Treść opublikowana przez marcin j
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemian wszystkiego naj , 100 lat
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzień dobry
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzień dobry Kraków
-
Alpy Austriackie - może ktoś coś polecić?
w austrii na autostrade kupujesz viniety, np na stacji benz, w zależności ile przebywasz , nie pamiętam , musiałbym zerknąć na auto jaka jest najkrótsza.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Weź się za studia , i zacznij zaliczać autko kox , ale xenon , xenon, xenon
-
Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
ten wątek śmierdzi, zwrot towaru do piotrka i koniec ,, później wystawiasz na allegro i z odpowiednim ,prawdziwym, właściwym opisem . tak to widzę , inaczej nie .
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
www.usuwaniewgnicen.pl
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sam sobie sprawdź link na gg :gwizdanie: Podziekowal[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 23:38_________________________________________________ Marcin kolego jedeenn
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kerczci wygodnisiu jeden
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
ja wstaje wcześniej , i dzo dzo musi mnie zawstydzić :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no do Ciebie Cuber , ja mam metke , nie etke
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
późno wstaje to turbo coś, korekta musi być
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
My tak zawsze , cuber nie ma , żartowałem ale ja mam metke siema kerczi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jestem w szoku , ze wy tak bez słów sie dogadujecie
-
AUDI S4 SID
poziek kupił evo , ale sid zawstydził pozka kupił audi Wynik maskra, pięknie
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
właściciel powinien zagościć przy stole klubowiczów :gwizdanie: , Dzo dawaj wynik pieronie tego kulawego avanta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
jest ok, a cena jest bardzo , bardzo atrakcyjna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
Stawiam na gołote i chciałbym , żeby wygrał, może nie będzie jak zawsze- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam [br]Dopisany: 23 Październik 2009, 14:18_________________________________________________ no boseron 18 tki byłyby lepsze , btw, fajne i cena wydaje się być dobra- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witka krakowiacy - Gołota vs Adamek - Kto wygra ?