Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. cisz znowu jakaś nuda , czy coś :gwizdanie:
  2. A spoko smiga,robie wymiany exploatacyjne swiece,filtry,uszczelki itp.Jakis wirus czy cos w tym stylu w przyszlym oku jak zakupie IC z RS4+chlodniece oleju.
  3. tukan jak nowa furka , cos juz dzialales
  4. witam na forum
  5. nie poddawaj się z tym szukaniem Q tego samego zdania jestem , choć sam nie wierzę , że zgodziłem się z mironem niekiedy nie ma wyjścia - wiem że łatwo Ci to nie przyszło Cisza jakaś widzę , cisza widzę :>
  6. po 10 sierpnia Niestety Panowie ruszy dopiero ok 17tego ;(. to jak bede w wawce , to bede dzwonił, coby styczniowe efekty zhamować , za opłatą oczywiście .
  7. Witamy na forum
  8. Witaj na forum audi a4
  9. siema , na forum
  10. Ładnie , a i niezłe projekty tam macie.
  11. nie poddawaj się z tym szukaniem Q tego samego zdania jestem , choć sam nie wierzę , że zgodziłem się z mironem
  12. caly czas pisze, ze dla mnie troche to dziwne , choć żaden fachowiec ze mnie . http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=7058 tu plynnie i nie ublizam tu zadnej firmie tuningowej , bo golfik jest wypas max
  13. niby tak , ale dla mnie dziwnie, BTW niezły kox 660 Niuta , przy 2500 obr ,
  14. jak bym wstawił wykres mojego auta z mocą np 2razy mniejszą niż tu przedstawiona , to też byś pewnie stwierdził, że paint zrobił robote, czy tam photoshop . Pierwszy raz widze takie przeciągniecie kresek na wykresie z hamowni. Tyle ode mnie
  15. ori rs4 zderzak trzeba pasować , docinać , bo rs4 ma szersze błotniki, jest to do zrobienia , napisz do kolegi Nosb, on ma zderzak rs4 w swoim , laminat hmmmm na forum
  16. gratki , kiedy następne?? , bo wszystkich dzieci nie macie :>
  17. nie ma ciągłej kreski, na załamaniu widać przy 2800 obr.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.