Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. zalezy ,czy zgadzaja sie nr seryjne tych sprezarek z twoja , z innych silników moze byc inne np mocowanie itp.
  2. to zalezy , z 1.5 godz - 2 godz powinienes dotrzec
  3. tam o czym mowiles??[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 21:49_________________________________________________ handluje, dzwon do Niego jutro bede dzwonil tylko z zagranicznego nr , pisze by sie nie przestraszyl i odebrasl
  4. Wąski!!!!!!!!!!!!!! Ty handlujesz jeszcze tymi bobcatami ???? Potrzebuje takiego , co bym mógł go przewieść na lawecie , może ważyc max 2700 kg !!!!
  5. dzien dobry wszystkim
  6. moja widocznie jakas malo inteligentna :confused4:
  7. vaga mam ale do b5 [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 21:42_________________________________________________ :polew: a jak z tym Twoim lusterkiem? miales przypomniec , jutro sprawdze
  8. to powyzej to serio, ale jeszce zaswiecił sie mi dystrybutor na żółto, i dzwoniłem do mechanika i mówi zeby na stacje podjechac, ze to ok 50 zł na polskie i chwile jest spokój [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 21:37_________________________________________________ nie spoko, tylko mi poducha zaswieca sie po 10 min jazdy , szukalem na forum , i wynika , ze trzeba nauczyc poduszki nowego vinu, a te dzbany tego nie umieja , a za podłączenie do kompa skasowali mnie na polske 250 zł
  9. kurde swieca jeszcze klocki , siemian mam wymieniać , bo narazie hamuje, a no i k.....wa po odłączeniu aku , za cholere nie idzie skasowac poduszki , panowie w audi w szwecji rozlożyli ręce, bo nie umieja nauczyc poduszki nowego vinu. Fachowcy jak w pl , masakra
  10. Siema, postojówki mi sie spaliły , czy to oznacza , ze musze je wymienić ??
  11. hmmm czarna felga , moze by cudnie , ale musi byc foto z oponą i nie na lewarku plany kox
  12. O Tobie co się stało Boseron jednak nie pojechałem na trasę [br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 04:41_________________________________________________Gasimy pewnie Siema w niedziele
  13. Witam na forum
  14. to nie słoneczko tylko opary z Sendzimira teraz to jest arcelor mintal , czy jakoś tak
  15. Ale w Hucie pięknie msłoneczko grzeje
  16. ciekawa , oferta i siema

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.