Treść opublikowana przez marcin j
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
ladnie tylko troche wysoko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema krk , ale dziś piknie na dworze:), aha tak średnio do której sie spocicie?? bo dawno nie byłem u was
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i powodzenia w zakupach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chetnie tylko nie ma mnie wkraju , w weekend juz wracam.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:witka krakusy
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
fajne klapki
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
to Poziek ma samolot
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:>
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
kurfa to to wreszcie jeździ
-
RS4 Cantona
ale cudo , marzenie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tez mam takiego rodzynka , nic prostszego , szukasz go z pol roku
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
chyba nie bede się w to bawił ale kto wie co będzie w przyszłym roku tak z ciekawosci gdzie kupiona ?w pl czy reich moze?
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
hmmm piekna, moze da sie zrobic wydech na 2 strony gratulation
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
pamietam jak trzeniu sie chwalil ze maska cala szpachlowana fqajny parch
-
[ALL B6] Tuner TV
musisz ewentualnie odblokować funkcje video in motion, gdy jest zablokowana to tylko na postoju masz obraz i dzwięk, a jak ruszasz samochodem to masz tylko dżwięk i wyswietla się komunikat , że dla twojego bezpieczeństwa nie będzie wyświetlany obraz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
walnij sete na rozgrzanie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dziękuje , ale takiego stresa to nigdy w życiu nie miałem.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w kraju byłem cały czas prawie , ale pisałem magisterke i na nic czasu nie było, no i musze się pochwalić od wczoraj jestem mgr, i teraz juz wracam do żywych
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam , po przerwie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam , ale mnie tu nie było, ps. jarko jutro wpłacam kase , chciałem dziś na spocie , ale nie miałem czasu czekać na niego
-
[B6 AVF] Czy można w Quattro założyć 235/40/r18 przód , a tył 255/35/r18 tył???
2 lata jezdze juz na tych 235/ 40 /18 i jestem zadowolony, nie widze powodu , by zmieniać na węższe. pytałem o rozmiar 255 na tył bo trafiły się w dobrej cenie 4 oponki nówki cintinental, tylko że 2 szt, to 235/40, a 2 szt. 255/35, stą było moje pytanie, ale po obliczeniach , wychodzi , że przy moim napędzie nie mogę mieć takich opon.
-
[B6 AVF] Czy można w Quattro założyć 235/40/r18 przód , a tył 255/35/r18 tył???
235/40/18 poprawka , takie mam aktualnie
-
[B6 AVF] Czy można w Quattro założyć 235/40/r18 przód , a tył 255/35/r18 tył???
No tak ale obwód chyba jest inny, pytanie dotyczyło głownie napędu, bo przecież na zakretach jedno koło robi mniejszą drogę , drugie większą ,więc jak to wlaściwie jest ??, liczyłem i wysokość tez jest inna: opona 255/35 ma wysokość 89,25 mm, a 235/40 ma 94 mm [br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 22:19_________________________________________________Juz w sumie decyzja zapadła kupuje 245/40/r18
-
[B6 AVF] Czy można w Quattro założyć 235/40/r18 przód , a tył 255/35/r18 tył???
Witam, jak w temacie , jakie przeciwskazania, i czy wogóle 255 opona się zmieści?? Felga "RS4" 8j, et chyba 42. dzieki z góry za odpowiedzi
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
szacun za wytrwałość w dążeniu do celu