Treść opublikowana przez marcin j
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na czym to jeździ?? sechszehnzalowe , ziebzehnzalowe, czy achzehnzalowe??? :>
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
bez obrazy ale Adasia paździerz ma troche klamotów z RS4 a Dżo-Dżo ma tylko zderzak u dzo dza nie widze zderzaka z s4 , btw rs4 w b6 nie bylo przecież.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no narazie lipka ja tylko widziałem foto przodu :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak mi sie klikneło i tak wysłałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [1,9 AWX] S4 diesel edition
:> no własnie dlatego pytałem parę stron wcześniej... Ciekawe czy dzo-dzo próbował przymierzyć zderzak z eski , jak zakładał FMIC- [B6 AVF] S-line Avant by Cosh
pełny zewnętrzny s line , pięknie, kilka rzeczy w środku jak się skusisz i będzie malina , no może jeszcze felgi np. 18"- [1,9 AWX] S4 diesel edition
zamaskuj cooler , bo przeglądu auto nie przejdzie- [B6 AWX] RS4 diesel edition
Foty, foty :gwizdanie:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Obecnie upalam ojcowego Hliuxa 2006 r, bardziej po błotach i bagnach ,bo w lesie nietrudno o porysowanie ;(, poprostu szkoda , a i tak już troche porysowany . Ten będzie do pełnej extremki- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
samurai trochu mały, wieć będzie vitara coś wten deseń zrobiona- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
drogo... http://www.extrem4x4.pl/ jest coś takiego ale nie polecają podobno oszukują.. złe zdanie o nich... dodatkowo gdzieś w okolicach lipnika(dzielnica BB) przygotowują furki może coś więcej dowiesz się na http://www.jeepklub4x4.bielsko.com.pl/index2.php Dzięki , posprawdzam a co Ty Marcin teraz nie w s pakiet idziesz a w allroada?? :polew: szukam bazy, japońca, na zrobienie czegoś w ciężki teren, odpuściłem gotowce. Mam kilka fajnych sztuk do oglądnięcia, ale skoro tak z tymi firmami jest, to bedę robił powoli sam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
, sokol fajna sztuka, ale więcej zdjęć się prosi- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
DMJ Kerczi :>- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
balsamy i te sprawy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurde mam jedną wgniotkę, jak będe w pobliżu to podjadę.- [B6 AWX] RS4 diesel edition
ja go moge wyciągnąć , mam quattro :>- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.extrem4x4.pl/ jest coś takiego ale nie polecają podobno oszukują.. złe zdanie o nich... dodatkowo gdzieś w okolicach lipnika(dzielnica BB) przygotowują furki może coś więcej dowiesz się na http://www.jeepklub4x4.bielsko.com.pl/index2.php Dzięki , posprawdzam- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam , podobno w Bielsku jest firma , która przerabia samochody do offroadu, jakąś strone internetową ich potrzebuje, lub nazwe itp. Dzieki- [B6] RNS-E pobiera dużo prądu
To instaluj i dawaj znać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
krakowiacy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dostałem od hestii za ubezpieczenie Mi w Liberty nawet dlugopisa nie dali... :rant: ja nie mam tam ubezpieczenia , a kiedyś jak czekałem w korku na światłach to dostałem choinke zapachową :> Pani zapewniała , że + 10 KM normalnie Ta o zapachu kokosowym do malucha co w "Chlopaki nie placza" reklamowali A uzywanej opony do stara nie dali Ci... :gwizdanie: Poważnie , jeszcze długopis dostałem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dostałem od hestii za ubezpieczenie Mi w Liberty nawet dlugopisa nie dali... :rant: ja nie mam tam ubezpieczenia , a kiedyś jak czekałem w korku na światłach to dostałem choinke zapachową :> Pani zapewniała , że + 10 KM normalnie- [B5 FL AVF] Passat 1.9 TDI 131KM 2003r, fele 18" polerowane, chip, FMIC, gwint
hmm a jak tam włożysz rns-a ?? - [1,9 AWX] S4 diesel edition