Treść opublikowana przez marcin j
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
robert , poprostu nie biorą dziś ryby
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja nie lubie wędkować
-
Mega projekt
piękna , tylko te felgi przesadzone.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkim w ten piekny dzień
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
witka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
senkju
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chce kupić dystanse , jakiego sprzedawce z allegro polecacie,?? Chyba że ktoś handluje tym z ekipy krk, lub ma dostęp do dobrego towaru , Robert ?
-
Bixenon Xenon od A do Z
kilka kolegów to przerabiało, to tylko groźnie brzmi,
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no i gdzie teraz jechać hamować auto w wolnej chwili, chyba ankiete zrobie
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
o siemian masz też kompas, wiem , iwem , nie chciałeś byc gorszy plany co do engine
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
dzo dzo , co ze sprzegłem , gratki modów,
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
2 miesiące temu też była, cena piekna , tylko kasa
-
Dobrzy chiptunerzy
w-wa ul. mineralna 26
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
senkju za info
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
kuredu i reszta organizatorów, zwalniam 2 miejsca niestety, wysłałem ci PW jak sprawa wygląda. ;( ;( ;( ;( [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 15:05_________________________________________________Tak więc zwalniam 2 miejsca na zlot, jeżeli są chętni to proszę PW
-
VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
kuredu i reszta organizatorów, zwalniam 2 miejsca niestety, wysłałem ci PW jak sprawa wygląda. ;( ;( ;( ;( [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 15:05_________________________________________________Tak więc zwalniam 2 miejsca na zlot, jeżeli są chętni to proszę PW
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zadzwoń 692825450 powiedz że o demie Dzieki w wolnej chwili bede dzwonił, ale jechać tam nie moge , bo jestem za granicą jak widać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany , wczoraj w trasie jebnęła mi klima , tzn. o 9 jeszcze chłodziła, ale później już nie , i tak nietety podróż do 18 maskra bez klimy, później już na dworze chłodniej, więc jako tako sie jechało. Przed granicą sprawdzałem bezpiecznik i ok, wąż gruby za puszką filtra - letni , cienki - też letni, czy to oznacza, że spierdzielił gaz,?? Chłodnica klimy ciepła , ale taka ma bć podobno. Co jeszcze moge sprawdzić sam , bo tu w SE jak wjade do warsztatu to i nie wiadomo czy wyjade sprawnym autem. Help
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mnie tez nie było ale to żadna strata :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak frekwencja po wczorojaszym spocie ??dopisała , jakieś nowości
-
[B6 ASN] A4 avant 3.0 v6 + new foto
jak i masz plan na czarne środki przednich lamp??? jak chcesz , chciałes to zrobić?