Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. tak stoi u ślusarza w sąsiędniej miejscowośći , dziś wieczorem będe u siebie, odbieram ją i ogień. Cykne foto w akcji i wnet temacik na forum
  2. Zbudowales ta vitarke :gwizdanie: tak , wymiata już teraz nieżle , wkrótce foto jakieś , hmmm dołożyłem już 7 tysi obecnie robi się jeszcze pług do odśnieżania i narazie koniec modów
  3. dziś mi przyszedł e mail z clubu , w sprawie likwidacji kont nieaktywnych
  4. po lesie jezdze , upalam w sumie
  5. Myślisz że w Nowej Hucie inną pogodę na TVN-ie podają jak w Krakowie [/quo Myślisz że w Nowej Hucie inną pogodę na TVN-ie podają jak w Krakowie tu taki specyficzny tvn jest , cały czas skoki oglądam na nim
  6. zalezy gdie kto oglada pogode
  7. piekna , mile widziane filmiki w akcji
  8. Nie śpimy Ach cholera idę w kimę bo na rano do roboty Panowie za tydzień w weekend największa w roku wyprzedaż w MM także lookajcie na gazetkę która ukaże się kilka dni przed sobotą :gwizdanie: Widziałem dzisiaj w na parkingu w Plazie nowe S4 B8 szare w sedanie na krakowskich blachach i kuźwa skończyły mi się kalendarzyki... Tak to kolega może by zaglądnął na spota :decayed: Gasimy Styczeń a tobie już kalendarzyki się skończyły :>
  9. Trzeniek , ale ty się nie dziw , bo miron nie przelał mi kasy za to ,żebym siedział cicho , to jutro się dowie , jak poczyta forum.
  10. mieszkasz z nimi? no jak jej chłop siedzi na forum , to czasem dzwoni do mnie , ostatnio to nawet miałem zawieź dzieci do szkoły , bo ponoć dość mają jazdy na 2 biegu z mironem.Pojechałem , bo dzieciom sie nie odmawia. Ale co sie dowiedziasłem o tej ich b7 , to szkoda słów, wiesz dzieci Ci wszystko powiedzą , wyszło na to że był to bezwypadek , jak wyszedł z fabryki. Teraz to nazwałby to auto kopalnią szpachli :>
  11. miron do spania , bo żona Cię woła
  12. A może frytki do tego?? :gwizdanie: Weż krate czystej i załatw nocleg i po sprawie , w ASO takich bajerów nie ma. Najważniejsze , że by mirona nie było , bo on potrafi zje.....c impreze. :>
  13. możesz wpadać Zawsze tata mi mówił , żęby uważać jak robisz , a jak się go w pewenym momencie zapytałem. Tato co robić? To mi odpowiedział . : nie uważałeś jak robiłeś , to teraz rób jak uważasz. Więc wpadał nie bede :polew:
  14. możesz wpadać Zawsze tata mi mówił , żęby uważać jak robisz , a jak się go w pewenym momencie zapytałem. Tato co robić? To mi odpowiedział . : nie uważałeś jak robiłeś , to teraz rób jak uważasz. Więc wpadał nie bede
  15. tak ci sie mówi tru , bo diesla nie miales
  16. aha miron myśle ,żę nie ma Cie w niedziele , bo chciałbym się zjawić. :>
  17. co to 40 km, to ja kamieniem dalej rzuce , :gwizdanie: jak sie stesknie za tymi mordami to jade ponad 100 km , a jak jestem w kraku i mam czas to jestem .
  18. lubie takie filmy akcji btw . ykk zmień kolor , bo sie mnie myli z cubrem
  19. Ja juz nie wiem od ilu stron to powtarzam, ale tu wszyscy maja Quattro w wątku i ślizgajasie na ręcznym :gwizdanie: no cóż ja wole bez :polew: Niech jeżdża jak chą , ja nie potrzebuję ręcznego by latać bokiem , gdziekolwiek . Pozdrowionka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.