Treść opublikowana przez marcin j
-
WIN XP Rejestracja??
mozesz rejestrować na 2 kompie, ja tak zrobiłem
-
Audi czy VW?
audi vento, nawet w Ingolstadt na to nie wpadli
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
Koledzy pomózcie!
pestka , a i na zywaj poprawnie tematy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema , co nie bangla w r nse??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo , masz rację ... do nich nie pasują tak bejce jak do Ciebie A ty siedź cicho bo sam jeździłeś betą, dresie z Borku powiało grozą
-
[ALL B7] Numer lakieru gdzie go szukać?
We wnęce na kolo zapasowe, tak na przyszłość :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witaj Grzegorzu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam w ten piękny dzień.
-
Zasady wymiany i docierania tarcz hamulcowych, kierunkowość klocków hamulcowych
nie musisz wymieniać tarcz , chyba , że są zużyte( cienkie), lub maja duże wżery (rowki)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Źle by było jak byś mu nie dał rade,
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Wszystko o Pakietach S LINE S4
malujesz je, na taki kolor , jak by był ori plastik???- [B6 AVF] Co to za dziwne kable?
Co jest od zewnątrz,??? daj foto, może jakiś nie ori parktronik :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:- [B6 AVF] Wie ktoś może do czego ta wiązka
Siema , siema. Ta wiązka to adapter najprawdopodobniej Aha tu masz link , na pierwszej stronie jest morze info o podłączeniu rns-e , poczytaj, rozjaśni ci sprawe. http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html- Strony z autami z Europy
jest juz taki temat- [B6 AVF] Wie ktoś może do czego ta wiązka
jedna z tych wtyczek kojarze przy navigacji , tą najmniejszą- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rex , no to graty w takim razie , Wszystkiego naj naj naj- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ta wynika, więc- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty też rex ???? :gwizdanie:- [B5 AFB] Jak wykasować błąd
Sprawdź np. vagiem jaki jest błąd , usuń usterkę powodującą ten błąd i wtedy dopiero skasuj np. vagiem.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To Themon, Wszystkiego najlepszego na nowej drodze- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj - Wszystko o Pakietach S LINE S4