] A4 1.8T Cabrio - moje :-)
Piękna, swoją drogą to nie wiedziałem , że cabrio ma inny zderzak przedni, i pytanko gril jest połączony z maską czy zderzakiem.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
strzała
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wystartowałbym , ale pół oś mam strzeloną i auto rozłożone na części
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wczoraj użyłem wosku turtle wax, i autko nabrało kolorku wreszcie , cuber thanks za rade.
-
Kupno pierwszego motocykla - na co zwracać uwagę ?
piękna sztuka
-
Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
tomasz w sumie też nie naciskam , moze temat sie jeszcze rozwinie , i będą chętni, lukaszr
-
[B5 AFN] Proszę o analizę - pada turbinka
przeczytaj instrukcje czyszczenia przepływomierza ( jest gdzieś na forum ) , bo łatwo można go zabić
-
Chwalicie się swoimi glebami -30, -60? Zobaczcie to -->
dla mnie bezużyteczne , i nie za ładnie to wygląda , wole swoje 1 be
-
[ALL B6] Hofele design - zderzak p&p ?
nie lubie jak na siłe z b6 , ktoś robi b7, B6 ma b szóstką
-
Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
jakiś zakup grupowy ???
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Kepasa dziś ok 17.00 przy zjeżdzie po ślimaku z al. chyba 29 listopada w kierunku ul. szlak i galerii krakowskiej
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
nie wiem gdzie kurde ale , najwyżej zadzwoni się do b - la dena.
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
na pudelku nie zaglądałem :> w sumie , ale jak zlotu nie bedzie, to sie ich znajdzie.
-
[B6 ASN] A4 avant 3.0 v6 + new foto
Piękna sztuka która prosi się o pakiet s line , lub s4
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
podobno nic nie ma , a kuredu i madas kupują 2 x R8, tak w słyszałem w teleexpresie :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chetnie kupie takie za rok, tylko , że w 3. 0 tdi :> Kerczi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witka na forum a4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to w takim razie
-
Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
cobradd , bardzo dużo wniosło do tematu, ,,,, patrykbor , niestety robie 2.5 x wiecej , więc skuteczność CB maleje, i nie chodzi tu o 2 krotne przekraczanie prędkośći , wystarczy kilka razy nadziać sie, przekraczając prędkość o 20 - 30 km/h i punkciki lecą. Pozdr.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemian co jarasz ???? [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 00:34_________________________________________________pieronie
-
Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
zależy ile zrobiłeś tyś km w ciągu tych 4 lat??