Treść opublikowana przez marcin j
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cisz znowu jakaś nuda , czy coś :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A spoko smiga,robie wymiany exploatacyjne swiece,filtry,uszczelki itp.Jakis wirus czy cos w tym stylu w przyszlym oku jak zakupie IC z RS4+chlodniece oleju.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tukan jak nowa furka , cos juz dzialales
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czesc wszystkim
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
strzałka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie poddawaj się z tym szukaniem Q tego samego zdania jestem , choć sam nie wierzę , że zgodziłem się z mironem niekiedy nie ma wyjścia - wiem że łatwo Ci to nie przyszło Cisza jakaś widzę , cisza widzę :>
-
Dobrzy chiptunerzy
po 10 sierpnia Niestety Panowie ruszy dopiero ok 17tego ;(. to jak bede w wawce , to bede dzwonił, coby styczniowe efekty zhamować , za opłatą oczywiście .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum audi a4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema , na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
[B7 BPW] Usuniety DPF
Ładnie , a i niezłe projekty tam macie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie poddawaj się z tym szukaniem Q tego samego zdania jestem , choć sam nie wierzę , że zgodziłem się z mironem
-
Mocny dizel z Dynosoftu ....
caly czas pisze, ze dla mnie troche to dziwne , choć żaden fachowiec ze mnie . http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=7058 tu plynnie i nie ublizam tu zadnej firmie tuningowej , bo golfik jest wypas max
-
Mocny dizel z Dynosoftu ....
niby tak , ale dla mnie dziwnie, BTW niezły kox 660 Niuta , przy 2500 obr ,
-
Mocny dizel z Dynosoftu ....
jak bym wstawił wykres mojego auta z mocą np 2razy mniejszą niż tu przedstawiona , to też byś pewnie stwierdził, że paint zrobił robote, czy tam photoshop . Pierwszy raz widze takie przeciągniecie kresek na wykresie z hamowni. Tyle ode mnie
-
[S4 B5] Czy zderzak od RS4 będzie pasował do S4?
ori rs4 zderzak trzeba pasować , docinać , bo rs4 ma szersze błotniki, jest to do zrobienia , napisz do kolegi Nosb, on ma zderzak rs4 w swoim , laminat hmmmm na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Najmłodszy Klubowicz Michałek :)
gratki , kiedy następne?? , bo wszystkich dzieci nie macie :>
-
Mocny dizel z Dynosoftu ....
nie ma ciągłej kreski, na załamaniu widać przy 2800 obr.