Treść opublikowana przez marcin j
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam , wracasz do audi , czy już wróciłeś. pozdr. zapraszam na spoty krakowskie , zajrzyj do wątku.
-
Witam! nowinka z mojego zycia osobistego ktora chcialbym sie podzielic
nie straszcie kolegi, powodzenia , bądź szczęśliwy.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u mnie na wsi jako jedyny mam 18" , sie lansuje dopiero :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kraków śpi :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
sprzeda na części
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pomyśl zanim coś napiszesz .... :) :) :):) :):) :):):) :):):) :):):):) :):):):) :):):):):) :):):):):) :):):):):):) :):):):):):) :):):):):):) :):):):):):)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobre , się zaczęęło ode mnie- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Protest na A4 A1
tak wogóle , to jest paranoja , płacić za odcinek robót drogowych z krakowa do katowic, .takie rzeczy tylko u nas- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pomyśl zanim coś napiszesz ....- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema siema- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzie to , bo nie śledze tematu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurka siemian , no współczuje , troche nie przewidziane wydatki, moja też ostatnio strzeliła focha , ale jej już przeszło, niestety koszty naprawy doszły do prawie 2500 zł. no i najbardziej wk....wiło mnie to że dymałem bez klimy 1500 Km- [ALL] Czy słyszał ktoś o wahaczach "neckermann" ?
na forum byl ""test i opinia wachaczy master sport on line "", tak właśnie temat sie nazywał .Podejrzewam , że to są te MS, a o tych co piszesz nie słyszałem .- Nowicjusz - wątek powitalny
siema- [B5 AKN] Mój 2.5 V6 po wizycie u Witka ,,Rogalottiego''
ladny niuton ,- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wąski bedziemy w kontakcie odnosnie listew, a jaką cene dasz rade załatwić.?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dziękuje- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
musi kupic za eske b6 :>, sokolnh nie rozumiem ciebie teraz- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
podziękował ślicznie.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki wielkie za życzenia, tak, tak to dziś masakra , stara d*pa. A myślałem , że w dniu urodzin trochę mniej pracy będzie . Pozdrawiam :notworthy:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
myślenie się zmienia- [ALL B5] Audi A4 Kameleon, troche S4, 17 " na chromie i dużo pracy = moje A4
proponuje zrobić w odwrotnej kolejności Ps, furka fajna , tylko fele trochu małe. - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!