Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Z tego co pamiętam, rnse, navi + też , po wyłączeniu zapłonu i wyciągnieciu kluczyka nie jest od razu w stanie spoczynku, tylko sobie pracuje przez jakiś czas jeszcze , nie pamiętam dokładnie ile.
  2. Wg mnie 7 i 3 , ładnie by pasowały do twojego dachu w TT
  3. marcin j odpowiedział(a) na maro82 temat w Lifestyle i Hydepark
    Ten zderzak jest z orginalny z wersji DTM z a4 b7 , rzadkość
  4. przecież to żadna tajemnica, będzie dla potomnych.
  5. marcin j odpowiedział(a) na maro82 temat w Lifestyle i Hydepark
    jakis turas w szwecji, bo syf w aucie , podoba mi sie tylko ten zderzak dtm z przodu, :good:sam zderzak, bo reszta to tony szpachli
  6. Teraz cie czeka troche rezania, przód z b6 , tył z b6 .. ps. graty
  7. kotlet to znaczy stary temat , ten założony został w 2006 roku :gwizdanie:
  8. na aukacjach podają , co prawda nie wszyscy, czy dany sterownik z jakimś nr , może być zastapiony sterownikiem o innym nr.
  9. fajne autko, a jak chcesz zrobić czarne środki , założysz bi xenon, czy masz inny pomysł??
  10. Witaj , pozdrawiam ,
  11. Swiezo po slubie nie ma czasu nie pierdoly i rozkminy
  12. Cuber , rozedme płuc od tego gwizdania dostaniesz ? Niemożliwe , że nie wiesz o co chodzi
  13. Wy wierzycie w to co nasz Władca Postów napisał ?? :gwizdanie:
  14. ożeń się to też znikniesz :gwizdanie: a na Youtubie widziałem tylko Twoje zaręczyny , gratuluje.
  15. Spoko, fajna ta Twoja esa
  16. :> tukan w GK ze spaloną postojówką i turbodziurą
  17. Słyszałem , że Miron w takie dalekie trasy nie jeździ, podobno mówią u niego, że jak komina od domu nie widzi to dalej juz nie jedzie. nie chciej widzieć mojego komina a to ten solar do b7 przełożyłeś z dachu domu i teraz świrujesz na forum jako jedyny z solar dachem
  18. Słyszałem , że Miron w takie dalekie trasy nie jeździ, podobno mówią u niego, że jak komina od domu nie widzi to dalej juz nie jedzie.
  19. Siema , Trzeniek coś ostatnio na spotach cię nie widze. :gwizdanie:
  20. turbo tez pewnie 1 ma dzieki za spota , miło bylo poznać tych , których nie znałem. hura polska złoto
  21. nie wiem , ale u mnie chodzi na 3 kompach bez zarzutu, windows oczywiście legalny.
  22. Ja chyba pozbieram zwłoki i rusze się z Huty
  23. za małe koła ma :gwizdanie:
  24. a forum fajne mają ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.