Treść opublikowana przez marcin j
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam kolege z moich stron.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Aktualne jeszcze :?: zwlokłem sie jakos.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 11:28_________________________________________________Ma ktoś ochote iść za mnie na wykład na 13.05, w zamian dam się przejechać autem :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam navi plus i wracam do kraju jutro ,tzn wyjeżdżam jutro , wiec jak cos, to w niedziele moge coś tam, coś tam
-
AUDI S4 SID
Co się wysrało ??????
-
[ALL B5] Co oznacza "4" w odbiciu lustrzanym (oznaczenie na klapie bagażnika) ?
Bo biorac ta 4 do reki nie wiedzial jak przykleic Duzo takich autek widzialem, nezly polew dokładnie ja też i zawsze mam
-
[ALL B5] Co oznacza "4" w odbiciu lustrzanym (oznaczenie na klapie bagażnika) ?
w najgorszym przypadku, klapa była malowana i ktoś , źle przykleił
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z videoteki krakowskiej wynika , ze to koleżanka z forum :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co wyschły tam u was studnie nie wyschly, ale doswiadczyl mnie syndrom dnia nastepnego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wode pilnie potrzebuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej jak pagoda w górach :gwizdanie: poszlo pw , za granicą jestem więc nie pomoge. [br]Dopisany: 10 Październik 2009, 09:54_________________________________________________a gdzies konkretnie się wybierasz??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
no ale ostatnio da rade whiterspoonowi- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to pikus w sumie w porownaniu do pracy,- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
a bedzie jaks walka , przeciez to chyba inna kategoria wagowa??- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wszyscy moga dzis drinkowac, niektorzy pracuja tez w sobote- S4 w TVN Turbo w programie Moto ON
tez zwrocilem uwage , na gaszenie auta , praktycznie od razu hmmm ?? skury mi sie podobaly, ale nto ze jezdzil avantem juz nie , s4 podoba mi sie w sedanie . ,- Wszystko o Pakietach S LINE S4
ja za 2 placilem 80 zł , nówki sztuki z ASO- Nowicjusz - wątek powitalny
strzała- Nowicjusz - wątek powitalny
czesc- [ALL B6] Spoiler
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam - Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...