Treść opublikowana przez marcin j
-
[B6] RNS-E pobiera dużo prądu
Z tego co pamiętam, rnse, navi + też , po wyłączeniu zapłonu i wyciągnieciu kluczyka nie jest od razu w stanie spoczynku, tylko sobie pracuje przez jakiś czas jeszcze , nie pamiętam dokładnie ile.
-
[AUDI TT] 19" Audi TT jakie - 7 typow / ANKIETA
Wg mnie 7 i 3 , ładnie by pasowały do twojego dachu w TT
-
A4 TDI/RS4
Ten zderzak jest z orginalny z wersji DTM z a4 b7 , rzadkość
-
Dla niektórych "tunerów" - niemożliwe
przecież to żadna tajemnica, będzie dla potomnych.
-
A4 TDI/RS4
jakis turas w szwecji, bo syf w aucie , podoba mi sie tylko ten zderzak dtm z przodu, :good:sam zderzak, bo reszta to tony szpachli
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Teraz cie czeka troche rezania, przód z b6 , tył z b6 .. ps. graty
-
[B7 2.0TQ] vs [B6 S4] Avant - mini test porownawczy
kotlet to znaczy stary temat , ten założony został w 2006 roku :gwizdanie:
-
[B5 ANB] Problem ze znalezieniem sterownika pompy abs
na aukacjach podają , co prawda nie wszyscy, czy dany sterownik z jakimś nr , może być zastapiony sterownikiem o innym nr.
-
[B6 AVF] praca w toku:-)
fajne autko, a jak chcesz zrobić czarne środki , założysz bi xenon, czy masz inny pomysł??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj , pozdrawiam ,
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Swiezo po slubie nie ma czasu nie pierdoly i rozkminy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber , rozedme płuc od tego gwizdania dostaniesz ? Niemożliwe , że nie wiesz o co chodzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wy wierzycie w to co nasz Władca Postów napisał ?? :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ożeń się to też znikniesz :gwizdanie: a na Youtubie widziałem tylko Twoje zaręczyny , gratuluje.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fajne "sęby" ma :>
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Spoko, fajna ta Twoja esa
-
[Małopolska] Widziany, widziana
:> tukan w GK ze spaloną postojówką i turbodziurą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Słyszałem , że Miron w takie dalekie trasy nie jeździ, podobno mówią u niego, że jak komina od domu nie widzi to dalej juz nie jedzie. nie chciej widzieć mojego komina a to ten solar do b7 przełożyłeś z dachu domu i teraz świrujesz na forum jako jedyny z solar dachem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Słyszałem , że Miron w takie dalekie trasy nie jeździ, podobno mówią u niego, że jak komina od domu nie widzi to dalej juz nie jedzie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema , Trzeniek coś ostatnio na spotach cię nie widze. :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
turbo tez pewnie 1 ma dzieki za spota , miło bylo poznać tych , których nie znałem. hura polska złoto
-
WIN XP Rejestracja??
nie wiem , ale u mnie chodzi na 3 kompach bez zarzutu, windows oczywiście legalny.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja chyba pozbieram zwłoki i rusze się z Huty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za małe koła ma :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a forum fajne mają ??