Treść opublikowana przez marcin j
-
Mocny dizel z Dynosoftu ....
tez widze ze wykres przerabiany, prosto zauważyć
-
Jakie auto zamierzacie kupić następne, dlaczego i co polecacie ?
Żadne tam Bayerishe Motorverke, a4 b7 najmniej 3.0 tdi bądź większy silniczek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sokolnh bedziesz w leasing brał, przemyślałeś już tą decyzję. ??? Nie zawsze się to opłaca, a utko do pewnego czasu nie jest Twoje tak naprawde.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witaj Marcinie Czasu brak na forum i ogólnie na wszstko
-
[Audi 80 Cabrio] 2,0 115km oldtimer
piękna sztuka troszke zmian i bedzie cud miód
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema wszystkim
-
[ALL] Jaki okres czasu można jeździć bez OC?
Nie ma żadnej zwłoki, nie możesz jeździć nie mając OC , ubezpieczyciela sobie sam wybierasz.
-
[ALL] Nocleg Władysławowo -kwatery ???
dzięki za informacje [br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 11:33_________________________________________________no ja dzisiaj w nocy wylatuje już mam nadzieje, że coś znajdziemy zadzwon do Jasny Brzeg , ul . Żeromskiego 24, w necie znajdziesz nr , ja tam byłem tydzień ostatnio i bylo super. pozdr.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam, witam
-
[Małopolska] Widziany, widziana
- Nowicjusz - wątek powitalny
strzała- Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
siema- [B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
na czarnym nie znać , ale jak myje auto , to jakoś nie zauważyłem nadmiernego zabrudzenia spalinami.- [Małopolska] Widziany, widziana
wczoraj ok 7.30 krakowski król vaga na wlocie do nowego targu- [B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
to teraz bedzie nuda, wiec temat można zamknąć Wykres kox- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum- Najmłodszy w klubie :) Maksymilian, syn Osetti
Gratulacje , niech rośnie zdrowo . Pozdrowionka dla rodzinki- Off road, Nissan Patrol lekko przyrezany :D
i z taką masą- Off road, Nissan Patrol lekko przyrezany :D
to GR tak ? doposarzony nieźle , widze polibusze , amortyzator skrętu masz założony też , czy żle widze. piękny kox- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale cisza :gwizdanie: - Nowicjusz - wątek powitalny