Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. miron tyś ze śląska , więc wypad z małoplskich śmiecisz tu
  2. Ale co on tak manewrował, nie mógł wyjechać z ronda :?: zmieniał pasy co by być pierwszym na wyjeździe z ronda :> zawsze pierwszy :naughty:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 20:53_________________________________________________trzeba było trąbić no glupio , bo wyszlo by ,że trąbie na kogoś innego , na kogo bym chciał ... ,,,, a tak jak mówie..... jechałem VW T5 i bede jezdzil nią chwile , więc pewnie byś mnie nie dostrzegł
  3. Ale co on tak manewrował, nie mógł wyjechać z ronda :?: zmieniał pasy co by być pierwszym na wyjeździe z ronda :>
  4. cos poważnie napisać , a tu se jaja robią Ps... tru ogr ostatnio( chyba w czwartek ) widzialem cie jak manewrowales na grzegórzeckim , ale mnie nie dojrzales, poznałes, bo jechałem Vw T5
  5. kurde piekna sztuka , tylko czemu on ją sprzedaje pablo wiadomo , kto czego szuka , ale zawsze jest moziwosc wyswietlenia tego samochodu , dodatkowo. Wejdź sobie na aukcje motocykli , ktos sprzedaje nsr, alre pisze w aukcji nie cbr, cos tam cos tam , choć tego nie szulkasz to i tak sie wyswietli , ot tyle pozdr.
  6. to po to ,by w wyszukiwarce ją znalazło, nawet jakbyś wpisał tdi
  7. siema , bylem wczoraj w GK, ale w kinie i nie zdążyłem was odwiedzić , moze uda sie za tydzień.
  8. Witam na forum
  9. auto nie powinno zgasnąć jak ktoś nie umie jeździć , to niech nie jeździ Wiesz w naszym prawie różne cuda się zdarzają , pytam , czy jakiś haczyk jest , chodź sam wątpię , walnąłem w tył , coż moja wina ?? ps... Kto się dzisiaj spoci w GK ???
  10. Dobry, boseron jak wstaniesz to pytanko do Ciebie: Jeżeli przede mną na światłach stoi Pani autkiem i nie rusza na zielonym , a ja ruszam i uderzam w jej tył to ewidentnie moja wina ??? Czy da sie coś wynegocjować , bo skoro zielone to powinna jechać ?? Twierdze , że i tak moja wina, ale może jakieś wyjątki.... Na szczęście w nieszczęsciu ;( jechałem VW t5 a nie audiczką
  11. no w skandynawi to głownie kolce , ale o tych oponach nie slyszalem , wg mnie nie na nasz klimat , u mnie w gorach i tak w 70 % zimy jezdzi sie po asfalcie :gwizdanie:
  12. Witam na forum
  13. Wpolsce jest najlepiej , nie narzekajcie hehe , thx
  14. Nie wnikam... Jutro mam imieniny , ale za granica świeta nie ma, wiec trza pracowac f*ck
  15. Witam , nie wszyscy jutro świetują chodż ja powinienem .
  16. marcin j odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    poszlo
  17. Wg mnie lepiej leciec na kato i pozniej gierkowką , ja zawsze tak jezdze do w-wa
  18. witaj na forum
  19. od prawej chrzanów , pozniej chyba pablo , i Mad max
  20. wg mnie nie sa takie same jak 15 , jezeli chodzi o np o wygrzebanie itp.. ale przy napedzie quattro, mysle , ze spoko, wiec jak skoncze obecne zimowe 16" to na nastepna zime laduje zimowki na letnia felge 18" , [br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 22:41_________________________________________________chyba ze jezdzisz w regionach gdzie snieg jest przez tydzien ,lub , a reszta to czarne drogi i minusowa temp. , to mozna smigac na 18"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.